Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

NEUM są jakieś atrakcje na miejscu ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marshall
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 07.03.2016 16:00

Witam. Tak się złożyło, że w sierpniu 2016 wyląduję na wczasach w Neum w BiH. Wiem, wiem - w CRO jest dziesięć tysięcy razy lepiej ale czasami tak bywa, że nie da się spędzić czasu tam gdzie byśmy najbardziej chcieli i trzeba zapewnić sobie fajny wypoczynek w mniej atrakcyjnym miejscu. Na szczęście apartament mam praktycznie na granicy z Chorwacją od strony m. Klek, czyli najdalej jak się tylko dało od centrum Neum. Może będzie ciszej... Niestety ponton zostaje w domu więc będę skazany na lokalne atrakcje. Stąd też moje pytanie: Na co mogę liczyć na miejscu w Neum ?? Chodzi mi głównie o atrakcje typu wypożyczalnia łodzi motorowych choćby tych cztero pięciokonnych, jakieś skutery wodne ew. latanie na spadochronie za motorówką, wycieczki statkiem, fish pikniki ? Wiem, że to wszystko mam kilka kilometrów dalej w Chorwacji ale lubię wiedzieć co mnie będzie czekało na miejscu. Chodzi o to aby w miarę możliwości nie wsiadać codziennie do samochodu i przekraczać granicy po dwa razy dziennie w poszukiwaniu wodnych atrakcji. Dzięki 8)
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.03.2016 16:07

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021