Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Marusici 2011 i co nie co w okolicy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazejek2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazejek2005 » 04.04.2012 16:23

Slick napisał(a):Hej

też wybieram się do Marusici w tym roku wiec zasiadam do czytania :)

pozdrav

Witam. Można wiedzieć w jakim terminie jedziecie? My najprawdopodobniej 29.06. startujemy z Hrubieszowa do Orebića na dwa tygodnie, a Tarnów to prawie po drodze. Pozdrawiam
blazejek2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazejek2005 » 04.04.2012 16:44

Fajne fotki, super relacja. Pozdrawiam
Slick
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 21.05.2012 18:18

blazejek2005 napisał(a):

pozdrav

Witam. Można wiedzieć w jakim terminie jedziecie? My najprawdopodobniej 29.06. startujemy z Hrubieszowa do Orebića na dwa tygodnie, a Tarnów to prawie po drodze. Pozdrawiam

Hej
My jedziemy 10 sierpnia
pozdrav :)
Slick
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 22.05.2012 22:25

senior111 napisał(a):

pozdrav

Slick,
pozdrów Petara z PIM, bardzo wporządku gość, jak mówi "ne ma problema" to nawet awaria auta 1300 km od domu nie wydaje się groźna:) - pomógł nam mocno. Koniecznie kup od niego rakiję i czerowne słodkie wino.
pzdr
Marcin

nie ma sprawy pozdrowię go :) i jego wyrobów też nie omieszkam sprubować
rekordarek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 22.06.2012 19:40

Fantastyczna relacja, z dużą ciekawością go wchłonąłem tym bardziej że za kilka dni powitam Pisak, a to bardzo blisko Marusici. Nawet program wycieczki będę miał podobny. Pozdrawiam i dzięki za przepisy!
titus.ok
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) titus.ok » 06.07.2012 23:23

Też mam fajne wspomnienia z zeszłorocznej wizyty w Marusici. Żeby zobaczyć takie widoki warto czekać cały rok...! ja w tym roku jadę
do Vinisce, to jakieś 80 km na północ od Marusici. Już nie mogę się doczekać!!!
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.07.2012 23:46

danielZS napisał(a):... Ale muszę wspomnieć również o straganie z owocami i warzywami. Ten również jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepiku. Na straganie oprócz owoców i warzyw można dostać coś jeszcze. To coś jest wyciągane spod lady. Mam na myśli rakiję i wino. Panie oferują te trunki, ale czasem lepiej zapytać, gdyż mogą być nieośmielone. Nam do gustu przypadło winko czerwone sucho. Dlaczego sucho? Sucho znaczy wytrawne, a to sucho było naprawdę niezłe. ...

kto by pomyślał... :roll:

Obrazek

Obrazek

danielZS napisał(a):W Marusici są 2 plaże. Jedna po lewej stronie patrząc na morze (z której codziennie korzystaliśmy) i druga po prawej, na której bywaliśmy w zeszłym roku.

no troszkę więcej :wink:
danielZS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 29.07.2012 14:20

O właśnie ten straganik :D

Co do plaży, to oczywiście, że każdą malutką zatoczkę można uznać za kolejne plaże.
Po lewej stronie są 2 takie zatoczki, a po prawej z pięć. Na pewno każdy znadzie tam miejsce dla siebie.

Już tylko tydzień do wyjazdu, w tym roku Hvar (Ivan Dolac) i Vinisce.
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 31.07.2012 16:06

Nie licząc plażyczek pomiędzy skałkami, a i samych skałek, notabene które fantastycznie nadają się do opalania, to miałem na myśli jeszcze prywatną plażę pod tym domem > http://www.villa-opera.net/ :wink:

Ps. Hvar :?: :idea: :roll:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.07.2012 16:12

Pani w różowych szortach jest niczego sobie. Napewno doradzi dobre wino czy Rakiję. Jak dobrze się człowiek zakręci to i jaki wieczór z koleżanką ukręci. :wink:

Czy koledze Pasażerowi napewno chodziło o stragan z warzywami i owocami 8O 8O 8O
danielZS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 09.08.2012 08:28

Wy tu gadu gadu o szortach notabene różowych i straganach a ja właśnie na wyspie się grzeję. Tak coś dobrze przewidywałem że sierpień to jeden z lepszych okresów na Chorwację. Jest gorąco i słonecznie żadnego deszczu, nawet najmniejszej chmurki na niebie. Temperatura stała 36 stopni w dzień i w nocy :D .
Cykady zapodają aż miło, a ja zajadam burka z serem na śniadanko. Pozdrawiam.
auto_gt
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 09.08.2012 10:45

danielZS napisał(a):Wy tu gadu gadu o szortach notabene różowych i straganach a ja właśnie na wyspie się grzeję. Tak coś dobrze przewidywałem że sierpień to jeden z lepszych okresów na Chorwację. Jest gorąco i słonecznie żadnego deszczu, nawet najmniejszej chmurki na niebie. Temperatura stała 36 stopni w dzień i w nocy :D .
Cykady zapodają aż miło, a ja zajadam burka z serem na śniadanko. Pozdrawiam.

Grzej się , ja już się w Mimicach wygrzałem i wymoczyłem - dzieciaki nawet nie spojrzą na nasz 6 metrowy basen :) Miłego wypoczynku .
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 09.08.2012 13:11

Potwierdzam wszystkie pozytywy o Marusici- w tym roku byliśmy tam od 15 do 28 lipca. Troszkę za krótko, ale przyszłoroczne wakacje również tam spędzimy, tylko, że już na 16 dni :)Cicha piękna okolica, przepiękne plaże zwłaszcza dla dzieci i extra punkt wypadowy do innych miast :)Ach.... jeszcze jakieś 338 dni :)
danielZS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 09.08.2012 21:06

Kamilia to juz niedlugo.
ja obecnie w ivan dolac. dzisiaj na plazy rybny wieczor. zamowilismy stek z tunczyka kalmary i malze. wszystko pyszne ale malze pokonaly konkurencje przepyszne. moze jak wroce to cos napisze o hwarze, a naprawde jest o czym.
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 10.08.2012 09:43

danielZS ale zazdroszczę :)
po powrocie koniecznie zdaj relację z tych małży :)
338 dni- już wstępnie zarezerwowałam busa od Heniusia- wariatka ze mnie wiem :)Ale zauroczona jestem CRO ...ach !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Marusici 2011 i co nie co w okolicy - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019