Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TJL
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 27.08.2015 16:02

Wydaje mi się, że najfajniej w Rogoznicy z pieskiem i nie tylko będzie na wysepce. Cicho i spokojnie i blisko do deptaku z atrakcjami a plaże są urozmaicone i dobre na plażowanie z pieskiem. Ja byłem w kierunku północnym od Konzuma i też jest ok. Dużo cienia na plażach!
Pozdrawiam,
Tomek,
Kajma
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 28.08.2015 15:59

A można wiedzieć w kierunku Konzuma to w ktorą strone? Szukając tam kwater w której najlepiej części być z psem? Może jeszcze ktoś poleci nowe miejscowości, np. coś na wyspach?
TJL
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 28.08.2015 17:08

W Rogoznicy może być ulica Nova i okolice. To spokojna część miasta. Ale na wyspie chyba jest ładniej. Na plaży piesek bez problemu.
Pozdrawiam,
Tomek
loginON
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) loginON » 31.08.2015 09:10

W zeszłym tygodniu wróciłem z Chorwacji - miejscowość Igrane. Byłem z rodziną 2+2+owczarek niemiecki. Apartament bardzo dobrze wyposażony i niedrogi. Przemiła właścicielka (dobrze mówi po angielsku) i sama posiada owczarka coli, piecze pyszny placek z wiśniami :). Mieszka się na I pietrze, a ona na parterze (oddzielne wejście). Jest to jedyny apartament w budynku i Wasz pupil nie będzie nikomu przeszkadzał. Polecam w 100 %.
Do plaży "dzikiej" na której spotykałem ludzi z pieskami od apartamentu było około 500-600 metrów i jest na plaży kilka miejsc zacienionych. Co do samej miejscowości wszytko już na forum zostało opisane. Doskonała baza do zwiedzania Chorwacji. My z rodzinką i czworonogiem zwiedziliśmy jeziora Plitwickie, Split, Dubrownik, Makarską i okoliczne miejscowości oraz wjechaliśmy na Sv. Jure.
Gdyby ktoś szukał powyższego apartamentu proszę wpisać w wyszukiwarkę "apartament Ćaća Luka Igrane"
kotecek5
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotecek5 » 31.08.2015 09:26

My bylismy w Petrcane z psem sznaucerem miniaturka.Miejsc zacienionych dla niego było duzo.miejsc do spacerowania takze.
Apartament Nada ulica Punta Radman Put X przyjazny dla psów.
anaiviki
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anaiviki » 15.02.2016 20:06

SYLWKA_2014 napisał(a):Mogę pierwsza? :lol:
Apartamenty znajdują się w Privlace k. Ninu.

Wprawdzie Privlaka to niezbyt pożądana miejscówka w śród Cromaniaków, ale przynajmniej moje priorytety spełniła - cisza i spokój,bezpośrednio nad wodą, plaża żwirkowa, dość blisko sklepy do zaopatrzenia, dobra baza wypadowa, dobry standard mieszkania za przyzwoita cenę.
Bardzo fajne mieszkanie z prywatną plażą (tylko przez trawnik/łąkę przed domem, co też jest super bo pies ma gdzie się wybiegać bez obawy o kleszcze i innne paskudztwa) - dla rodziny z dziećmi czy zwierzętami idealna. Około 1,5 km do drugiej dużej "piaszczystej" plaży. Właściciele bardzo mili, ale nie narzucający się, mieszkają w Zadarze, ale codziennie byli też na miejscu na jakiś czas.`Dobre miejsce na bazę wypadową - ok 13 km do Zadaru, a jak ktoś się rozpędzi to i do Trogiru dotrze, tuż obok Nin, blisko Pag, wyspa Vir z czerwonymi klifami itp. Wprawdzie trochę inaczej niż to, za co lubimy najbardziej Chorwację - lazur i góry schodzące do morza (choć z plaży przy domu jest piękny widok na góry no i cieplutka woda), ale też pięknie.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany - przekażę kontakt na prv.

Witam
Jestem nowa na forum i nie moge pisac na prv. , a chce jechac w kwietniu w okolice Zadaru z dwoma psami. Bardzo prosze o namiary na ten nocleg. Pozdrawiam Anaiviki
SYLWKA_2014
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 22.02.2016 23:00

Witam
Jestem nowa na forum i nie moge pisac na prv. , a chce jechac w kwietniu w okolice Zadaru z dwoma psami. Bardzo prosze o namiary na ten nocleg. Pozdrawiam Anaiviki[/quote]

Poszło na prv, tylko czy w kwietniu tam się nie zanudzisz ;-))?
anaiviki
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anaiviki » 24.02.2016 13:50

Jedziemy najpierw do Baru w Czarnogorze,potem Dubrownik i okolice,a dalej Zadar i co sie da po drodze.
Dziekuje za namiary.
marcgrzy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 15.03.2016 23:59

W 2013 byłem z psem Maltańczyk w Sevid. Właścicielka na początku była sceptyczna, ale jak poznała naszego psiaka to nawet nie policzyła za niego. Choć z początku chciała po 10 E za dobę.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z pieskiem byliśmy w Trogir, na sv. Jure. Piesek pływał z nami cały dzień wypożyczona łodzią 6-osobową. Nie było z nim problemu. Oczywiście nie chodziliśmy na publiczne plaże, ale i tak nigdy nie chodzimy :)

W tym roku jadę na Pag do Povljana. Domek przy plaży z dużym ogrodem i psy przyjmują chętnie.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.03.2016 00:19

marcgrzy napisał(a):W 2013 byłem z psem Maltańczyk w Sevid. Właścicielka na początku była sceptyczna, ale jak poznała naszego psiaka to nawet nie policzyła za niego. Choć z początku chciała po 10 E za dobę.

Z pieskiem byliśmy w Trogir, na sv. Jure. Piesek pływał z nami cały dzień wypożyczona łodzią 6-osobową. Nie było z nim problemu. Oczywiście nie chodziliśmy na publiczne plaże, ale i tak nigdy nie chodzimy :)

W tym roku jadę na Pag do Povljana. Domek przy plaży z dużym ogrodem i psy przyjmują chętnie.

Super, wielkie dzięki. O to w tym wątku chodzi :D :D :D
fiona1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 31.03.2016 11:10

Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.
anaiviki
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anaiviki » 31.03.2016 17:24

To ja poproszę namiary na noclegi z psami. Z góry dziękuje.
fiona1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 01.04.2016 09:12

anaiviki napisz na mojego e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, to prześle Ci korespondencję z potencjalnymi właścicielami miejscówek. Dla porządku dodam, ze szukałam miejscówki 2+2+pies
masterb
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 08.04.2016 21:41

SYLWKA_2014 napisał(a):Witam
Jestem nowa na forum i nie moge pisac na prv. , a chce jechac w kwietniu w okolice Zadaru z dwoma psami. Bardzo prosze o namiary na ten nocleg. Pozdrawiam Anaiviki

Poszło na prv, tylko czy w kwietniu tam się nie zanudzisz ;-))?[/quote]

A czy ja mógłbym również prosić o namiary na te kwatery w Privlace?? Wybieram sie w sierpniu...i szukam czegoś sprawdzonego i poleconego dla rodzinki 2+ 2...

Pozdrawiam
SYLWKA_2014
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 08.04.2016 22:15

masterb napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a):Witam

Poszło na prv, tylko czy w kwietniu tam się nie zanudzisz ;-))?

A czy ja mógłbym również prosić o namiary na te kwatery w Privlace?? Wybieram sie w sierpniu...i szukam czegoś sprawdzonego i poleconego dla rodzinki 2+ 2...

Pozdrawiam[/quote]

Hej,
Apartments Beba Privlaka - niestety raczej brak wolnych miejsc, u nich rezerwuje się najdalej na początku roku.
prdrov
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019