Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Marusici 2011 i co nie co w okolicy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agakz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agakz » 21.08.2012 22:56

Jesteśmy właśnie obok Marusici w Pisaku i w drodze do Splitu chciałabym tam zajrzeć. Czy jest jakieś miejsce gdzie można zostawić samochód, nie przypisane do apartamentów? Pisak jest super, ale parkowanie i w ogóle zjazd z Jadranki kiedy z przeciwka sypie ciężarówka, a kierowca spokojnie gada przez komórkę, dostarcza dość intensywnych wrażeń;)
Wybieraliśmy w tym roku pomiędzy Marusici i Pisakiem i dlatego jestem ciekawa tego miejsca , pod kątem kolejnych wakacji...
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.08.2012 08:36

Proponuję zostawić samochód pod jedynym w Marusici sklepie i stamtąd spokojnie można sobie ruszyć pooglądać okolice i zejść na plaże....
melon
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) melon » 02.09.2012 15:13

Autor wątku zachęcił i nas do odwiedzenia Marusici .
Kilka aktualnych informacji świeżo po powrocie:

- wino na straganie niedostępne (trzy dni pani obiecywała na "sutra" i w końcu odpuścilśmy)
- rakija ze straganu nie umywała się do tej którą dostaliśmy od naszego gospodarza :-(
( ogólnie trunki polecam bezpośrednio od "producenta" około 10 km od Marušici po prawej stronie, jest tablica przed domem )
- okrągły, ciemny chlebek to "pogača domača" i po kilku dniach pani w sklepiku domagała się od nas pełnej nazwy bo inaczej nie sprzeda :-) Faktycznie dobry z oliwą !
- plaża Borak: część po prawej stronie zatłoczona, po lewej lużniej
- krewetki (kozice) z targu rybnego super, tylko stosunkowo mało jedzonka z tych robaków :-)
- niestety delfinów nie było, a są podobno trzy w okolicy (info od gospodarza).
Slick
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 02.09.2012 22:24

melon napisał(a):- niestety delfinów nie było, a są podobno trzy w okolicy (info od gospodarza).

niedawno wrociliśmy z Marusici. Z villi PIM widzieliśmy delfiny prawie codziennie :)

pozdrav
melon
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) melon » 03.09.2012 21:01

Z innej willi nie było widać delfinów, z plaży też.
Kiedy byliście ?
dareke
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareke » 03.09.2012 22:03

Odpoczywałem w Maruśići w okresie od 15 do 28 lipca i delfiny pojawiły się tylko parę razy . Najczęściej widywałem samotnego osobnika , fakt pływał powoli i kręcił się niedaleko od brzegu.
Załączniki:
P7209579 Del.jpg
Slick
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 03.09.2012 22:17

melon napisał(a):Z innej willi nie było widać delfinów, z plaży też.
Kiedy byliście ?

11-18 sierpień

najczęściej pokazywały się wcześnie rano chociaż raz widzieliśmy je też koło południa
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 04.09.2012 08:43

15-28 lipiec- też nie widziałam-ale nie przypatrywałam się-nie wiedziałam, że pływają tam !!!!Nadrobię zaległości w przyszłym roku :)
melon
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) melon » 04.09.2012 21:09

Byłem od 17 sierpnia i niestety mimo częstego (szczególnie rano) wypatrywania z tarasu i z plaży nic :(

ps. jeszcze jeden powód żeby tam wrócić ;)
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 05.09.2012 12:08

melon- mamy podobne powody,żeby wrócić :)Poza tym nasze leżaki zostały na "naszym"tarasie :)
Agnisia
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnisia » 07.02.2013 09:57

danielZS - jeśli to nie problem to poproszę o namiary na miejsce w którym byłeś.
Byłam w Marusici u Nady i Jakova w 2011. W tym roku trochę za późno się do nich odezwaliśmy i temrin, który nam zaproponowali nie pasuje nam dlatego szukamy czegoś innego, chcielibyśmy żeby to było w Marusici właśnie. Chyba orientuję się w którym miejscu była Twoja miejscówka. Dlatego proszę o namiary na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
danielZS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 11.02.2013 21:27

Byliśmy w apartamencie TIHO, ich adres mailowy to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
W tym roku również się tam wybieram. Postanowiliśmy że na wakacje jedziemy do Chorwacji i od razu pomyśleliśmy o Marusici i naszym sprawdzonym apartamencie.
Pozdrawiam.

PS. Jak będziesz do nich pisać to pozdrów od Eli i Daniela.

Aha zapraszam jeszcze do mojej nowej historyjki o wakacjach w 2012 - tutaj:
troche-na-wyspie-troche-na-ladzie-2012-t40272.html
olka11
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) olka11 » 24.06.2013 23:10

Witam,
czy moglbys cos powiedziec o apartamencie Tiho na parterze ( chyba od rodzicow Vicko) i czy masz jakies zdjecia budynku z zewnatrz?
Troche pozno zdecydowalismy sie na wakacje i wybor miejsc w sierpniu niewielki :? bede bardzo wdzieczna za informacje.
Pozdrawiam
danielZS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 01.07.2013 21:40

Na parterze byliśmy tylko raz, gdy po raz pierwszy odwiedziliśmy Tiho. Jego rodzice mieszkali wtedy na parterze, mili starsi państwo. To oni opiekowali się apartamentami u góry. Nie wiem jak wygląda to obecnie, w ubiegłym roku byliśmy na Hvarze. Na dole było starsze wyposażenie, ale być może zrobiono tam jakiś remont i obecnie wygląda to inaczej.

Jakieś dwie takie fotki domu z zewnątrz

Obrazek

Obrazek
olka11
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) olka11 » 02.07.2013 13:17

Dzieki bardzo za odpowiedz, nadal sie jeszcze nie zdecydowalismy, decyzja trudna, jedziemy z malymi dziecmi, wiec wymagane sa troche lepsze warunki, bo wiecej czasu sie wtedy spedza w apartamencie. mnie by bylo wszystko jedno, bo ja zawsze w terenie i byle bylo sie gdzie umyc i przespac :wink:
ze zdjec, ktore dostalam, trudno ocenic jak to naprawde wyglada i czy nie byloby zbyt ciasno dla 4 doroslych i 2 maluchow, w tym jednego raczkujacego :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Marusici 2011 i co nie co w okolicy - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019