Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

medulin apartament OLIVIER

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szmituś
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmituś » 29.05.2012 18:03

ja tez jadę z rodzinką do oliviera w3 tygodniu lipca śledzę od dłuższego czasu forum i przyznam że trochę martwią mnie informację o plażach medulina?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.05.2012 18:11

Też czytałem że jest słabo dojedziemy zobaczymy :wink: Ja jako główne miejsce plażowania przyjmuję plaże w Premanturze i Kamenjaku. No i mamy basen w Olivierze. Będzie dobrze :D
szmituś
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmituś » 29.05.2012 18:39

a z jakiego miasta Polski jedziecie i jaką trasę wybieracie? my ze szczecina i do tej pory nie wiem jak jechać tzn którą trasę wybrać i czy jechać na raz czy z noclegiem, dodam że jedziemy pierwszy raz i dlatego tyle wątpliwości
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.05.2012 19:36

szmituś napisał(a):a z jakiego miasta Polski jedziecie i jaką trasę wybieracie? my ze szczecina i do tej pory nie wiem jak jechać tzn którą trasę wybrać i czy jechać na raz czy z noclegiem, dodam że jedziemy pierwszy raz i dlatego tyle wątpliwości


Jadę z Wawy na raty (odwiedzam jeszcze rodzinę) z noclegiem w ok. Graz. Pierwszy etap dłuższy, 2gi krótszy bo na dojeździe rozpoczynamy zwiedzanie. Co do trasy na forum jest tego mnogo, musisz poszukać ale ze Szczecina to ja bym się zastanowił nad trasą przez Niemcy. Popatrz też na ViaMichelen.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 29.05.2012 20:35

Abramsik napisał(a):Ja jako główne miejsce plażowania przyjmuję plaże w Premanturze i Kamenjaku. No i mamy basen w Olivierze. Będzie dobrze :D


Medulin-Premantura(rt Kamenjak)= cca 10km :?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Polecam plaze Cintiner (Banjole)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.05.2012 20:44

Dzięki za linki ale już je eksplorowałem. Liczą się jednak dobre intencje :D Co do plaży sprawdzę i zamelduję. Pozdrawiam
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 30.05.2012 07:54

Abramsik napisał(a): Chmurka daj znać od kiedy Ty tam lądujesz. Pozdrawiamy.


Więc Chmurka ma rezerwację od 06.07 do 15.07. Wygląda na to, że będziemy mogli poznać nasze familie w realu :). Wybieramy się we troje, z 13 letnią córką. Jesteśmy z Piły.
Mamy podobne wrażenia i wątpliwości jeśli chodzi o Medulin. Nastawiamy się na plaże w Kamenjiaku oraz wyjazdy co drugi dzień "w teren". Ogólny zarys pobytu cały czas się krystalizuje.
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 30.05.2012 08:11

szmituś napisał(a):my ze szczecina i do tej pory nie wiem jak jechać tzn którą trasę wybrać i czy jechać na raz czy z noclegiem, dodam że jedziemy pierwszy raz i dlatego tyle wątpliwości

Podobnie jak Abramsik, chyba pomyślałabym w Waszym wypadku o trasie via Niemcy. Sami o tym myślimy, choć nadłożymy przez to trochę kilometrów. Dodam, że wyjeżdzamy z Piły. I też I raz!. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.05.2012 10:28

Chmurka73 napisał(a):
Abramsik napisał(a): Chmurka daj znać od kiedy Ty tam lądujesz. Pozdrawiamy.


Więc Chmurka ma rezerwację od 06.07 do 15.07. Wygląda na to, że będziemy mogli poznać nasze familie w realu :). Wybieramy się we troje, z 13 letnią córką. Jesteśmy z Piły.
Mamy podobne wrażenia i wątpliwości jeśli chodzi o Medulin. Nastawiamy się na plaże w Kamenjiaku oraz wyjazdy co drugi dzień "w teren". Ogólny zarys pobytu cały czas się krystalizuje.


No to BINGO !!! My jesteśmy dokładnie od 09.07 - 17.07 bo potem dwa dni na Plitvice. Może będziemy sąsiadami? :wink: A na dodatek my tez "pyrki" tylko ze przesadzone do Wawy. Może być super fajnie szczególnie że my mamy podobny plan czyli lenistwo poprzeplatane wyjazdami i zwiedzaniem Jeśli coś więcej to dawaj na email. Pozdrawiamy :D :D :D
Ostatnio edytowano 16.06.2012 11:24 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 30.05.2012 11:07

Mail w skrzynce :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.05.2012 13:38

Odebrano :) - przeczytano :D - odesłano :P
Pozdrawiamy
ange.NET
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.06.2012
medulin apartament OLIVIER

Nieprzeczytany postnapisał(a) ange.NET » 02.06.2012 19:46

MY RÓWNIEŻ JEDZIEMY DO MEDULINA W TERMINIE 07.07-14.07.12 ,MOŻEMY SIĘ ZGRAC ODNOŚNIE WYJAZDU JESTEŚMY Z PÓŁNOCY W TAMTE STRONY JEDZIEMY JUŻ TRZECI RAZ I NA PEWNO JEDZIEMY PRZEZ POLSKE :D
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 04.06.2012 10:16

ange.NET napisał(a):MY RÓWNIEŻ JEDZIEMY DO MEDULINA W TERMINIE 07.07-14.07.12 ,MOŻEMY SIĘ ZGRAC ODNOŚNIE WYJAZDU


Super, że konsolidujemy się w większe grono urlopowiczów w Medulinie. Jednak chyba przyjdzie nam się zobaczyć dopiero na miejscu, bo każdy z nas startuje z rezerwacją innego dnia.
Chętnie Ange poznałabym Twoją opinię o Medulinie, wskazówki dot. plaż i takie tamtejsze ciekawostki.
A gdzie będziecie stacjonować? Również Oliwier?
ange.NET
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.06.2012
medulin apartament OLIVIER

Nieprzeczytany postnapisał(a) ange.NET » 04.06.2012 12:36

HEJ, :D też będziemy w Oliverze,nie byliśmy jeszcze w Chorwacji,byliśmy we Włoszech na wakacjach,ta sama droga,w km prawie to samo,jechaliśmy przez Słowację,droga super,teraz chcemy jechac przez Czechy,trochę bliżej,ale jaka droga?jeszcze myślimy,a Wy jaką drogę wybieracie? Co do Medulina to pewnie będzie fajnie,jeszcze nie byliśmy na kamienistej plaży,zawsze to coś nowego,knajpki są wszędzie :D ,urokliwe miasteczka w okolicy również,no i najważniejsze słoneczko :!:
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 04.06.2012 12:50

ange.NET napisał(a):też będziemy w Oliverze,

No i super!
Może coś więcej o sobie? Skąd, jaka ekipa?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
medulin apartament OLIVIER - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone