Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opodal

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.11.2014 16:15

te kiero napisał(a):Sie wie (rz)
dla mnie ładny, ale mało znany i nie doceniany

Byłem tam dopiero ten jeden, jedyny raz.

longtom napisał(a):Ja z Siewierzem mam jedno skojarzenie. :D

Zamek robi wrażenie.

To teraz będziesz miał dwa skojarzenia. :)

JoannaG napisał(a):Pewnie jednak do mojego domu był spory kawałek, bo my niestety zupełnie z drugiej strony Czwy mieszkamy i chwilę musimy jechać nawet do położonego najbliżej Olsztyna :)

No, tak - my byliśmy po południowej stronie, dokładniej: po południowo-wschodniej.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.11.2014 00:26

Siewierz

P1420781.JPG


P1110885.JPG


P1110899.JPG


P1110910.JPG
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.11.2014 17:04

P1110916.JPG


P1110929.JPG


P1110933.JPG
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.11.2014 23:25

Mirów

P1110938.JPG


P1110941.JPG


P1110945.JPG


P1430102.JPG
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 17.11.2014 00:20

W Mirowie bywamy i bardzo lubimy. Spacer grzędą mirowską do Bobolic i powrót ścieżką dołem :) Tylko niestety odkąd zaczęto remontować zamek w Bobolicach coraz więcej ludzi tam bywa, a my wolimy puste szlaki ;)

Pozdrawiam
Asia :0
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.11.2014 00:31

JoannaG napisał(a):W Mirowie bywamy i bardzo lubimy. Spacer grzędą mirowską do Bobolic i powrót ścieżką dołem :) Tylko niestety odkąd zaczęto remontować zamek w Bobolicach coraz więcej ludzi tam bywa, a my wolimy puste szlaki ;)

Niestety, w pogodny dzień ludzi jest tam mnóstwo. Tak, jak w Olsztynie.

Pozdrawiam,
Wojtek
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 17.11.2014 00:44

O, Olsztyn też bardzo lubię i choć znam od zawsze, to dopiero w ostatnich latach zaczęłam w pełni doceniać...

Olsztyn najbardziej lubię w sobotnie, późne popołudnie, kiedy nie ma już tak dużo ludzi, albo najlepiej w środku tygodnia. W ładne niedziele tam nie bywamy. Mamy kilka swoich miejsc na Jurze, gdzie nawet w weekend majowy, przy pięknej pogodzie jest pusto :)

Pozdrawiam
Asia :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.11.2014 00:57

JoannaG napisał(a):Olsztyn najbardziej lubię w sobotnie, późne popołudnie, kiedy nie ma już tak dużo ludzi, albo najlepiej w środku tygodnia.

Tydzień temu weszliśmy niewłaściwym wejściem, co skutkowało opłatą w wysokości 3,50 od głowy. ;)

JoannaG napisał(a):Mamy kilka swoich miejsc na Jurze, gdzie nawet w weekend majowy, przy pięknej pogodzie jest pusto :)

Znasz jaskinię na Dupce?

Pozdrawiam,
Wojtek
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 17.11.2014 01:14

Franz napisał(a):
JoannaG napisał(a):Olsztyn najbardziej lubię w sobotnie, późne popołudnie, kiedy nie ma już tak dużo ludzi, albo najlepiej w środku tygodnia.

Tydzień temu weszliśmy niewłaściwym wejściem, co skutkowało opłatą w wysokości 3,50 od głowy. ;)


My niewłaściwymi nie wchodzimy ;) Zawsze podjeżdżamy od ul. Kaspra Karlińskiego i tam opłat nikt nie zbiera :) Zresztą często tam podjeżdżając idziemy w drugim kierunku, w stronę kamieniołomu Kielniki.

Franz napisał(a):
JoannaG napisał(a):Mamy kilka swoich miejsc na Jurze, gdzie nawet w weekend majowy, przy pięknej pogodzie jest pusto :)

Znasz jaskinię na Dupce?


Nie znam... Ale już oczywiście wygooglałam i wiem gdzie jest :) Przez Siedlec mnóstwo razy przejeżdżaliśmy ale o jaskini na Dupce nie słyszałam. Zapytałam Łukasza i on, choć jurajskimi jaskiniami bardziej się interesował, to też nigdy nie słyszał.
Dzięki, na pewno niebawem nawiedzimy. Dzieciaki bardzo lubią jaskinie :D ja natomiast zazwyczaj czekam na zewnątrz ;)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 17.11.2014 13:58

Wojtku zwróciłeś uwagę na to, że w wielu Twoich zacnych relacjach ze świata jest dość mały odzew, mimo imponującej liczby odsłon a tutaj wątek żyje aż miło.

No cóż Polska to jest To !!!
:hut:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 17.11.2014 14:43

Franz napisał(a):Mirów


Ho, ho ile lat temu spałem w namiocie u jego stóp. :)

Oczywiście nikogo poza nami tam nie było. :)

pzdr :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.11.2014 16:20

JoannaG napisał(a):Dzieciaki bardzo lubią jaskinie :D ja natomiast zazwyczaj czekam na zewnątrz ;)

W ciasne dziury też się nie wciskam, ale wyloty jaskiń często są bardzo ładne. A ta jaskinia ma wręcz wspaniały.

kaszubskiexpress napisał(a):w wielu Twoich zacnych relacjach ze świata jest dość mały odzew

Zdążyłem przywyknąć.

kaszubskiexpress napisał(a):a tutaj wątek żyje aż miło.

Nie mam złudzeń również co do tego wątku.
Przy czym ten akurat jest z założenia na innych zasadach.

longtom napisał(a):Ho, ho ile lat temu spałem w namiocie u jego stóp. :)

Oczywiście nikogo poza nami tam nie było. :)

Kiedy pobierałem pierwsze nauki w zakresie wspinaczki, rozbiliśmy namiot z kolegą na tydzień w skałkach Rzędkowickich. Przez ten tydzień spotkaliśmy mniej niż dziesięć osób. Owiec było więcej.

Pozdrawiam,
Wojtek
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.11.2014 23:01

Franz napisał(a):Mirów


w Mirowie przy gł. skrzyżowaniu jest również ciekawy i ładny domek, o tutaj, obecnie już wykończony,
był on remontowany w czasie jak rewitalizacji poddawany był zamek Boblicki, dlatego zastanawiam się czy nie jest on własnością właściciela Bobolic
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.11.2014 00:02

te kiero napisał(a):w Mirowie przy gł. skrzyżowaniu jest również ciekawy i ładny domek, o tutaj, obecnie już wykończony,
był on remontowany w czasie jak rewitalizacji poddawany był zamek Boblicki, dlatego zastanawiam się czy nie jest on własnością właściciela Bobolic

Nie zwróciłem na niego uwagi.
A zauważyłeś, że się im to zdjęcie źle złożyło? Na wysokości okiem parteru.

Pozdrawiam,
Wojtek
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 18.11.2014 00:13

te kiero napisał(a):
Franz napisał(a):Mirów


w Mirowie przy gł. skrzyżowaniu jest również ciekawy i ładny domek, o tutaj, obecnie już wykończony,
był on remontowany w czasie jak rewitalizacji poddawany był zamek Boblicki, dlatego zastanawiam się czy nie jest on własnością właściciela Bobolic


Pamiętam ten dom... ale wydaje mi się, że pan Lasecki ma bardziej okazałą rezydencje ;)

Pozdrawiam
Asia :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone