napisał(a) JasioJasio » 05.01.2007 17:29
We Wrocławiu "Factory" koło lotniska, choć ja tam nic dla siebie nei znalałem ale Najlepsza z Żon była zachwycona ciuchami i załamana że tak mało czasu mogła tam spędzieć
Poza tym Galeria Dominikańska - mają tam slipy męskie (zwykłe, białe) za 190 złotych na przykład.
Jeśli jeszcze jest to polecam sklep "Sklep" gdzieś między Raynkiem a uniwerkiem po prawej stronie ulicy, na rogu. Naprawde fajne rzeczy dla mężczyzn.