Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Osobliwe informacje z pobytu w OMIŚ-u i okolicach...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 11.03.2010 13:06

Jacek relacja I klasa !! :D dano się tak nie ubawiłem :) Pozdrav !!
LABUZKA
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LABUZKA » 11.03.2010 14:29

Super relacja ubaw po pachy,pisz dalej Jacku do kolejnych wakacji jeszcze troszkę czasu,a tak zawsze szybciej leci. :papa:
Jacek Banasiuk
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Banasiuk » 26.03.2010 18:31

Jeszcze nie zakończyłem. Za chwil parę , będzie relacja z powrotu, i pobycie w Moim ulubionym Vrbniku.... ps. U mnie chwil kilka to prawie wieczność ...ps2. Wstydzę się za poprzedni wpis (ortograficzny) ale klawiatura powiedziała : JACEK ! SPAĆ !
cinek74
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cinek74 » 27.03.2010 01:23

Przesympatyczna opowieść.
Jacek Banasiuk
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Banasiuk » 27.03.2010 10:43

No dobra. zegnamy się z Omisiem, tekturowymi tzw. campingami (całe szczęście że mieliśmy APARTMANT) z okolic Zgorzelca. Nic do nich nie mam, Broń Boże !A dlaczego ?


Zobaczyłem pewne rejestracje , wypisz wymaluj (niepotrzebne skreślić ! )
ZG ...Cholera jasna ,im się chce jechać tyle kilosów , aby zobaczyć KROATIĘ ?

Jedziemy, to znaczy żegnamy się z właścicielką , Jezuniu ! Jakie całusy były ! Ale nie ON. On to znaczy nic nie kumaty mąż owej....
Podziękował , za olej ( wcześniej pisałem że to piwo - nie skumał ,jak to młodzież mówi ) ,Otrzymaliśmy ( GRATIS - nie wiedziecz czemu) 2 ( słownie DWIE ) butelki wina ... Każda po ok. 3 litry.
Jacek znów zrobił obciach - Wyjąłem z portfelika jakieś kuny i pytam : Koliko ?

Obraził się ? Nie . Powiedział
(nareszcie ) To nasze . dla Polsko...

A jeszcze żeby było do śmiechu , moja blondwłosa żona
miecia31a
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 18.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miecia31a » 01.04.2010 23:21

Super relacja,przeczytałam jednym tchem tylko po zazdrościć poczucia humoru.Pozdrav
Jacek Banasiuk
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Banasiuk » 13.07.2010 00:11

Jeżeli Bóg i Szef pozwoli , w sierpniu będzie relacja z Dubrownika i okolic. Oczywiście pod warunkiem że nie znudził się WAM SZALONY JACEK.Pozdrawiam.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 13.07.2010 01:37

Jacek Banasiuk napisał(a):Jeżeli Bóg i Szef pozwoli , w sierpniu będzie relacja z Dubrownika i okolic. Oczywiście pod warunkiem że nie znudził się WAM SZALONY JACEK.Pozdrawiam.


rządzisz..... :lol:
Jacek Banasiuk
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Banasiuk » 14.07.2010 23:17

nosekdomin napisał(a):
Jacek Banasiuk napisał(a):Jeżeli Bóg i Szef pozwoli , w sierpniu będzie relacja z Dubrownika i okolic. Oczywiście pod warunkiem że nie znudził się WAM SZALONY JACEK.Pozdrawiam.


rządzisz..... :lol:
Dzięki za dobre słowo....Pzdr.J.
HaniaK
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HaniaK » 23.07.2010 10:54

Trzeba było powiedzieć Gospodarczowi, że to nie olej - jeszcze biedak samochód sobie zniszczy :)
Z dużą przyjemnością i zainteresowaniem czytam Twoją relację. Sama za cztery tygodnie wyjeżdżam do Omisu, więć Twoje doświadczenia przynajmniej w części wykorzystam.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Osobliwe informacje z pobytu w OMIŚ-u i okolicach... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone