Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 22.04.2013 13:21

:papa: Witam relacja przeczytana od deski do deski. Dzięki bardzo za wszystkie zamieszczone zdjęcia i opisy . My w tym roku będziemy w Sutivanie . Już się nie mogę doczekać wyjazdu. Wiem to już i czuję że wyspa mnie oczaruje swoim pięknem , owionie zapachami i otuli do snu graniem cykad.... rozmarzyłam się , pozdrawiam Ania

ps....sukienki śliczne :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.04.2013 14:58

Cześć Aniu.
Dzięki za miłe słowa :) Jestem pewna, że Wyspa Cię oczaruje :D

Pozdrawiam :papa:
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 22.04.2013 20:30

Interseal napisał(a):
maslinka napisał(a):gościł ludzi głównie z Czech, bo w tymże języku były napisy w recepcji i knajpce, do której oczywiście dotarliśmy po plażowaniu :D:

Obrazek


czeskich nie widać... ale lustrzane opisy piwa. Całe zdjęcie jest obrócone? Nie umiem się w tym połapać... :)

Kiedyś to był ośrodek Polski byłem tam z Krakowskim biurem Test tour - teraz mają w Jelsie
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.04.2013 20:48

Czesiek63 napisał(a):Kiedyś to był ośrodek Polski byłem tam z Krakowskim biurem Test tour - teraz mają w Jelsie

Do Jelsy to bym pojechała nawet z biurem podróży ;) :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 22.04.2013 21:04

maslinka napisał(a):
Czesiek63 napisał(a):Kiedyś to był ośrodek Polski byłem tam z Krakowskim biurem Test tour - teraz mają w Jelsie

Do Jelsy to bym pojechała nawet z biurem podróży ;) :D


Na takie piwko i w takim towarzystwie to chocby i 30godzin autokarem :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.04.2013 21:08

tony montana napisał(a):
maslinka napisał(a):
Czesiek63 napisał(a):Kiedyś to był ośrodek Polski byłem tam z Krakowskim biurem Test tour - teraz mają w Jelsie

Do Jelsy to bym pojechała nawet z biurem podróży ;) :D


Na takie piwko i w takim towarzystwie to chocby i 30godzin autokarem :)

:mrgreen:

Cześć Tony!
Najlepsze piwko to jednak w Czechach :mrgreen:

Ostatnia sobota w Ołomuńcu :D:

Obrazek

Cudnie było! :D :D :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 22.04.2013 21:25

Osz Ty! ;) :smo:

A kiedy relacja z pieknego Olomouca w ktorym mialem okazje spedzic chwile?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.04.2013 21:31

tony montana napisał(a):Osz Ty! ;) :smo:

A kiedy relacja z pieknego Olomouca w ktorym mialem okazje spedzic chwile?

Nie wiem, czy będzie ;) Ciągle mam "zaległości", a czasu, żeby pisać, niewiele...

Jeśli powstanie, to będzie to bardzo piwna relacja z opisami knajpek ;) :mrgreen:

Oczywiście coś tam poza knajpkami widzieliśmy :oczko_usmiech: Np. zoo :mrgreen:
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 23.04.2013 15:27

maslinka napisał(a):
Czesiek63 napisał(a):Kiedyś to był ośrodek Polski byłem tam z Krakowskim biurem Test tour - teraz mają w Jelsie

Do Jelsy to bym pojechała nawet z biurem podróży ;) :D
No to nic trudnego polecam spawdzone osobiście...http://www.testtour.pl/ pozdrawiam
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 23.04.2013 15:29

anusiek napisał(a)::papa: Witam relacja przeczytana od deski do deski. Dzięki bardzo za wszystkie zamieszczone zdjęcia i opisy . My w tym roku będziemy w Sutivanie . Już się nie mogę doczekać wyjazdu. Wiem to już i czuję że wyspa mnie oczaruje swoim pięknem , owionie zapachami i otuli do snu graniem cykad.... rozmarzyłam się , pozdrawiam Ania

ps....sukienki śliczne :D
Ach Sutivan polecam i zazdroszcze szczerze i czekam na relacje z moich ukochanych zakątków powodzenia
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 23.04.2013 17:33

Ach Sutivan polecam i zazdroszcze szczerze czekam na relacje z moich ukochanych zakątków powodzenia

Nieśmiało powiem że to dzięki też Twojej relacji tam właśnie jedziemy.. :D
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 24.04.2013 10:35

anusiek napisał(a):Ach Sutivan polecam i zazdroszcze szczerze czekam na relacje z moich ukochanych zakątków powodzenia

Nieśmiało powiem że to dzięki też Twojej relacji tam właśnie jedziemy.. :D
To bardzo mi miło i bardzo sie ciesze ze moje wypociny czemuś służą taki to ma cel pozdrawiam i życzę powodzenia
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 28.04.2013 14:41

Twoja relacja jak zawsze bardzo wciągająca, zdjęcia zachwycające, miejsca bardzo urokliwe. nie wiem tylko jakim cudem trafiłam na nią dopiero teraz... czy można gdzieś wyszukać wszystkie Twoje relacje? Pozdrawiam i czekam na kolejne PS. Czy z wyjazdu "wielkanocnego" coś się już "rodzi"? Jeżeli tak, to pod jakim tytułem? :papa:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 28.04.2013 16:23

Wróć do 51 strony ,to zobaczysz skrót do wszystkich relacji Maslinki nieuważny czytelniku.. :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.04.2013 20:26

Sara76 napisał(a):Twoja relacja jak zawsze bardzo wciągająca, zdjęcia zachwycające, miejsca bardzo urokliwe. nie wiem tylko jakim cudem trafiłam na nią dopiero teraz... czy można gdzieś wyszukać wszystkie Twoje relacje?

Dzięki, Sara :)

Na poprzedniej stronie jest spis... ale tylko chorwackich relacji :) Wielkanocnego wyjazdu jeszcze nie zaczęłam relacjonować.

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač na ziemi - strona 52
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone