Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sieka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 02.08.2016 11:28

Psiarze, czy ktoś poleci jakąś miejscówkę na Brac?
Wybieramy się we wrześniu z naszym amstaffem ( stary weteran wyjazdowy - już 5 raz z nami jedzie :) )
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2016 11:33

Może Miłośnicy wyspy coś podpowiedzą :wink: :?:
sesa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 16.08.2016 21:05

My jesteśmy właśnie w Igrane z naszym 60 kg dogiem de bordox.
Apartament 100 m od plaży u cudownej chorwatki, 2 pokoje,kuchnia ,łazienka,wifi,klima. Całe piętro domu.Obok miejsce gdzie można wyjść z psem na szybkie siku ;)
Chorwatka sama ma psa coli - oczywiście nie puszcza go luzem.
Piecze cudowne ciasta którymi namiętnie częstuje i ogólnie stara się być bardzo pomocna.
Otrzymaliśmy na nią namiary od jednego forumowicza i z pewnością tutaj wrócimy.
Jest też dzika miejscami zacieniona plaża gdzie chodzą rodziny z psami :)
Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o priv :D
SYLWKA_2014
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.08.2016 21:39

sieka napisał(a):Psiarze, czy ktoś poleci jakąś miejscówkę na Brac?
Wybieramy się we wrześniu z naszym amstaffem ( stary weteran wyjazdowy - już 5 raz z nami jedzie :) )

Byliśmy w tym roku z naszą Borer Collie w Sutivanie - Apartments Jelka, rezerwowanym prze boking (z psem polecam mieszkania raczej na parterze, choć z piętra fajny widok). Blisko do plaż, do centrum, mieszkania czyste, właściciel zafiksowany na punkcie psów, ma swojego przyjacielskiego olbrzyma więc każdego psa wita z otwartymi ramionami.
sieka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 17.08.2016 10:00

Dzięki za namiar :) choć dla nas niestety za małe te apartamenty, bo jedziemy w 4 osoby ( dwie pary) + pies. Ale kto wie, może kiedyś jeszcze się przyda :)
fiona1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 13.09.2016 08:18

Dopisuje miejscówkę:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Opisałam już ja dosyć dokładnie w innym miejscu forum, tj.: brac-na-2017-tanio-czy-mozliwe-t51243-15.html
:papa:
4x4lapy
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) 4x4lapy » 27.12.2016 17:28

SYLWKA_2014 napisał(a):Mogę pierwsza? :lol:
Apartamenty znajdują się w Privlace k. Ninu.

Wprawdzie Privlaka to niezbyt pożądana miejscówka w śród Cromaniaków, ale przynajmniej moje priorytety spełniła - cisza i spokój,bezpośrednio nad wodą, plaża żwirkowa, dość blisko sklepy do zaopatrzenia, dobra baza wypadowa, dobry standard mieszkania za przyzwoita cenę.
Bardzo fajne mieszkanie z prywatną plażą (tylko przez trawnik/łąkę przed domem, co też jest super bo pies ma gdzie się wybiegać bez obawy o kleszcze i innne paskudztwa) - dla rodziny z dziećmi czy zwierzętami idealna. Około 1,5 km do drugiej dużej "piaszczystej" plaży. Właściciele bardzo mili, ale nie narzucający się, mieszkają w Zadarze, ale codziennie byli też na miejscu na jakiś czas.`Dobre miejsce na bazę wypadową - ok 13 km do Zadaru, a jak ktoś się rozpędzi to i do Trogiru dotrze, tuż obok Nin, blisko Pag, wyspa Vir z czerwonymi klifami itp. Wprawdzie trochę inaczej niż to, za co lubimy najbardziej Chorwację - lazur i góry schodzące do morza (choć z plaży przy domu jest piękny widok na góry no i cieplutka woda), ale też pięknie.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany - przekażę kontakt na prv.

Czy moge prosic szczegolowe informacje na priv?
ZytaS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 30.12.2016 00:25

DSCF95002.JPG
Z moich doświadczeń (na razie z jednego roku 2015, bo sunia ma dopiero dwa latka :D ) wynika, że nie ma problemu z pobytem z pieskiem, wprawdzie mamy małego yorka, ale nigdzie nie było problemu czy to z noclegiem (też w tranzycie) czy nawet w restauracjach. Byliśmy w Breli, niedaleko Dubrownika i na Pagu, sunia jest kontaktowa i "zaczepiała" wszystkich, co skutkowało sympatycznymi rozmowami, a nawet zdjęciami z nią. W Arboretum w Trsteno była cała sesja fotograficzna suni z córeczką pary węgierskiej a na górze Srd z wycieczką z Japonii :D . Sunia stanowi więc jedną z atrakcji Chorwacji :D
Na dowód, że można sunia na plaży Konavoske Stijene.
mareksrybnik
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mareksrybnik » 25.06.2017 13:42

Witajcie,
Nie dość, że wracamy do CRO po 10 latach przerwy, to dodatkowo z dzieckiem i psem. Czyli praktycznie z 2 dzieciaków. Czy ktoś z cromaniaków był z pieskiem w Grebastcy? Tam mamy zarezerwowaną miejscówkę. O miescowości poczytałem na forum. Generalnie "wiocha" i o to chodziło. Ciekawi mnie czy na plaży można wejść z pupilem. Pozdrawiam.
ryba154
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryba154 » 25.06.2017 21:40

fiona1 napisał(a):Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.

to może napiszesz na forum te miejscówki?
rocker
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 09:52

a ja mam pytanie do osób którzy już byli tam z psiakami:
jako że mam dwie leciwe labradorki zastanawiam się nad upałami jakie tam panują, we wrześniu wciąż jest te 30stopni? jak psiaki to znoszą? trzymacie je w pokojach w klimie w dzień i dopiero wieczorem dłuższy pobyt na dworze?
Druga sprawa jeżowce, najpierw badacie wodę w okolicy plaży?
Belluna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 11:04

My mamy dwie goldenki, teraz siedmioletnie, jeździmy co roku we wrześniu. Wrzesień na wyjazd z psem do Chorwacji jest idealny.
Przede wszystkim mniej ludzi, więc łatwo o odludne zatoczki. W miasteczkach też mniejszy tłok. Temperatury są na pewno niższe niż w środku lata. W samo południe i w upały nie wycieczkujemy, zwłaszcza do miasta. Jak się zdarzy, to często się chłodzimy podczas wycieczek w morzu :D Wybieramy na zwiedzanie dni chłodniejsze lub pochmurne, bo takie we wrześniu się zdarzają. Nasze psy nie zostają same w apartamentach. Spędzają z nami dzień na plaży, w zasadzie nie wychodzą z wody. Pływają w kamizelkach więc i po wyjściu z wody chłodzenie mają non-stop, a zresztą jak odpoczywają na brzegu, to zawsze jakiś cień sobie znajdą. Zabieramy parasol /namiocik się nie sprawdził/ - w razie braku naturalnego cienia. W apartamentach klimy nie włączamy, wręcz unikamy, czas spędzamy na tarasie, więc i tak byłoby bez sensu. Na taras i do apartamentów dla psów mamy maty chłodzące, a na drogę kamizelki chłodzące. No i w aucie klima. Dokąd jedziecie, jeśli można wiedzieć? :)
Belluna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 11:08

Jeśli chodzi o jeżowce i ostre skałki, to oczywiście sprawdzamy co się czai pod wodą. Nasze psy uwielbiają skoki do wody, więc raczej nie brodzą, tylko cały czas pływają. Mimo to w zeszłym roku trafił nam się kolec jeżowca w łapce z powodu samowolnej kąpieli ;) w nie znanym miejscu. Na szczęście nie był głeboko wbity. Było troszkę dłubaniny, a wcześniej maść ichtiolowa.
rocker
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 29.06.2017 11:52

Belluna napisał(a):Jeśli chodzi o jeżowce i ostre skałki, to oczywiście sprawdzamy co się czai pod wodą. Nasze psy uwielbiają skoki do wody, więc raczej nie brodzą, tylko cały czas pływają. Mimo to w zeszłym roku trafił nam się kolec jeżowca w łapce z powodu samowolnej kąpieli ;) w nie znanym miejscu. Na szczęście nie był głeboko wbity. Było troszkę dłubaniny, a wcześniej maść ichtiolowa.

Dziękuję Ci Belluno na wyczerpującą odpowiedź. Tylko mam kilka pytań, jestem psiarzem ale w życiu nie słyszałem o kamizelkach chłodzących ani o takowych matach. Już wyguglałem, jakie ty masz i możesz polecić?
Nigdy jeszcze nie byłem z psami w Chorwacji (w tym roku też jade bez nich), na szczęście mogę je zostawić u rodziców.
Z drugiej strony zawsze się obawiałem tych upałów, myślałem że dla nich to bardziej pogoda a maju lub październiku by była odpowiednia, al po tym co napisałaś to może w przyszłym roku się z nimi wybiorę. Bo tak jak Twoje psiaki, te moje gdy poczują wodę to jest szaleństwo :)
Belluna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.06.2017 12:42

My mamy kamizelki chłodzące Ruffwear,
IMG_2670.jpg
a maty to nie pamiętam jakiej firmy, ale jest tego sporo na rynku. Jak teraz oglądam to chyba Trixie.
Do pływania /zdarza im się odpłynąć daleko/ też Ruffweara.
Załączniki:
IMG_0338.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019