Mam do wyboru:
1) Pag - Mejtana (odrazu pytanie- czy droga do Mejtany (widze tam tylko jedna nitke nie jest wiecznie zakorkowana jak to bywa u nas na Helu i czy dojazd na tą wyspe jest bezproblemowy) dużo tutaj czytalam na forum o Pagu (księżycowy krajobraz, nie fajne plaze) jednak co z samą Mejtana? Taka sama sytuacja??
2)Omis - Duce (o Omisiu czytalam ponoć nie polecane ze wzgledu na glowna droge tamtendy biegnaca?, ale co mozecie mi powiedziec o samym Duce ?:)
3) Trogir - Marina (tu najmniej chetnie ze wzgledu na plaze zwirowe i krotka płycizne moza (w moim przypadku chyba nie moglabym sobie pochodzic w wodzie)
Co porecacie? Cenie sobie piękno plaz, śliczne widoki, cieplą czytsa wode, spokoj w czasie wylegiwania się na słoncu
a wieczorem jakies miejsce zeby sobie pochodzic knajpki, sklepy
pozdrawiam i licze na sugestie:)

.png)