Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rocker
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 13:29

aha czyli kamizelki do pływania to strikte takie ratunkowe kapoki? A do chłodzenia nie mają zastosowania w wodzie?
Belluna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 13:32

Nie nadają się bo nasiąkają wodą i ciężkie się robią, a balast w wodzie niepotrzebny :mrgreen:
rocker
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 15:13

Dzięki za pomocne rady Belluna, troszkę zmieniłaś moje podejście do wyjazdu z psiakami :) gdyby nie to że w tym roku muszę brać szwagierkę z facetem to bym brał psiaki :)

poproszę o jakiegoś noclegownie gdzie tolerują psiaki: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ZytaS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 29.06.2017 20:57

Belluna napisał(a):My mamy kamizelki chłodzące Ruffwear,
IMG_2670.jpg
a maty to nie pamiętam jakiej firmy, ale jest tego sporo na rynku. Jak teraz oglądam to chyba Trixie.
Do pływania /zdarza im się odpłynąć daleko/ też Ruffweara.

Słodziaki :D
kajtek_32
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kajtek_32 » 03.01.2018 14:22

SYLWKA_2014 napisał(a):Mogę pierwsza? :lol:
Apartamenty znajdują się w Privlace k. Ninu.

Wprawdzie Privlaka to niezbyt pożądana miejscówka w śród Cromaniaków, ale przynajmniej moje priorytety spełniła - cisza i spokój,bezpośrednio nad wodą, plaża żwirkowa, dość blisko sklepy do zaopatrzenia, dobra baza wypadowa, dobry standard mieszkania za przyzwoita cenę.
Bardzo fajne mieszkanie z prywatną plażą (tylko przez trawnik/łąkę przed domem, co też jest super bo pies ma gdzie się wybiegać bez obawy o kleszcze i innne paskudztwa) - dla rodziny z dziećmi czy zwierzętami idealna. Około 1,5 km do drugiej dużej "piaszczystej" plaży. Właściciele bardzo mili, ale nie narzucający się, mieszkają w Zadarze, ale codziennie byli też na miejscu na jakiś czas.`Dobre miejsce na bazę wypadową - ok 13 km do Zadaru, a jak ktoś się rozpędzi to i do Trogiru dotrze, tuż obok Nin, blisko Pag, wyspa Vir z czerwonymi klifami itp. Wprawdzie trochę inaczej niż to, za co lubimy najbardziej Chorwację - lazur i góry schodzące do morza (choć z plaży przy domu jest piękny widok na góry no i cieplutka woda), ale też pięknie.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany - przekażę kontakt na prv.

Witam serdecznie czy mogę prosić o namiary na privlaka ??? Z góry serdecznie dziękuję
nikaaa_87
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 21.02.2018 15:42

Szczerze polecam Bosanę i apartament u Marinko Bobinac. Otwiera się furtkę na tarasie i jest góra, gdzie psy mogą swobodnie biegać. Nasze raz wspięły się z nami na sam szczyt. Idealne miejsce na szybkie siku rano . Z plaż wybraliśmy Sv Marko- źródło słodkiej wody, cień po południu, roślinki przy plaży,gdzie pieski miały cień do południa... Super miejsce ! W tym roku szukamy czegoś podobnego,bo nie chcemy jechać w to samo miejsce, przejrzałam forum, setki zdjęć z różnych,polecanych miejscowości i zaczynam wątpić, że znajdę drugie, tak idealne miejsce. Generalnie szukamy ciszy, spokoju, dzikich plaż, im większa dziura, tym lepiej. Może coś polecicie?
Broken_Amber
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Broken_Amber » 28.03.2018 12:53

Witam czy ktos był z psem w miejscowości Privlaka lub Zadar i może powiedzieć jak tam z dostępnością plaż dla psów?
Sofii
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sofii » 01.04.2018 22:08

Polecicie kwatery w Breli gdzie akceptują małe psiaki? :D
ala.san
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ala.san » 17.07.2018 23:05

fiona1 napisał(a):Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.

bardzo proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Asiar
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 08.11.2018 13:35

fiona1 napisał(a):Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.

Bardzo proszę o adresy :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Fruzia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fruzia » 04.04.2019 11:58

Czy ja też mogę prosić o namiary? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziękuję :D
wikol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 04.04.2019 12:24

Ja szukam miejsc przyjaznym psiakom na południu w okolicy Makarskiej. Może też być środkowa Dalmacja.
Sam piszę, wysyłam maile ale może ktoś polecić coś sprawdzonego gdzie już był.
Wypad będzie na przełomie sierpień/wrzesień. Można pisać na priv.
Dzięki :)
Margo87
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 12.04.2019 13:16

Witam, ja też potrzebuje namiaru na miejsce przyjazne dla psów, planujemy początek września 4 os dorosłe + 5 letnie dziecko + mały piesek maltańczyk.
guma
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) guma » 13.04.2019 07:34

Witam,
Ja też miejsca przyjaznego psom.
Dwie osoby dorosle i pies na dwa tyg., termin bez roznicy byle lipiec lub sierpień.
Miejsce tez nie gra roli, wazne żeby nie bylo problemu z psem. Jeśli ktos moze cos polecic prosze o podeslanie.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina031
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 22.04.2019 09:08

wikol napisał(a):Ja szukam miejsc przyjaznym psiakom na południu w okolicy Makarskiej. Może też być środkowa Dalmacja.
Sam piszę, wysyłam maile ale może ktoś polecić coś sprawdzonego gdzie już był.
Wypad będzie na przełomie sierpień/wrzesień. Można pisać na priv.
Dzięki :)

Moge polecić z czystym sumieniem noclegi u mojego gospodarza Iva w pobliżu Omis i Brela. Z pieskiem bez problemu można wyjśc poza dom bo teren sprzyja spacerom, w dole dzika plaża na którą też można go zabrać bez przeszkód. Warunki super, dobra cena, apartamenty klimatyzowane z widokiem. Psy mile widziane. Szczegóły priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019