Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nowy projekt

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016
Nowy projekt

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 05.08.2017 04:10

W tamtym roku ruszyliśmy z budową nowej strony internetowej. W tym roku chcemy przetestować jej pewne funkcjonalności i nanieść poprawki. Kuba z którym to tworzymy jedzie dziś do CRO na wakacje i testuje :-). Potrzebujemy też waszego wsparcia. Na chwilę obecną tylko my możemy dodawać informacje, ale to się zmieni ;-).
Kto jedzie niech przyłączy się do wstępnego testu.
Chcemy by strona ułatwiła dojazd na upragnione wakacje. Na chwilę obecną można przyłączyć się przez Facebook na profilu Chorwacja lub https://www.facebook.com/groups/1679373779040393/

Liczymy na wasze wsparcie i pomoc a w następne wakacje podróż do CRO będzie przyjemniejsza :-)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019