Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowy dział specjalnie na relacje

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002
Nowy dział specjalnie na relacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 13.02.2006 00:51

Z tego działu nic już nie zginie. Jeżeli ktoś utracił relację i nie ma jak znaleźć jej kopii, proszę o kontakt mailowy (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl). Wszystkie teksty da się odzyskać. Relacje, które wciąż są w innych działach nie znikną i będziemy je sukcesywnie przenosić właśnie tutaj. Za zamieszanie jeszcze raz przepraszam i zapraszam do korzystania z nowego działu.
admin2
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin2 » 16.02.2006 10:08

Osoby które natrafią w gąszczu postów i tematów na swoje relacje -
proszę o dawanie linków tu w tym temacie.
Przyspieszy to odnalezienie takiej relacji i szybko zostanie ona przeniesiona tutaj.
romanroman1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 06.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanroman1 » 17.02.2006 00:41

Dziękuję Adminie i Adminie2
Obiecaliście i zrobiliście

Paweł :P :lol:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 04.05.2006 10:45

Aby dostać się do archiwalnej bazy danych, proszę o zmianę w linku fragmentu /forum na /newforum . Całego linku celowo nie podaję, aby wyszukiwarki nie odnalazły tej roboczej kopii.
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 04.05.2006 18:35

.....
Ostatnio edytowano 25.08.2009 08:01 przez to ja ewa, łącznie edytowano 1 raz
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 02.01.2008 15:42

Podpinam się pod ten wątek ... z małą refleksją.

Dział "Relacji ... " pięknie nam się rozwija.
Jedni PISZĄ.
Inni czytają.

Ku uciesze i jednych, i drugich :)

Nie macie przypadkiem wrażenia, że ... aż się prosi, żeby to wszystko ... OPUBLIKOWAĆ w najbardziej tradycyjny sposób :?: :D :!:

Pozdraviam :)

P.s. z ca łym szacunkiem do twórcy wątku "Gdańsk <-> Chorwacja - Relacja, objazdówka" - proszę go wreszcie odkleić :wink:



P.s. z 5.01.2008: zero zainteresowania.
Znaczy się ... nie ma takiej potrzeby.
OK! Odpuszczam temat :)

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nowy dział specjalnie na relacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone