Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tosek77
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tosek77 » 27.06.2013 10:09

A ja już w sobotę będę poznawać uroki Postiry
:) mam nadzieję, że zachwycę sie nią jak Ty
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 27.06.2013 15:34

tosek77 napisał(a):A ja już w sobotę będę poznawać uroki Postiry
:) mam nadzieję, że zachwycę sie nią jak Ty



To może kilka fotek wkleisz?? :D albo jakaś relacja :roll:
edkakraków
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edkakraków » 01.07.2013 14:57

witam :) czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ceny promów na Brać? czy te podane na str Jadr. sa obie strony czy w jedna?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.07.2013 15:00

edkakraków napisał(a):witam :) czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ceny promów na Brać? czy te podane na str Jadr. sa obie strony czy w jedna?

Zdecydowanie w jedną stronę :)
edkakraków
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edkakraków » 01.07.2013 15:04

dziekuje bardzo :) wybieramy sie ze splitu na wycieczke i chyba Jadr. bedzie najtaniej....
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 08.07.2013 22:33

Gratuluję Maslinko - super relacja :!:
Brać mam w planie w tym roku i chyba podążę Twoim śladem.
Jeśli możesz to proszę napisz czy za camp w Supetar można płacić kartą i czy jest na nim lub gdzieś w centrum dostęp do internetu - WiFi ?
Szukałem tych informacji na forum, pytałem też e-mail-owo obsługę campu ale nie dostałem odpowiedzi.
Czy pamiętasz ile kosztował Was camp w Murvicy ?
Pozdrawiam :papa:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 09.07.2013 07:24

maslinka napisał(a):
edkakraków napisał(a):witam :) czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ceny promów na Brać? czy te podane na str Jadr. sa obie strony czy w jedna?

Zdecydowanie w jedną stronę :)



W jedną :D :D za 23 dni wjezdzamy i już nie wracamy. :papa: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.07.2013 08:23

Tomcroek napisał(a):Gratuluję Maslinko - super relacja :!:

Dzięki, Tomku :)


Tomcroek napisał(a):Jeśli możesz to proszę napisz czy za camp w Supetar można płacić kartą i czy jest na nim lub gdzieś w centrum dostęp do internetu - WiFi ?

Oj, nie sądzę. Prawie na pewno nie można. To dosyć stary camping. Recepcja jest raczej prowizoryczna, pan napisał nam ołówkiem na kartce, ile będziemy płacić, włożył kartkę do paszportów, a paszporty do przegródek. Na forum właśnie toczy się dyskusja o tym, żeby nie zostawiać paszportów. Na campingach niestety czasami jest się do tego zmuszonym... (płaci się "z dołu", więc paszport jest "zastawem"). Ale nic nam się nigdy nie działo, paszporty spokojnie czekały w przegródce na nasz wyjazd :)

Co do WiFi, korzystaliśmy z kafejki internetowej (jeszcze wtedy nie mieliśmy telefonu, który by się nadawał do czegoś innego niż dzwonienie ;)), ale w którejś z knajpek na pewno znajdziecie WiFi, więc tym bym się nie martwiła.


Tomcroek napisał(a):Szukałem tych informacji na forum, pytałem też e-mail-owo obsługę campu ale nie dostałem odpowiedzi.
Czy pamiętasz ile kosztował Was camp w Murvicy ?

Nie odpowiedzieli Ci na maila? Dziwne, może bardzo zajęci są, bo zwykle odpisują.
Po raz pierwszy chyba nie mam tego zapisanego w Cro-nice :oops: ;)
Ale tutaj masz cennik.
(Oj, widzę, że trochę podrożało 8O Nie pamiętam dokładnie, ile płaciliśmy, ale na pewno mniej, w przeliczeniu na złotówki - koło 90 zł. Do tego jeszcze teraz kurs euro niekorzystny...)

Natomiast znalazłam karteczkę z campu w Supetrze :D Za dobę płaciliśmy tylko 110 kun (2 osoby, auto, namiot, prąd, taxa). Dużo taniej niż na "Aloa", ale i tak do Murvicy (w zasadzie camp znajduje się przed Murvicą) warto! :D

Pozdrawiam i życzę niezapomnianych wakacji na Bracu :D



Niedzwiad napisał(a):W jedną :D :D za 23 dni wjezdzamy i już nie wracamy. :papa: :papa:

Zazdroszczę :lol: ;)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 09.07.2013 09:36

Agnieszko, a Wy w tym roku gdzie i kiedy?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 09.07.2013 10:06

Tomcroek napisał(a):Jeśli możesz to proszę napisz czy za camp w Supetar można płacić kartą i czy jest na nim lub gdzieś w centrum dostęp do internetu - WiFi ?


My byliśmy na campie w Supetarze w sierpniu i płaciliśmy gotówką, cena mega atrakcyjna, nam wyszło 85 zł za dobę (2+2+namiot, samochód, taksa) i dostaliśmy dodatkowo rakiję w prezencie :wink:

Jeśli chodzi o wifi - my korzystaliśmy w centrum - przy zakupie lodów można było użytkować do woli, to było przy nabrzeżu, pierwsza lodziarnia po drodze z campu (za stacją beznynową i kilkoma straganami). Jest duża informacja o wi fi - to ona skusiła nas żeby pójść na lody właśnie tam :wink:

Poza tym, również przy nabrzeżu jest rząd knajpek (wśród nich Riva - super!) - i tam też można korzystać z wifi. W samej Rivie nie łapaliśmy, ale w knajpce obok tak.

My nie zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do Murvicy, ponieważ bardzo potrzebujemy cienia na campie, a tam miejsca w ceniu były zajęte, a raczej bardzo oblegane - namiot na namiocie. A w Supetarze cisza i spokój, i miejsca wokół namiotu ile chcesz, i cień prawie całkowity :roll: Więc zostaliśmy, a na drugą stronę wyspy jeździliśmy na wycieczki.

Ale zazdroszczę wyjazdu, my spędziliśmy na wyspie 2 tygodnie i jeszcze się nią nie nasyciłam. Na pewno będzie powtórka :) choć na pewno nie w tym roku.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.07.2013 10:09

Aldonka napisał(a):Agnieszko, a Wy w tym roku gdzie i kiedy?

Wiesz, ja mam trochę problemów zdrowotnych i muszę się jeszcze udać do kilku lekarzy, zrobić badania i postawić się całkiem na nogi.
Nie wiem więc dokładnie kiedy, ale mam nadzieję, że w sierpniu się uda. Później już nie mogę ;)

A gdzie - z tym zawsze jest problem ;) My jako "campingowcy" nie musimy niczego rezerwować, pewnie wyjdzie, jak zwykle, "w praniu". Jak czytam relacje, to codziennie zmieniam zdanie... Naprawdę trudno powiedzieć, dokąd nad poniesie :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 09.07.2013 10:14

Nooo, to Ty mi zdrowiej szybciutko, stawaj na nogi!!! Gdziekolwiek pojedziecie, do Cro czy gdzie indziej i tak będzie pięknie. Z Wami zawsze jest wspaniale.
Ściskam mocno.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.07.2013 10:20

Aldonka napisał(a):Nooo, to Ty mi zdrowiej szybciutko, stawaj na nogi!!! Gdziekolwiek pojedziecie, do Cro czy gdzie indziej i tak będzie pięknie. Z Wami zawsze jest wspaniale.
Ściskam mocno.

Dzięki Aldonka :D
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 09.07.2013 11:08

Nie ukrywam ze pojezdzimy troche zgodnie z twoja relacja:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.07.2013 11:45

Niedzwiad napisał(a):Nie ukrywam ze pojezdzimy troche zgodnie z twoja relacja:)

Miło mi :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač na ziemi - strona 54
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone