.png)

.png)
piotrf napisał(a):Witaj , Wojtku , ciekawy jestem ile osób w Tychach wie jak tam jest pięknie ( jak tam mają , mogą podziwiać , mogą chłonąć )
Przyznaj , sam nie do końca wiedziałeś , że tam jest tak pięknie . . .
piotrf napisał(a):Może pora w drodze powrotnej z Czech odwiedzić ponownie Tychy . . .![]()
![]()
wyjazd już w środę
![]()
.png)
Franz napisał(a):piotrf napisał(a):Może pora w drodze powrotnej z Czech odwiedzić ponownie Tychy . . .![]()
![]()
wyjazd już w środę
![]()
Nam majówka wypadła w Czechach i Austrii, a teraz już przygotowuję się do bałkańskiego wypadu.
.png)
piotrf napisał(a):Tobie/Wam wspaniałości życzę na bałkańskim wypadzie . Wybrałeś konkretny rejon , czy raczej objazdówka ??
Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe
