Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 02.08.2016 11:28

Psiarze, czy ktoś poleci jakąś miejscówkę na Brac?
Wybieramy się we wrześniu z naszym amstaffem ( stary weteran wyjazdowy - już 5 raz z nami jedzie :) )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2016 11:33

Może Miłośnicy wyspy coś podpowiedzą :wink: :?:
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 16.08.2016 21:05

My jesteśmy właśnie w Igrane z naszym 60 kg dogiem de bordox.
Apartament 100 m od plaży u cudownej chorwatki, 2 pokoje,kuchnia ,łazienka,wifi,klima. Całe piętro domu.Obok miejsce gdzie można wyjść z psem na szybkie siku ;)
Chorwatka sama ma psa coli - oczywiście nie puszcza go luzem.
Piecze cudowne ciasta którymi namiętnie częstuje i ogólnie stara się być bardzo pomocna.
Otrzymaliśmy na nią namiary od jednego forumowicza i z pewnością tutaj wrócimy.
Jest też dzika miejscami zacieniona plaża gdzie chodzą rodziny z psami :)
Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o priv :D
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.08.2016 21:39

sieka napisał(a):Psiarze, czy ktoś poleci jakąś miejscówkę na Brac?
Wybieramy się we wrześniu z naszym amstaffem ( stary weteran wyjazdowy - już 5 raz z nami jedzie :) )


Byliśmy w tym roku z naszą Borer Collie w Sutivanie - Apartments Jelka, rezerwowanym prze boking (z psem polecam mieszkania raczej na parterze, choć z piętra fajny widok). Blisko do plaż, do centrum, mieszkania czyste, właściciel zafiksowany na punkcie psów, ma swojego przyjacielskiego olbrzyma więc każdego psa wita z otwartymi ramionami.
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 17.08.2016 10:00

Dzięki za namiar :) choć dla nas niestety za małe te apartamenty, bo jedziemy w 4 osoby ( dwie pary) + pies. Ale kto wie, może kiedyś jeszcze się przyda :)
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 13.09.2016 08:18

Dopisuje miejscówkę:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Opisałam już ja dosyć dokładnie w innym miejscu forum, tj.: brac-na-2017-tanio-czy-mozliwe-t51243-15.html
:papa:
4x4lapy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 4x4lapy » 27.12.2016 17:28

SYLWKA_2014 napisał(a):Mogę pierwsza? :lol:
Apartamenty znajdują się w Privlace k. Ninu.

Wprawdzie Privlaka to niezbyt pożądana miejscówka w śród Cromaniaków, ale przynajmniej moje priorytety spełniła - cisza i spokój,bezpośrednio nad wodą, plaża żwirkowa, dość blisko sklepy do zaopatrzenia, dobra baza wypadowa, dobry standard mieszkania za przyzwoita cenę.
Bardzo fajne mieszkanie z prywatną plażą (tylko przez trawnik/łąkę przed domem, co też jest super bo pies ma gdzie się wybiegać bez obawy o kleszcze i innne paskudztwa) - dla rodziny z dziećmi czy zwierzętami idealna. Około 1,5 km do drugiej dużej "piaszczystej" plaży. Właściciele bardzo mili, ale nie narzucający się, mieszkają w Zadarze, ale codziennie byli też na miejscu na jakiś czas.`Dobre miejsce na bazę wypadową - ok 13 km do Zadaru, a jak ktoś się rozpędzi to i do Trogiru dotrze, tuż obok Nin, blisko Pag, wyspa Vir z czerwonymi klifami itp. Wprawdzie trochę inaczej niż to, za co lubimy najbardziej Chorwację - lazur i góry schodzące do morza (choć z plaży przy domu jest piękny widok na góry no i cieplutka woda), ale też pięknie.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany - przekażę kontakt na prv.


Czy moge prosic szczegolowe informacje na priv?
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 30.12.2016 00:25

DSCF95002.JPG
Z moich doświadczeń (na razie z jednego roku 2015, bo sunia ma dopiero dwa latka :D ) wynika, że nie ma problemu z pobytem z pieskiem, wprawdzie mamy małego yorka, ale nigdzie nie było problemu czy to z noclegiem (też w tranzycie) czy nawet w restauracjach. Byliśmy w Breli, niedaleko Dubrownika i na Pagu, sunia jest kontaktowa i "zaczepiała" wszystkich, co skutkowało sympatycznymi rozmowami, a nawet zdjęciami z nią. W Arboretum w Trsteno była cała sesja fotograficzna suni z córeczką pary węgierskiej a na górze Srd z wycieczką z Japonii :D . Sunia stanowi więc jedną z atrakcji Chorwacji :D
Na dowód, że można sunia na plaży Konavoske Stijene.
mareksrybnik
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mareksrybnik » 25.06.2017 13:42

Witajcie,
Nie dość, że wracamy do CRO po 10 latach przerwy, to dodatkowo z dzieckiem i psem. Czyli praktycznie z 2 dzieciaków. Czy ktoś z cromaniaków był z pieskiem w Grebastcy? Tam mamy zarezerwowaną miejscówkę. O miescowości poczytałem na forum. Generalnie "wiocha" i o to chodziło. Ciekawi mnie czy na plaży można wejść z pupilem. Pozdrawiam.
ryba154
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryba154 » 25.06.2017 21:40

fiona1 napisał(a):Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.

to może napiszesz na forum te miejscówki?
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 09:52

a ja mam pytanie do osób którzy już byli tam z psiakami:
jako że mam dwie leciwe labradorki zastanawiam się nad upałami jakie tam panują, we wrześniu wciąż jest te 30stopni? jak psiaki to znoszą? trzymacie je w pokojach w klimie w dzień i dopiero wieczorem dłuższy pobyt na dworze?
Druga sprawa jeżowce, najpierw badacie wodę w okolicy plaży?
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 11:04

My mamy dwie goldenki, teraz siedmioletnie, jeździmy co roku we wrześniu. Wrzesień na wyjazd z psem do Chorwacji jest idealny.
Przede wszystkim mniej ludzi, więc łatwo o odludne zatoczki. W miasteczkach też mniejszy tłok. Temperatury są na pewno niższe niż w środku lata. W samo południe i w upały nie wycieczkujemy, zwłaszcza do miasta. Jak się zdarzy, to często się chłodzimy podczas wycieczek w morzu :D Wybieramy na zwiedzanie dni chłodniejsze lub pochmurne, bo takie we wrześniu się zdarzają. Nasze psy nie zostają same w apartamentach. Spędzają z nami dzień na plaży, w zasadzie nie wychodzą z wody. Pływają w kamizelkach więc i po wyjściu z wody chłodzenie mają non-stop, a zresztą jak odpoczywają na brzegu, to zawsze jakiś cień sobie znajdą. Zabieramy parasol /namiocik się nie sprawdził/ - w razie braku naturalnego cienia. W apartamentach klimy nie włączamy, wręcz unikamy, czas spędzamy na tarasie, więc i tak byłoby bez sensu. Na taras i do apartamentów dla psów mamy maty chłodzące, a na drogę kamizelki chłodzące. No i w aucie klima. Dokąd jedziecie, jeśli można wiedzieć? :)
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 11:08

Jeśli chodzi o jeżowce i ostre skałki, to oczywiście sprawdzamy co się czai pod wodą. Nasze psy uwielbiają skoki do wody, więc raczej nie brodzą, tylko cały czas pływają. Mimo to w zeszłym roku trafił nam się kolec jeżowca w łapce z powodu samowolnej kąpieli ;) w nie znanym miejscu. Na szczęście nie był głeboko wbity. Było troszkę dłubaniny, a wcześniej maść ichtiolowa.
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 11:52

Belluna napisał(a):Jeśli chodzi o jeżowce i ostre skałki, to oczywiście sprawdzamy co się czai pod wodą. Nasze psy uwielbiają skoki do wody, więc raczej nie brodzą, tylko cały czas pływają. Mimo to w zeszłym roku trafił nam się kolec jeżowca w łapce z powodu samowolnej kąpieli ;) w nie znanym miejscu. Na szczęście nie był głeboko wbity. Było troszkę dłubaniny, a wcześniej maść ichtiolowa.


Dziękuję Ci Belluno na wyczerpującą odpowiedź. Tylko mam kilka pytań, jestem psiarzem ale w życiu nie słyszałem o kamizelkach chłodzących ani o takowych matach. Już wyguglałem, jakie ty masz i możesz polecić?
Nigdy jeszcze nie byłem z psami w Chorwacji (w tym roku też jade bez nich), na szczęście mogę je zostawić u rodziców.
Z drugiej strony zawsze się obawiałem tych upałów, myślałem że dla nich to bardziej pogoda a maju lub październiku by była odpowiednia, al po tym co napisałaś to może w przyszłym roku się z nimi wybiorę. Bo tak jak Twoje psiaki, te moje gdy poczują wodę to jest szaleństwo :)
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 12:42

My mamy kamizelki chłodzące Ruffwear,
IMG_2670.jpg
a maty to nie pamiętam jakiej firmy, ale jest tego sporo na rynku. Jak teraz oglądam to chyba Trixie.
Do pływania /zdarza im się odpłynąć daleko/ też Ruffweara.
Załączniki:
IMG_0338.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone