Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 12:29

aha czyli kamizelki do pływania to strikte takie ratunkowe kapoki? A do chłodzenia nie mają zastosowania w wodzie?
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 12:32

Nie nadają się bo nasiąkają wodą i ciężkie się robią, a balast w wodzie niepotrzebny :mrgreen:
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 14:13

Dzięki za pomocne rady Belluna, troszkę zmieniłaś moje podejście do wyjazdu z psiakami :) gdyby nie to że w tym roku muszę brać szwagierkę z facetem to bym brał psiaki :)


poproszę o jakiegoś noclegownie gdzie tolerują psiaki: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 29.06.2017 19:57

Belluna napisał(a):My mamy kamizelki chłodzące Ruffwear,
IMG_2670.jpg
a maty to nie pamiętam jakiej firmy, ale jest tego sporo na rynku. Jak teraz oglądam to chyba Trixie.
Do pływania /zdarza im się odpłynąć daleko/ też Ruffweara.


Słodziaki :D
kajtek_32
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kajtek_32 » 03.01.2018 13:22

SYLWKA_2014 napisał(a):Mogę pierwsza? :lol:
Apartamenty znajdują się w Privlace k. Ninu.

Wprawdzie Privlaka to niezbyt pożądana miejscówka w śród Cromaniaków, ale przynajmniej moje priorytety spełniła - cisza i spokój,bezpośrednio nad wodą, plaża żwirkowa, dość blisko sklepy do zaopatrzenia, dobra baza wypadowa, dobry standard mieszkania za przyzwoita cenę.
Bardzo fajne mieszkanie z prywatną plażą (tylko przez trawnik/łąkę przed domem, co też jest super bo pies ma gdzie się wybiegać bez obawy o kleszcze i innne paskudztwa) - dla rodziny z dziećmi czy zwierzętami idealna. Około 1,5 km do drugiej dużej "piaszczystej" plaży. Właściciele bardzo mili, ale nie narzucający się, mieszkają w Zadarze, ale codziennie byli też na miejscu na jakiś czas.`Dobre miejsce na bazę wypadową - ok 13 km do Zadaru, a jak ktoś się rozpędzi to i do Trogiru dotrze, tuż obok Nin, blisko Pag, wyspa Vir z czerwonymi klifami itp. Wprawdzie trochę inaczej niż to, za co lubimy najbardziej Chorwację - lazur i góry schodzące do morza (choć z plaży przy domu jest piękny widok na góry no i cieplutka woda), ale też pięknie.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany - przekażę kontakt na prv.


Witam serdecznie czy mogę prosić o namiary na privlaka ??? Z góry serdecznie dziękuję
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 21.02.2018 14:42

Szczerze polecam Bosanę i apartament u Marinko Bobinac. Otwiera się furtkę na tarasie i jest góra, gdzie psy mogą swobodnie biegać. Nasze raz wspięły się z nami na sam szczyt. Idealne miejsce na szybkie siku rano . Z plaż wybraliśmy Sv Marko- źródło słodkiej wody, cień po południu, roślinki przy plaży,gdzie pieski miały cień do południa... Super miejsce ! W tym roku szukamy czegoś podobnego,bo nie chcemy jechać w to samo miejsce, przejrzałam forum, setki zdjęć z różnych,polecanych miejscowości i zaczynam wątpić, że znajdę drugie, tak idealne miejsce. Generalnie szukamy ciszy, spokoju, dzikich plaż, im większa dziura, tym lepiej. Może coś polecicie?
Broken_Amber
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Broken_Amber » 28.03.2018 11:53

Witam czy ktos był z psem w miejscowości Privlaka lub Zadar i może powiedzieć jak tam z dostępnością plaż dla psów?
Sofii
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sofii » 01.04.2018 21:08

Polecicie kwatery w Breli gdzie akceptują małe psiaki? :D
ala.san
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ala.san » 17.07.2018 22:05

fiona1 napisał(a):Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.

bardzo proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 08.11.2018 12:35

fiona1 napisał(a):Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.

Bardzo proszę o adresy :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Fruzia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fruzia » 04.04.2019 10:58

Czy ja też mogę prosić o namiary? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziękuję :D
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 04.04.2019 11:24

Ja szukam miejsc przyjaznym psiakom na południu w okolicy Makarskiej. Może też być środkowa Dalmacja.
Sam piszę, wysyłam maile ale może ktoś polecić coś sprawdzonego gdzie już był.
Wypad będzie na przełomie sierpień/wrzesień. Można pisać na priv.
Dzięki :)
Margo87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 12.04.2019 12:16

Witam, ja też potrzebuje namiaru na miejsce przyjazne dla psów, planujemy początek września 4 os dorosłe + 5 letnie dziecko + mały piesek maltańczyk.
guma
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 11.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) guma » 13.04.2019 06:34

Witam,
Ja też miejsca przyjaznego psom.
Dwie osoby dorosle i pies na dwa tyg., termin bez roznicy byle lipiec lub sierpień.
Miejsce tez nie gra roli, wazne żeby nie bylo problemu z psem. Jeśli ktos moze cos polecic prosze o podeslanie.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 22.04.2019 08:08

wikol napisał(a):Ja szukam miejsc przyjaznym psiakom na południu w okolicy Makarskiej. Może też być środkowa Dalmacja.
Sam piszę, wysyłam maile ale może ktoś polecić coś sprawdzonego gdzie już był.
Wypad będzie na przełomie sierpień/wrzesień. Można pisać na priv.
Dzięki :)



Moge polecić z czystym sumieniem noclegi u mojego gospodarza Iva w pobliżu Omis i Brela. Z pieskiem bez problemu można wyjśc poza dom bo teren sprzyja spacerom, w dole dzika plaża na którą też można go zabrać bez przeszkód. Warunki super, dobra cena, apartamenty klimatyzowane z widokiem. Psy mile widziane. Szczegóły priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone