Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebic - Badija

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
serciu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 10.05.2009
Orebic - Badija

Nieprzeczytany postnapisał(a) serciu » 16.07.2014 10:19

Czy jest jakiś sposób dostania się z Orebica na wyspę Badija, bo wszędzie piszą tylko o lodkach z Korculi, a wydaje mi się trochę bez sensu płynąć na Korcule i dopiero z niej. Pozdrav z Orebica ;)
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 16.07.2014 17:54

Byłem w czerwcu w Orebić i szczerze to nie widziałem by takowe płynęły.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.07.2014 19:44

Fishpickniki na pewno. Standardowe łódki-taksówki = nie sądzę, dotąd nie spotkałam się. Jest taki jeden tzw. fishpicknik, mała łódka, góra na 6 osób, gościu płynie tam gdzie chcecie, ale zabawa jest dość droga.
serciu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) serciu » 16.07.2014 23:56

Podszedłem do kolesia z taxi boat i zapytałem za ile nad zawiezie na badije i stanęło na 200 kun za 5 osób w obie strony wiec całkiem spoko :) a wyspę polecam jest swietna, karmilismy Daniele :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone