Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mlini-Dubrovnik- okolice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KRK2332
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.05.2014
Mlini-Dubrovnik- okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) KRK2332 » 31.05.2014 23:17

Niebawem wybieram się do miejscowości Mlinie. Mam zamiar odwiedzić Dubrovnik, Cavcat, wystę Lokrum. Będę przemieszcać się bez auta. Zastanawiam się co będzie jeszcze realne do zobaczenia. Nie mogę znaleźć informacji odnośnie połączeń do Kotoru, innych miejsc w w pobliżu w Czarnogórze wartych odwiedzenia. Czy dojadę tam jakimś busem, czy dopłynę promem z Dubrovnika? Druga opcja to Mostar w BiH. To pewnie dłuższy czas przejazdu i trochę daleko. Jeśli jest w stanie doradzić w tym zakresie będę bardzo wdzięczny.

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019