Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Maslinka na Long Island ;)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.01.2019 15:44

piekara114 napisał(a):Aga,zawsze jest dobry czas na uzupełnienie zdjęć, które zżarło :papa:

Jest dobry czas, tylko nie ma czasu ;)

wiolek_lp napisał(a):Ten różowy domek :) Dużo dalej w dół był Wasz nocleg ? Zależało mi na fajnym widoku, a niby do Starego Miasta tylko półtora kilometra, w drodze powrotnej troszkę pod górkę, ale co tam :wink:

Cześć Wiola.
Nasz był dużo bliżej morza, niedaleko szpitala (to łatwo znaleźć na mapach). 1,5 km to jest chyba nad brzeg Zatoki, w linii prostej. Dość daleko, ale jak lubicie chodzić, to nie ma problemu ;)

Co do dojazdu do Lovćen, nie mam pojęcia, jaki jest obecnie stan tej drogi, ale podejrzewam, że do wakacji mogą zdążyć ją wyremontować. Nie martw się na zapas :) W ostateczności zdecydujecie, jak zobaczycie sami tę drogę. Tragicznie nie było, ale przejazd trochę trwał, bo często musieliśmy się zatrzymywać i czekać, aż ciężki sprzęt przestanie pracować.

wiolek_lp napisał(a):Zastanawia mnie jeszcze dlaczego musieliście iść z Ljupką do urzędu zameldować się :?: Nie praktykują tam rejestracji gości przez internet ?

Takie cuda to chyba nie w Czarnogórze ;) Chociaż w samym urzędzie wklepywali dane do komputera, a nie wpisywali długopisem do księgi :mrgreen:
Trzeba się wylegitymować dowodem lub paszportem, więc należy się pofatygować osobiście albo, jeśli nie macie z tym problemu i oni też się zgodzą, dać dokumenty gospodarzom.

wiolek_lp napisał(a):Widoki z murów przy zachodzącym słońcu są moim marzeniem :hearts:

Były cudne! :D

janusz07 napisał(a):Dziękuję za fajna relację. Ale ze szczególnym zainteresowaniem czytałem część o MNE W tym roku spędziłem twa tygodnie w Czarnogórze, tydzień w mieście Tivat skąd tez zwiedzaliśmy Kotor a drugi tydzień w małej mieścinie Utjeha , blisko Ulcinj. Nasze wrażenia, Czarnogóra to ciekawy kraj ale bardzo zaśmiecony, fajny na zwiedzanie, wycieczki, np w góry Durmitor ale brak tego czegoś co daje Chorwacja ;). :D Dziękuję i pozdrawiam.

Tivat bardzo mi się spodobał, choć zajrzeliśmy tam tylko na chwilę. Do Durmitoru na pewno chcę pojechać :)

Katerina napisał(a):Trochę mnie tu nie było :oops: Ale już wracam na właściwy tor funkcjonowania...Szkoda tylko, że relacja właśnie się kończy :(

Właściwie już się skończyła ;)

Katerina napisał(a):I tak do niej powrócę - pewnie nie raz, żeby odświeżyć sobie wiedzę przed wyprawą w pewne miejsca tu pokazane. 8) :D

Będzie mi bardzo miło 8) Ciekawe, co to będzie za wyprawa... :mrgreen:

Katerina napisał(a):Bardzo jestem ciekawa jak z tą Twoją Grecją będzie... :roll: Myślę, że jak zwykle i tak nas zaskoczysz 8) :oczko_usmiech:

Sama siebie ostatnio zaskakuję ;) Zobaczymy!
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1704
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.01.2019 22:20

maslinka napisał(a):[
Nasz był dużo bliżej morza, niedaleko szpitala (to łatwo znaleźć na mapach). 1,5 km to jest chyba nad brzeg Zatoki, w linii prostej. Dość daleko, ale jak lubicie chodzić, to nie ma problemu ;)


Sugerowałam się mapką google, zobaczymy jak okaże się na miejscu :wink:

kotor.jpg


Mam nadzieję, że drogi do Lovcen nie remontują tak jak Chorwacy starą drogę z Dubovicy do SV. Njedjeli :mrgreen: bo jeśli tak to w sumie niemożliwe będzie wyrobić się w te 2 godzinki między 12 a 14, chcąc wracać tą samą drogą, trzeba będzie zmienić plany i jechać po południu, a wtedy nici z murów przy zachodzie słońca... ehhh napiety będziemy mieć ten plan :wink:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.04.2019 12:30

Się melduję, co prawda w ostatnim niemal rzędzie (chyba jeszcze co ludzie napiszą???),ale co poradzić,nie zawsze jest czas na cropelkę :mrgreen:
Maslinko,pięknie tu,nadrabiam zaległości, przyznam,że Dugi Otok w naszych planach na strart urlopu w tym roku,zatem zajrzałam czy ktoś nie popełnił z niego relacji...no i proszę! :lol:
Twoje spojrzenie tylko mnie utwierdziło,że to super :idea:
Czy rozsyłasz może namiar za apartman? :wink:
Pozdrawiam i wracam do lekturki (jeszcze tylko 50stron :oczko_usmiech: ) :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.04.2019 19:34

CroAna napisał(a):Się melduję, co prawda w ostatnim niemal rzędzie (chyba jeszcze co ludzie napiszą???),ale co poradzić,nie zawsze jest czas na cropelkę :mrgreen:
Maslinko,pięknie tu,nadrabiam zaległości, przyznam,że Dugi Otok w naszych planach na strart urlopu w tym roku,zatem zajrzałam czy ktoś nie popełnił z niego relacji...no i proszę! :lol:
Twoje spojrzenie tylko mnie utwierdziło,że to super :idea:
Czy rozsyłasz może namiar za apartman? :wink:
Pozdrawiam i wracam do lekturki (jeszcze tylko 50stron :oczko_usmiech: ) :papa:

Aniu, dzięki za miłe słowa :D
Namiar wysłałam na priv.

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 22.04.2019 18:56

8O Dzięki,Agnieszko! Tak mnie ten Dugi Otok porwał,że....zrobiliśmy juz rezerwację,nim dostałam Twój namiar (a zawsze sobie powtarzam, że ćwiczyć trzeba cierpliwość no i masz!). Ale mam nadzieję,że bedzie oki. Wracając do Twojej relacji,powiem Ci,ze przejście,ktorym dostaliscie sie do MNE bylo i naszym udziałem kilka lat temu. Tyle,ze wrażenia nasze,zwlaszcza babskiej części obsady w aucie byly zupelnie różne od Twoich. Żywego ducha niemal nie było (fakt, nie była to sobota), co w połączeniu z pogranicznikiem siedzącym na chodniku,opartym o budke, gapiacym sie w tel.z ospałością,z dzikoscią pejzażu wyrwało mi z ust "mamoooo,chcę do domu 8O " Z ulgą przyjęłam fakt nadjezdzajacego tira z przeciwka :D ot!wyobraźnia! A później tak miłe dla oka wrażenia...i jezioro....i brak światełka w tunelu...i wreszcie jej wysokość Boka...pięknie tam i fajowsko,że moglam powrócić w te rejony dzięki Twojej relacji :papa:
Max Power
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 26.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Max Power » 15.07.2019 20:10

Hej, jest tu kto?
Mówią, że lepiej późno niż wcale zatem chciałem zameldować, że właśnie przeczytałem Twoja relację :)
Jak zwykle pełen profesjonalizm w przekazywaniu informacji i piękne zdjęcia. Dziękuję za wiele cennych wskazówek. To czysta przyjemność podróżować z Wami. W tym momencie realizujecie już pewnie kolejne, zaskakujące destynacje...
Czekam w takim razie na nową relację:)
Szerokości! :papa:
Pozdrawiam
artkrak
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) artkrak » 17.07.2019 22:40

Witam, moją ulubioną forumowiczkę czyli Maslinkę!
Mili było Cię spotkać na Hvarze i chciałbym Ci przekazać że dzięki Tobie zacznę się udzielać na forum i ogólnie chciałbym podziękować za wiele ciekawych relacji które mnie natchnęły do własnych podróży.
Dziękuje
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.07.2019 10:50

Max Power napisał(a):Hej, jest tu kto?

Hej, hej, już jestem po powrocie z wakacji.

Max Power napisał(a):Mówią, że lepiej późno niż wcale zatem chciałem zameldować, że właśnie przeczytałem Twoja relację :)
Jak zwykle pełen profesjonalizm w przekazywaniu informacji i piękne zdjęcia. Dziękuję za wiele cennych wskazówek. To czysta przyjemność podróżować z Wami.

Dzięki bardzo :oops:

Max Power napisał(a):Czekam w takim razie na nową relację:)

Już niedługo ruszy, może nawet dzisiaj wieczorem...

artkrak napisał(a):Witam, moją ulubioną forumowiczkę czyli Maslinkę!
Mili było Cię spotkać na Hvarze i chciałbym Ci przekazać że dzięki Tobie zacznę się udzielać na forum i ogólnie chciałbym podziękować za wiele ciekawych relacji które mnie natchnęły do własnych podróży.
Dziękuje

Witaj, Arturze!
Bardzo miło było Was poznać :D Fajnie, że się zarejestrowałeś. Czekam na relację :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Maslinka na Long Island ;) - strona 60
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone