Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici 2011 i co nie co w okolicy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazejek2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazejek2005 » 04.04.2012 16:23

Slick napisał(a):Hej

też wybieram się do Marusici w tym roku wiec zasiadam do czytania :)

pozdrav

Witam. Można wiedzieć w jakim terminie jedziecie? My najprawdopodobniej 29.06. startujemy z Hrubieszowa do Orebića na dwa tygodnie, a Tarnów to prawie po drodze. Pozdrawiam
blazejek2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazejek2005 » 04.04.2012 16:44

Fajne fotki, super relacja. Pozdrawiam
Slick
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 28.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 21.05.2012 18:18

blazejek2005 napisał(a):
Slick napisał(a):Hej

też wybieram się do Marusici w tym roku wiec zasiadam do czytania :)

pozdrav

Witam. Można wiedzieć w jakim terminie jedziecie? My najprawdopodobniej 29.06. startujemy z Hrubieszowa do Orebića na dwa tygodnie, a Tarnów to prawie po drodze. Pozdrawiam


Hej
My jedziemy 10 sierpnia
pozdrav :)
Slick
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 28.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 22.05.2012 22:25

senior111 napisał(a):
Slick napisał(a):Hej

też wybieram się do Marusici w tym roku wiec zasiadam do czytania :)

pozdrav


Slick,
pozdrów Petara z PIM, bardzo wporządku gość, jak mówi "ne ma problema" to nawet awaria auta 1300 km od domu nie wydaje się groźna:) - pomógł nam mocno. Koniecznie kup od niego rakiję i czerowne słodkie wino.
pzdr
Marcin


nie ma sprawy pozdrowię go :) i jego wyrobów też nie omieszkam sprubować
rekordarek
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 22.06.2012 19:40

Fantastyczna relacja, z dużą ciekawością go wchłonąłem tym bardziej że za kilka dni powitam Pisak, a to bardzo blisko Marusici. Nawet program wycieczki będę miał podobny. Pozdrawiam i dzięki za przepisy!
titus.ok
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) titus.ok » 06.07.2012 23:23

Też mam fajne wspomnienia z zeszłorocznej wizyty w Marusici. Żeby zobaczyć takie widoki warto czekać cały rok...! ja w tym roku jadę
do Vinisce, to jakieś 80 km na północ od Marusici. Już nie mogę się doczekać!!!
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.07.2012 23:46

danielZS napisał(a):... Ale muszę wspomnieć również o straganie z owocami i warzywami. Ten również jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepiku. Na straganie oprócz owoców i warzyw można dostać coś jeszcze. To coś jest wyciągane spod lady. Mam na myśli rakiję i wino. Panie oferują te trunki, ale czasem lepiej zapytać, gdyż mogą być nieośmielone. Nam do gustu przypadło winko czerwone sucho. Dlaczego sucho? Sucho znaczy wytrawne, a to sucho było naprawdę niezłe. ...

kto by pomyślał... :roll:

Obrazek

Obrazek

danielZS napisał(a):W Marusici są 2 plaże. Jedna po lewej stronie patrząc na morze (z której codziennie korzystaliśmy) i druga po prawej, na której bywaliśmy w zeszłym roku.

no troszkę więcej :wink:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 29.07.2012 14:20

O właśnie ten straganik :D

Co do plaży, to oczywiście, że każdą malutką zatoczkę można uznać za kolejne plaże.
Po lewej stronie są 2 takie zatoczki, a po prawej z pięć. Na pewno każdy znadzie tam miejsce dla siebie.

Już tylko tydzień do wyjazdu, w tym roku Hvar (Ivan Dolac) i Vinisce.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 31.07.2012 16:06

Nie licząc plażyczek pomiędzy skałkami, a i samych skałek, notabene które fantastycznie nadają się do opalania, to miałem na myśli jeszcze prywatną plażę pod tym domem > http://www.villa-opera.net/ :wink:


Ps. Hvar :?: :idea: :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.07.2012 16:12

Pani w różowych szortach jest niczego sobie. Napewno doradzi dobre wino czy Rakiję. Jak dobrze się człowiek zakręci to i jaki wieczór z koleżanką ukręci. :wink:

Czy koledze Pasażerowi napewno chodziło o stragan z warzywami i owocami 8O 8O 8O
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 09.08.2012 08:28

Wy tu gadu gadu o szortach notabene różowych i straganach a ja właśnie na wyspie się grzeję. Tak coś dobrze przewidywałem że sierpień to jeden z lepszych okresów na Chorwację. Jest gorąco i słonecznie żadnego deszczu, nawet najmniejszej chmurki na niebie. Temperatura stała 36 stopni w dzień i w nocy :D .
Cykady zapodają aż miło, a ja zajadam burka z serem na śniadanko. Pozdrawiam.
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 09.08.2012 10:45

danielZS napisał(a):Wy tu gadu gadu o szortach notabene różowych i straganach a ja właśnie na wyspie się grzeję. Tak coś dobrze przewidywałem że sierpień to jeden z lepszych okresów na Chorwację. Jest gorąco i słonecznie żadnego deszczu, nawet najmniejszej chmurki na niebie. Temperatura stała 36 stopni w dzień i w nocy :D .
Cykady zapodają aż miło, a ja zajadam burka z serem na śniadanko. Pozdrawiam.


Grzej się , ja już się w Mimicach wygrzałem i wymoczyłem - dzieciaki nawet nie spojrzą na nasz 6 metrowy basen :) Miłego wypoczynku .
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 09.08.2012 13:11

Potwierdzam wszystkie pozytywy o Marusici- w tym roku byliśmy tam od 15 do 28 lipca. Troszkę za krótko, ale przyszłoroczne wakacje również tam spędzimy, tylko, że już na 16 dni :)Cicha piękna okolica, przepiękne plaże zwłaszcza dla dzieci i extra punkt wypadowy do innych miast :)Ach.... jeszcze jakieś 338 dni :)
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 09.08.2012 21:06

Kamilia to juz niedlugo.
ja obecnie w ivan dolac. dzisiaj na plazy rybny wieczor. zamowilismy stek z tunczyka kalmary i malze. wszystko pyszne ale malze pokonaly konkurencje przepyszne. moze jak wroce to cos napisze o hwarze, a naprawde jest o czym.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 10.08.2012 09:43

danielZS ale zazdroszczę :)
po powrocie koniecznie zdaj relację z tych małży :)
338 dni- już wstępnie zarezerwowałam busa od Heniusia- wariatka ze mnie wiem :)Ale zauroczona jestem CRO ...ach !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Marusici 2011 i co nie co w okolicy - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone