Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Marusici 2011 i co nie co w okolicy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
danielZS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 02.07.2013 18:40

Rozumiem że korespondowaliście z właścicielem?

Zapytaj go, jakie tam są warunki, może prześle tobie zdjęcie.
Dużo mogę powiedzieć o górze tam gdzie są 2 apartamenty. Zresztą do tego większego jadę w tym roku i tam warunki są świetne, byłem bardzo zadowolony. Co do parteru to jest to dla mnie zaskoczenie, gdyż zawsze tam mieszkali rodzice, ale być może w zeszłym roku zrobili remont i część pomieszczeń przeznaczyli na apartament.

To co widać na pierwszym zdjeciu w centralnym jego planie to ta willa. Bardziej widać górę. Na dole jest ogród i cała powierzchnia zamieszkała przez właścicieli.

Na drugim zdjęciu widać górę domu z wjazdem do garażu, kawałek tarasu dużego apartamentu z widokiem na morze. Z prawej strony budynku wejście do wynajmowanych apartamentów, za nim jest parking na 2 samochody i zejście po schodkach do mieszkania na dole.

Ale przede wszystkim powinnaś pomailować z właścicielem i o wszystko wypytać. Jak coś ustalisz to daj znać bo sam jestem ciekaw. Pozdrawiam :papa:
olka11
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) olka11 » 22.07.2013 16:00

dostalam zdjecia, ale w porownaniu z apartamentem na gorze, to nie ma o czym mowic...
zreszta plany sie znow zmienily i termin tez i wspoltowarzysze, wiec cala zabawa zaczyna sie od poczatku, zwariowac mozna ;)

mam chrapke na duzy apartament na pietrze, taras jest po prostu cudny! bede znow korespondowac z wlascicielem, jak tylko sie wszystko u mnie powyjasnia, moze sie uda, nadzzieje miec trzeba. dzieki za informacje :)
Puszek
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puszek » 26.07.2013 13:11

Cześć ! Bardzo fajna relacja, w tym roku też wybieram się do Marusici, a konkretnie już w niedzielę i nie mogę się doczekać :D
Mam pytanko czy na plaży jest prysznic? Może trochę dziwne, ale ważne :d I jeszcze interesują mnie podwodne krajobrazy, biorę jak co roku maskę i płetwy i chciałabym wiedzieć, czy jest co pooglądać :)
Z góry dziękuję za odpowiedź ! :)
danielZS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 28.07.2013 09:19

Prysznic jest na plaży po prawej stronie. co do podwodnych krajobrazów, to można pooglądać wiele gatunków rybek. Są rozgwiazdy, kraby, strzykwy, jeżowce. Ja również zawsze zabieram sprzęt do snorkelingowania i przesiaduję sporo czasu w wodzie.
Pozdrawiam i życzę udanych wakacji :papa:
Puszek
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puszek » 28.07.2013 10:32

Ooo to bardzo dobrze, niestety mam taką skórę, że zaraz mnie wszystko piecze, jak się nie przepłuczę :/ Bardzo dziękuję za informacje i wyjazd na pewno będzie udany ;) pozdrawiam
consett0805
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 17.12.2013 00:32

Hej smaka mi narobiłeś tą relacją. Po 3 letniej zdradzie Chorwacji na rzecz Hiszpanii wracam do mojej kochanej Dalmacji. Tereny znam dość dobrze, ale samej miejscowości Marusici nie miałem okazji zobaczyć. Mam nadzieję, że ekipę 3 rodzinki które zabieram ze sobą odbije na nich takie wrażenie jak na mnie okolice Dubrownika sprzed lat kiedy to pierwszy raz odwiedziłem Cro. A i wakacje z 2010 roku w Breli srebrna medalistka na moim Chorwackim podium, byłe piękne. A że Brela blisko Marusici musi ich obalić.
Świetnie się czytało pozdrawiam autora.
emka77
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) emka77 » 02.03.2015 22:36

Czy Kolega Daniel mógłby napisać jak daleko jest do plaży :) ? Czytałam gdzies tu na forum o niezliczonej ilosci schodów :)
Mamy rezerwację w Tiho pod koniec czerwca - ja ,mąż i nasz turbo-synek 4 letni.Ze wzgledu na niego pytam o schody itp :)
Czy wieczorami mieliście spokoj? czy sąsiedzi imprezowi? :)

pozdrawiam
Marzena M
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Marusici 2011 i co nie co w okolicy - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019