Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Największa ryba.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 19.03.2004 15:57

niezawodny napisał(a):Żebym wiedział jak się wkleja zdjęcie w polu tekstowym postu to bym wam pokazał jakie potwory pływają w Jadranie (sam złowiłem!) :idea: a wtedy żegnajcie się wszyscy z kąpielą w morzu....

cytuję Ci radę Piotra:PS: Do Ewa.z- zdjecie wstawia sie w nastepujacy sposób: najpierw wstawiam je w gdzieś na stronie w sieci ( ja np korzystam z galerii www.pbase.com ale moze byc inna dowolna strona) potem piszac post wybieram klawisz Img (powyzej) a nastepnie wpisuje link do miejsca w ktorym jest to zdjecie np. http://www.pbase.com/image/26724420.jpg (w przypadku tego kwiatuszka) i nastepnie koncze ponownie klawiszem Img
Tak oto wyswietla sie zdjecie.
oszczep
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) oszczep » 22.03.2004 23:22

No, "niezawodny".................................. teraz to już sie nie możesz wykpić. Czekamy na zdjecia :!:
Czy ktoś zna adres strony na której są informacje o rybach jakie wystepuja w Adriatyku?
Piotr
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 23.03.2004 00:04

..kalmary sie lowia za pomoca "peszkafondem" woblerem na kalmary ktory zamiast kotwiczek ma wieniec igielek. Kalmary sie lowia pod wieczur lub w noci ale tylko tam gdzie sa swiatla. Lowia sie na miejscach gdzie morze przi brzegu jest gleboke min 3-4 metry a dalej i glebiej. Na dnie powina bic trawa morska (zylka 0,25 mm). Osmiornice sie lowia za pomoca ciogniencia po dnie gumowego kraba obciazonego. Zylka gruba 0,5 mm bo czensto zacina o dno. Kalmar i osmiornice czuc tylko jako ciezar jak bi sie zlapalo kawalek szmati. Na ciezka gruntowke z zywcem morzesz zlapac na Lopudzie duza osmiornice a nawet i murene lub congera. Proponuje cieszki i mocni sprzent.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 23.03.2004 09:07

Leonie, wreszcie się odezwałeś!czy wiesz gdzie jest ta wysepka o którą pytałam w temacie "No to prowokacja"?
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 23.03.2004 10:36

...mozliwe ze miendzi Peljesac a Korcula
oszczep
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) oszczep » 23.03.2004 21:47

Niezawodny!!!!!!!.........................................................................
czekamy na zdjęcia.
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 26.03.2004 13:19

[img]http://www.album.com.pl/zdjecie.php?p=1&pns=1&al=3985&lz=2&so=&sz=&n=&a=&s=&o=&start=0&start_opinie=0&prestop=0&prestzd=0&zm=zo[img]

Obrazek

No i po wielu próbach niestety zdjęcie mi nie wchodzi na stronę :cry:
a nie wiem czemu, możek jakiś dobry człowiek (admin?) pomoże co jest nie tak :oops:

A kto chce zobaczyć moją rybę, złowioną OSOBIŚCIE, na samą żyłkę z haczykiem i przynętą w czasie nurkowania to podaję link gdzie to widać:
http://www.pbase.com/image/27301742
oszczep
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) oszczep » 26.03.2004 22:20

Potwór to raczej nie jest, ale przyznać muszę przedniej urody.
Czy próbowałeś wędkować w Chorwacji?
Piotr
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 26.03.2004 22:29

Wędkowałem z pod jak i z nad wody, z samą żyłką (bez kija) i jak zauważyłem to ci co moczyli kija nie łowili dosłownie nic. To chyba jednak inne wętkowanie niż w wodach słodkich.
W jadranie najprociej jest łowić z maską - podpływasz pod rybę, podrzucasz haczyk z przynętą pod pysk, ryba łapczywie połyka, zacinasz i koniec - dowody na zdjęciu.
leito
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) leito » 07.08.2007 11:45

a czy one sie wtedy nie przestraszą i nie odpłyną?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2007 12:22

Morski pas približava se hrvatskoj obali? ten sie na pewno nie przestraszy
:wink:

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=354541
alubetka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) alubetka » 27.07.2008 19:04

Pytałam o wedkowanie -jakie ryby ile kosztuje pozwolenie itp. pytania
Rysiu zamknął moj temat i przekierował mnie tutaj a tutaj .....poczytałam modlitwy do Leona moze wędkarz napisze mi cos na priv jak i co chcę zrobić mężowi niespodziankę i znalezc mu informacje -tutaj chyba nie o to chodzi pozdrawiam Ala Info dla Rysia- przeczytaj czy są odpowiedzi na moje pytania -przykro mi że na dzien dobry tak mnie potraktowano adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Goocio
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goocio » 01.07.2009 12:43

a co z łowieniem ryb w rzekach , interesuje mnie łowienie na muche ewentualnie na spining ( pstrągi ) czytałem ze pływają w CRO - super okazy czy ma ktos jakąś wiedze najlepiej sprawdzoną :wink:
aha najważniejsze bede w okolicy Makarskiej :D
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone