Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NEUM są jakieś atrakcje na miejscu ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marshall
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 310
Dołączył(a): 29.06.2002
NEUM są jakieś atrakcje na miejscu ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 07.03.2016 16:00

Witam. Tak się złożyło, że w sierpniu 2016 wyląduję na wczasach w Neum w BiH. Wiem, wiem - w CRO jest dziesięć tysięcy razy lepiej ale czasami tak bywa, że nie da się spędzić czasu tam gdzie byśmy najbardziej chcieli i trzeba zapewnić sobie fajny wypoczynek w mniej atrakcyjnym miejscu. Na szczęście apartament mam praktycznie na granicy z Chorwacją od strony m. Klek, czyli najdalej jak się tylko dało od centrum Neum. Może będzie ciszej... Niestety ponton zostaje w domu więc będę skazany na lokalne atrakcje. Stąd też moje pytanie: Na co mogę liczyć na miejscu w Neum ?? Chodzi mi głównie o atrakcje typu wypożyczalnia łodzi motorowych choćby tych cztero pięciokonnych, jakieś skutery wodne ew. latanie na spadochronie za motorówką, wycieczki statkiem, fish pikniki ? Wiem, że to wszystko mam kilka kilometrów dalej w Chorwacji ale lubię wiedzieć co mnie będzie czekało na miejscu. Chodzi o to aby w miarę możliwości nie wsiadać codziennie do samochodu i przekraczać granicy po dwa razy dziennie w poszukiwaniu wodnych atrakcji. Dzięki 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.03.2016 16:07


Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
NEUM są jakieś atrakcje na miejscu ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone