Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 27.08.2015 16:02

Wydaje mi się, że najfajniej w Rogoznicy z pieskiem i nie tylko będzie na wysepce. Cicho i spokojnie i blisko do deptaku z atrakcjami a plaże są urozmaicone i dobre na plażowanie z pieskiem. Ja byłem w kierunku północnym od Konzuma i też jest ok. Dużo cienia na plażach!
Pozdrawiam,
Tomek,
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 28.08.2015 15:59

A można wiedzieć w kierunku Konzuma to w ktorą strone? Szukając tam kwater w której najlepiej części być z psem? Może jeszcze ktoś poleci nowe miejscowości, np. coś na wyspach?
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 28.08.2015 17:08

W Rogoznicy może być ulica Nova i okolice. To spokojna część miasta. Ale na wyspie chyba jest ładniej. Na plaży piesek bez problemu.
Pozdrawiam,
Tomek
loginON
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) loginON » 31.08.2015 09:10

W zeszłym tygodniu wróciłem z Chorwacji - miejscowość Igrane. Byłem z rodziną 2+2+owczarek niemiecki. Apartament bardzo dobrze wyposażony i niedrogi. Przemiła właścicielka (dobrze mówi po angielsku) i sama posiada owczarka coli, piecze pyszny placek z wiśniami :). Mieszka się na I pietrze, a ona na parterze (oddzielne wejście). Jest to jedyny apartament w budynku i Wasz pupil nie będzie nikomu przeszkadzał. Polecam w 100 %.
Do plaży "dzikiej" na której spotykałem ludzi z pieskami od apartamentu było około 500-600 metrów i jest na plaży kilka miejsc zacienionych. Co do samej miejscowości wszytko już na forum zostało opisane. Doskonała baza do zwiedzania Chorwacji. My z rodzinką i czworonogiem zwiedziliśmy jeziora Plitwickie, Split, Dubrownik, Makarską i okoliczne miejscowości oraz wjechaliśmy na Sv. Jure.
Gdyby ktoś szukał powyższego apartamentu proszę wpisać w wyszukiwarkę "apartament Ćaća Luka Igrane"
kotecek5
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotecek5 » 31.08.2015 09:26

My bylismy w Petrcane z psem sznaucerem miniaturka.Miejsc zacienionych dla niego było duzo.miejsc do spacerowania takze.
Apartament Nada ulica Punta Radman Put X przyjazny dla psów.
anaiviki
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anaiviki » 15.02.2016 20:06

SYLWKA_2014 napisał(a):Mogę pierwsza? :lol:
Apartamenty znajdują się w Privlace k. Ninu.

Wprawdzie Privlaka to niezbyt pożądana miejscówka w śród Cromaniaków, ale przynajmniej moje priorytety spełniła - cisza i spokój,bezpośrednio nad wodą, plaża żwirkowa, dość blisko sklepy do zaopatrzenia, dobra baza wypadowa, dobry standard mieszkania za przyzwoita cenę.
Bardzo fajne mieszkanie z prywatną plażą (tylko przez trawnik/łąkę przed domem, co też jest super bo pies ma gdzie się wybiegać bez obawy o kleszcze i innne paskudztwa) - dla rodziny z dziećmi czy zwierzętami idealna. Około 1,5 km do drugiej dużej "piaszczystej" plaży. Właściciele bardzo mili, ale nie narzucający się, mieszkają w Zadarze, ale codziennie byli też na miejscu na jakiś czas.`Dobre miejsce na bazę wypadową - ok 13 km do Zadaru, a jak ktoś się rozpędzi to i do Trogiru dotrze, tuż obok Nin, blisko Pag, wyspa Vir z czerwonymi klifami itp. Wprawdzie trochę inaczej niż to, za co lubimy najbardziej Chorwację - lazur i góry schodzące do morza (choć z plaży przy domu jest piękny widok na góry no i cieplutka woda), ale też pięknie.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany - przekażę kontakt na prv.

Witam
Jestem nowa na forum i nie moge pisac na prv. , a chce jechac w kwietniu w okolice Zadaru z dwoma psami. Bardzo prosze o namiary na ten nocleg. Pozdrawiam Anaiviki
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 22.02.2016 23:00

Witam
Jestem nowa na forum i nie moge pisac na prv. , a chce jechac w kwietniu w okolice Zadaru z dwoma psami. Bardzo prosze o namiary na ten nocleg. Pozdrawiam Anaiviki[/quote]

Poszło na prv, tylko czy w kwietniu tam się nie zanudzisz ;-))?
anaiviki
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anaiviki » 24.02.2016 13:50

Jedziemy najpierw do Baru w Czarnogorze,potem Dubrownik i okolice,a dalej Zadar i co sie da po drodze.
Dziekuje za namiary.
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 15.03.2016 23:59

W 2013 byłem z psem Maltańczyk w Sevid. Właścicielka na początku była sceptyczna, ale jak poznała naszego psiaka to nawet nie policzyła za niego. Choć z początku chciała po 10 E za dobę.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z pieskiem byliśmy w Trogir, na sv. Jure. Piesek pływał z nami cały dzień wypożyczona łodzią 6-osobową. Nie było z nim problemu. Oczywiście nie chodziliśmy na publiczne plaże, ale i tak nigdy nie chodzimy :)

W tym roku jadę na Pag do Povljana. Domek przy plaży z dużym ogrodem i psy przyjmują chętnie.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.03.2016 00:19

marcgrzy napisał(a):W 2013 byłem z psem Maltańczyk w Sevid. Właścicielka na początku była sceptyczna, ale jak poznała naszego psiaka to nawet nie policzyła za niego. Choć z początku chciała po 10 E za dobę.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z pieskiem byliśmy w Trogir, na sv. Jure. Piesek pływał z nami cały dzień wypożyczona łodzią 6-osobową. Nie było z nim problemu. Oczywiście nie chodziliśmy na publiczne plaże, ale i tak nigdy nie chodzimy :)

W tym roku jadę na Pag do Povljana. Domek przy plaży z dużym ogrodem i psy przyjmują chętnie.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



Super, wielkie dzięki. O to w tym wątku chodzi :D :D :D
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 31.03.2016 11:10

Hej psiarze :) Długo szukałam miejscówki dla nas. Dostałam kilka ofert którymi mogę się w razie potrzeby podzielić, miejscówki szukałam w sierpniu. Jeżeli ktoś potrzebuje jakichś kontaktów/namiarów to mogę co nieco zapodać.
anaiviki
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anaiviki » 31.03.2016 17:24

To ja poproszę namiary na noclegi z psami. Z góry dziękuje.
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 01.04.2016 09:12

anaiviki napisz na mojego e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, to prześle Ci korespondencję z potencjalnymi właścicielami miejscówek. Dla porządku dodam, ze szukałam miejscówki 2+2+pies
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 08.04.2016 21:41

SYLWKA_2014 napisał(a):Witam
Jestem nowa na forum i nie moge pisac na prv. , a chce jechac w kwietniu w okolice Zadaru z dwoma psami. Bardzo prosze o namiary na ten nocleg. Pozdrawiam Anaiviki


Poszło na prv, tylko czy w kwietniu tam się nie zanudzisz ;-))?[/quote]

A czy ja mógłbym również prosić o namiary na te kwatery w Privlace?? Wybieram sie w sierpniu...i szukam czegoś sprawdzonego i poleconego dla rodzinki 2+ 2...

Pozdrawiam
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 08.04.2016 22:15

masterb napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a):Witam
Jestem nowa na forum i nie moge pisac na prv. , a chce jechac w kwietniu w okolice Zadaru z dwoma psami. Bardzo prosze o namiary na ten nocleg. Pozdrawiam Anaiviki


Poszło na prv, tylko czy w kwietniu tam się nie zanudzisz ;-))?


A czy ja mógłbym również prosić o namiary na te kwatery w Privlace?? Wybieram sie w sierpniu...i szukam czegoś sprawdzonego i poleconego dla rodzinki 2+ 2...

Pozdrawiam[/quote]


Hej,
Apartments Beba Privlaka - niestety raczej brak wolnych miejsc, u nich rezerwuje się najdalej na początku roku.
prdrov
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi, plaże inne miejsca przyjazne zwierzętom - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone