Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

medulin apartament OLIVIER

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
raulinio75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 07.04.2011
medulin apartament OLIVIER

Nieprzeczytany postnapisał(a) raulinio75 » 04.07.2011 18:08

własnie wróciliśmy z Medulina apartament OLIVIER jesk ktoś ma jakieś pytania pisać a chętnie udzielę informacji !!! :lol:
michael_tureck
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michael_tureck » 09.07.2011 12:42

jadę do Premantury - Medulin za miedzą chciałem spytać czy są tam jakieś sklepy, jakiś targ coś w tym stylu - chcielibyśmy sobie ponieważ jedziemy w 2 rodziny i wynajeliśmy dom kupić sobie jakieś ryby lub owoce morza i zrobić samemu w kuchni (ja i kolega gotujemy nieomal zawodowo).
A może wpadliście na takie miejsce jeżdżąc w głąb Istrii... Chętnie posłucham.
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 09.07.2011 22:02

podobnie jak kolega raulinio75 byłem w pensjonacie OLIVIER tyle że rok temu, Jeśli chodzi o Premanturę to jest to bardzo ładna miejscowość, przejeżdżałem tamtędy codziennie na plaże do parku krajobrazowego KAMENJAK - plaże przepiękne ! roślinność jeszcze ładniejsza :) POLECAM macie blisko z Premantury, bo w Medulinie to plaże-tragedia.
Jeśli chodzi o sklepy to w Premanturze widziałem chyba nawet Konzum ale głowy nie dam sobie uciąć :) Medulin to większa mieścina w pobliżu zawsze tam można skoczyć na jakieś zakupy :)
michael_tureck
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michael_tureck » 10.07.2011 11:17

Wielka jest potęga internetu.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
stąd już wiem że Konzumy w pobliżu Premantury są 4: w Medulinie, w Banjole i 2 w Puli - otwarte najczęściej w godz 7-20 i w niedzielę 7-13 z wyjątkiem tego w Medulinie który jest wtedy zamknięty.
Co do targów (pod kątem ryb i owoców morza) pytanie pozostaje otwarte.
raulinio75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 07.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) raulinio75 » 10.07.2011 15:56

co do Medulina to są dwa markety KONZUM ale ceny zabijają o wiele bardziej opłaca sie pojechać do Puli do Lidla ceny porównywalne z naszymi. W Medulinie nie ma zadnego targu z rybami a z tego co się orientuje to można rybke kupić prosto od rybaków .
Premanture odwiedziliśmy gdy jeżdziliśmy na kamenjak (cena za wjazd od samochodu 20 kun) ale naprawdę warto plaze bajeczne !
Premantura mała ładna spokojna miejscowość -dobry wybór !!!
chicago00000
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) chicago00000 » 20.07.2011 14:03

Do Medulina jeżdżę od pięciu lat więc mogę coś doradzić koledze michael_tureck w sprawie zaopatrywania się w świeże rybki. Jest jedyny plac targowy w Puli ze świeżymi rybkami, mięsem, warzywami i owocami. Najlepiej jechać z rana (większy wybór).
michael_tureck
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michael_tureck » 21.07.2011 07:42

Dzięki wielkie koledze - na pewno tam wpadnę.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 21.07.2011 07:49

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
m_apa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_apa » 23.07.2011 18:12

Witam, w sierpniu wybieram się z rodziną do pensjonatu OLIVIER, proszę o opinie co do samego obiektu i okolic (warunki w obiekcie, plaże itp.).
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 24.07.2011 23:10

m_apa napisał(a):Witam, w sierpniu wybieram się z rodziną do pensjonatu OLIVIER, proszę o opinie co do samego obiektu i okolic (warunki w obiekcie, plaże itp.).


byłem rok temu i odpowiem tak :

- pensjonat bardzo ładny, czysty, zadbany, basenik, sprzątanie i wymiana ręczników co 2 dni
- gospodarze przemili ludzie do tego bardzo pomocni
- miejscowość ładna typowo turystyczna
- plaże - fatalne jak na chorwackie realia albo brudne albo milion ludzi
- w pobliżu PREMANTURA bardzo ładne plaże i no i KAMENJAK - Park Krajobrazowy i przepiękne plaże ! POLECAM poprostu bajka i ta roślinność :)

Tyle co do moich odczuć z ubiegłego roku :)
zoja-83
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoja-83 » 25.07.2011 19:07

do m_apa: czesc też zastanawiamy sie nad Olivierem, napisz skąd jesteście i ile latek mają dzieciaczki i kiedy ruszacie?
gibon72
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.01.2011
moja opinia

Nieprzeczytany postnapisał(a) gibon72 » 28.08.2011 14:24

Witam

Właśnie wróciliśmy z miejscowości Medulin z pensjonatu „Oliwier”.Oto stronka zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link .willachorwacja .pl/.Bardzo ładny ośrodek ,z basenem który jest podświetlony . Istny raj dla rodziców z dziećmi . Niestety od godziny 21 basen jest już tylko do oglądania z pozycji leżaka ponieważ o tej godzinie właściciele dodają chlor .Ładne pokoje w pełni wyposażone , miła pani Marysia bez problemu wymienia pościel i ręczniki .Pan Zdzisio zadbał o to aby w miłym otoczeniu zrobić sobie grilla i wypić piwko. Cisza nocna tradycyjnie o 22, a basen do 21.00 .O 23 ośrodek ginie w ciemnościach , ponieważ zostają wyłączone wszystkie światła na zewnątrz .Pozostaje tylko zakup kilku świec .Pod tym względem polecam ośrodek kolonistom (małym) lub osobom lubiącym chodzić spać z kurami . Jako osoba pracująca chciałbym 2 tygodnie pobawić się dłużej niż moje dzieci .Plaża w pobliżu pensjonatu nie nadaje się do kąpieli. Szkoda słów . Do plaży w mieście około 2 km która jest zaludniona i mało atrakcyjna .Najbliższa plaża godna polecenia jest na Banjolach lub na Kamieniaku .Osoby przebywające w tym samym czasie co my były zawiedzione,że na stronie głównej nie ma wzmianki o tym , że aby się wykapać w Adriatyku trzeba dojeżdżać autkiem kilka/kilkanaście kilometrów. Opinie na stronie głównej są tylko opiniami pozytywnymi ponieważ moderator stronki innych nie dopuści .Regulamin
pensjonatu też daje dużo do myślenia .Nie po to przejechałem ponad 1000 kilometrów,aby po godzinie 23 siedzieć w pokojach .Z trzech czwórek tylko jedna posiada balkon,a ja nie byłem tym szczęśliwcem . Dodam jeszcze że przynajmniej 2 pokoje znajdujące się na parterze śmierdziały stęchlizną .Pokoje należały do naszych znajomych więc jest to informacja sprawdzona .Ogólnie wraz z moją rodziną jesteśmy zadowoleni z pobytu w tym pensjonacie.Napisałem ten artykuł ponieważ chciałbym uzupełnić opinie której nie mogę dodać na stronie willachorwacja.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: moja opinia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.08.2011 14:50

gibon72 napisał(a):Witam

Właśnie wróciliśmy z miejscowości Medulin z pensjonatu „Oliwier”.Oto stronka zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link .willachorwacja .pl/.Bardzo ładny ośrodek ,z basenem który jest podświetlony . Istny raj dla rodziców z dziećmi . Niestety od godziny 21 basen jest już tylko do oglądania z pozycji leżaka ponieważ o tej godzinie właściciele dodają chlor .Ładne pokoje w pełni wyposażone , miła pani Marysia bez problemu wymienia pościel i ręczniki .Pan Zdzisio zadbał o to aby w miłym otoczeniu zrobić sobie grilla i wypić piwko. Cisza nocna tradycyjnie o 22, a basen do 21.00 Nie po to przejechałem ponad 1000 kilometrów,aby po godzinie 23 siedzieć w pokojach


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Luksus polega miedzy innymi na tym, że po 23 nie słychać głośnych rozmów, śmiechów i śpiewów z sąsiednich apartamentów :lol:
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 29.05.2012 13:15

No właśnie za miesiąc z haczykiem wybieram się do Oliviera.
Czy ktoś z Was drodzy Koledzy i Koleżanki też? Miło było by wiedzieć, że ktoś z "naszej cromaniakowej rodziny" bierze ten sam azymut :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.05.2012 15:38

Ja też tam jadę dokładnie od 09.07. Jesteśmy wesołą rodzinką (3 os.). Zawsze można coś razem "skręcić" było by fajnie. :D Chmurka daj znać od kiedy Ty tam lądujesz. Pozdrawiamy.
Ostatnio edytowano 29.05.2012 17:13 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
medulin apartament OLIVIER
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone