Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Montana on Tour: Londyn/Zimowy Zieleniec. Now: Nove Mesto

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Montana on Tour: Londyn/Zimowy Zieleniec. Now: Nachod

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 14.05.2020 20:43

Nove Mesto nad Metui

Parkujemy na rynku, dwa parkometry nie działają, ale boimy się bezwzględnych czeskich strażników miejskich. Może i śmiesznie mówią: "listka nie macie" ale przyp... potrafią ;)
Obrazek

Obrazek

Znaleźliśmy zatem drugi parkomat i ubożsi o całe 10 koron idziemy na kawę i ciastko
Obrazek

Mało tu Czechów a koło 20 stycznia to mało kto o Covid-19 jeszcze i tak słyszał
Obrazek

10.45
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nic się nie dzieje, siedzimyyyy, piwko pijemy....

Obrazek

:papa:
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012
Re: Montana on Tour: Londyn/Zimowy Zieleniec. Now: Nachod

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 14.05.2020 21:01

No piknie.
Śniegu to ja w tym roku nie widziała (no jakieś niewielkie, śladowe ilości, to tak).
Nie, żebym za nim tęskniła, ale przez parę dni mógłby być.
W Czechach lubię czytać napisy, bo jakoś mi humor poprawiają :smo:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Montana on Tour: Londyn/Zimowy Zieleniec. Now: Nachod

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.05.2020 08:49

aga_stella napisał(a):No piknie.
Śniegu to ja w tym roku nie widziała (no jakieś niewielkie, śladowe ilości, to tak).
Nie, żebym za nim tęskniła, ale przez parę dni mógłby być.
W Czechach lubię czytać napisy, bo jakoś mi humor poprawiają :smo:


Ja widziałem większe ilości śniegu tylko tam, na południu Polski
U nas w Trójmieście bardzo rzadko pada ostatnimi laty śnieg, ma takie "napady, że napada" na kilka dni i wtedy trzeba odśnieżać, ale to ma miejsce bardzo rzadko

Natomiast ten maj 2020 jest totalnie do dupy, cały czas wiatr wieje, jest zimno i ogólnie kicha
:papa:
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012
Re: Montana on Tour: Londyn/Zimowy Zieleniec. Now: Nachod

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 20.05.2020 22:09

tony montana napisał(a):Natomiast ten maj 2020 jest totalnie do dupy, cały czas wiatr wieje, jest zimno i ogólnie kicha
:papa:

Nie przesadzaj, aż tak źle nie jest. No chyba, że u Ciebie na północy. Ja południowa :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Montana on Tour: Londyn/Zimowy Zieleniec. Now: Nove Mesto - strona 84
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone