Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Orebic - Trpanj z buta przez góry?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wdhiz
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 23.03.2014
Orebic - Trpanj z buta przez góry?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wdhiz » 16.07.2014 12:41

Witam,
zdaje się, że w okolicach Orebica są szlaki górskie. Da radę przejść z jednego miasta do drugiego górami? Wiem, że po drodze jest św. Ilja - 900+ metrów. Ktoś "spacerował" po okolicznych górach?

pozdr
Piotr
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4211
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.07.2014 20:47

Zważywszy na to ile czasu zajęło mi wejście na Iliję....to jak pomyślę, że miałabym do Trpanj dojść przyprawia mnie o palpitacje serca :D
Szczerze mówiąc - nie mam pojęcia, ale jeśli są i jeśli ktokolwiek się na coś takiego zdecyduje no to chapeau bas.
kejtis
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kejtis » 29.09.2016 16:01

My spacerowaliśmy. Wyszliśmy z Trpanje, poszliśmy drogą asfaltową w stronę Kracziniczi (tak jakby sie jechało autem na Orebicz), minęliśmy rozjazd, potem jeszcze spory kawałek prosto i po prawej stronie wiedzie szlak rowerowy/pieszy w góry, do dolnej Vruczcy i do Orebica (z tego, co pamiętam był o info Orebić 2 godziny). My poszliśmy do dolnej Vruczcy, potem do Divnej, z powrotem przez Górną VruCzicę i do Trpanje. Odległość: 21 km. Droga-leśna, ubita, spotkane zwierzęta: kozy i dzik, ludzi prawie w ogóle, najgorsza część drogi: od Divnej z powrotem (asfalt+pod górkę + słońce).Była to bardzo malownicza wycieczka,a el warto mieć mapę - papierową, bo google nie bardzo pomagał.
Kilka spacerów jest opisanych na stronie tzo-trpanj (rozszerzenie hr)

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Orebic - Trpanj z buta przez góry?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021