Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nurkowanie w okolicach Breli

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Nurkowanie w okolicach Breli

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2014 00:04

W zeszłym roku zapadła decyzja o wyjeździe we wrześniu do Breli. W międzyczasie mój mąż zrobił upragniony kurs nurkowy. Znalazłam 2 centra nurkowe w tej okolicy w Makarskiej More-sub-makarska i w Tucepi Butterfly Diving. Niestety mój małżonek jest kompletną nogą językową i biegle mówi tylko po polsku .Mam pytanie czy ktoś może nurkował z nimi i czy można się z nimi jakoś porozumieć np na migi albo pismem obrazkowym :lol: Dodam że mój angielski jest na podstawowym poziomie - tyle żeby wynająć apartman, zrobić zakupy itp :mrgreen:
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2014 17:37

Czy wśród cro maniaków nie ma nurków ? :(
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 24.08.2014 19:53

Oczywiście, że są :)

W tych bazach nigdy nie nurkowałam, ale jeżeli chodzi o problemy językowe to nie ma się co przejmować.
Trzeba się tylko dogadać jakie macie uprawnienia, o której zbiórka i oczywiście jaki koszt nurkowania.
Dacie radę nawet po polsku. Miłego nurania.
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2014 21:33

Dzięki , myślę że to uspokoi moją drugą połowę :papa:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 25.08.2014 08:40

Jedyny problem może się pojawić przy odprawie, ale pewnie wezmą kartkę, narysują charakterystyczne miejsca i strzałki :)
wieza
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) wieza » 16.09.2014 12:23

sa nurkowie i nawet doświadczeni mocno :)

ja nie władam jezykami ale bez problemu zrozumiałem co mi przekazują i jak trzeba nurkowaci ale to z doświadczenia dziesiątek godzin pod wodą itp. itd. ;)
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 23.09.2014 19:01

wieza napisał(a):sa nurkowie i nawet doświadczeni mocno :)

ja nie władam jezykami ale bez problemu zrozumiałem co mi przekazują i jak trzeba nurkowaci ale to z doświadczenia dziesiątek godzin pod wodą itp. itd. ;)

No mój Misiek to czerwcowy świeżak więc takiego doświadczenia nie ma.

Ale ponurkował w okolicach Breli z centrum nurkowym Posejdon z Baśki Vody i jest zachwycony bogactwem podwodnego życia Jadranu.
Czas, miesce i cenę za nurkowania ustalilłam bez problemu z właścicielem centrum - moją łamaną angielszczyzną.Miśkowi za to język kołkiem stanął.
Stateczek przypłynął po Miśka do portu w Breli , uczestnikami niestety. okazali się sami Niemcy i Misiek sobie nie pogadał.
Ale ponurkował i to jest najważniejsze :lol:
Venom555
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 23.09.2014 20:15

travel

W przyszłości poleć małżonkowi jak się już bardzo rozkręci wyspę Vis włącznie z jej zwiedzaniem kiedyś spacyfikowanej przez wojsko. Czasami są organizowane przez centra nurkowe na Śląsku ( znajdziesz na goglach ) safari nurkowe na tą wyspę. Byliśmy tam w zeszłym roku. Jest tam baza nurkowa Manta w zatoce Viskiej - bardzo przyjaźni ludzie, którzy organizują nurkowania rekreacyjne na wraki, groty i podwodne urwiska. Jak dla mnie jest to najciekawsze/najbardziej bogate i różnorodne podwodne miejsce w Chorwacji. Prawdziwe gratki mają tam nurkowie z maksymalnymi uprawnieniami , ponieważ stety albo niestety te najciekawsze obiekty leża najgłębiej.
Szczerze polecam :)

Poz

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019