Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

LPG na trasach do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2017 11:05

sajmonoo7 napisał(a):Witam.Przepraszam jesli nie w temacie lpg,ale mysle ze temat podobny.Podpowiedzcie gdzie w nocy zatankuje zjezdzajac kawalek z autostrady(TANIEJ) ON wiem ze stacje sa zamkniete, ale moze spotkaliscie sie z automatami na banknoty o takie mi chodzi najbardziej.Z Góry dziekuje ;)


Ale gdzie - w Polsce, za granicą...?
rop69
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.01.2011
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) rop69 » 06.07.2017 12:08

Czy tankował ktoś gaz na tej stacji
https://goo.gl/maps/FNQnRDAmto52
czy będąc ok 23.30 uda się tam zatankować ?

według mylpg stacja jest czynna non-stop ale lepiej mieć potwierdzenie u kogoś kto sprawdził ?

ewentualne jakiś pewny namiar na stację z LPG w okolicy
do tej pory jechałem przez Mikulov ale teraz z racji że się korkuje to zastanawiam sie drogą przez Brzecław

Pozdrawiam
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 06.07.2017 12:13

sajmonoo7 napisał(a):Witam.Przepraszam jesli nie w temacie lpg,ale mysle ze temat podobny.Podpowiedzcie gdzie w nocy zatankuje zjezdzajac kawalek z autostrady(TANIEJ) ON wiem ze stacje sa zamkniete, ale moze spotkaliscie sie z automatami na banknoty o takie mi chodzi najbardziej.Z Góry dziekuje ;)


Np. zjeżdżając z A1 w Piekarach Śląskich na BP masz tani ON lub kawałek dalej w Bytomiu też jest tani ON ;) a tak na poważnie to napisz, gdzie chcesz tankować ON. Ja omijając autostradę w Słowenii dwa lata temu tankowałem ON tu
https://www.google.pl/maps/place/Tankst ... 15.6554559

Montag 05:00 bis 22:00 Uhr
Dienstag 05:30 bis 22:00 Uhr
Mittwoch 05:30 bis 22:00 Uhr
Donnerstag 05:30 bis 22:00 Uhr
Freitag 05:30 bis 24:00 Uhr
Samstag 00:00 bis 24:00 Uhr
Sonntag 00:00 bis 22:00 Uhr
Użytkownik usunięty
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2017 12:37

rop69 napisał(a):Czy tankował ktoś gaz na tej stacji
https://goo.gl/maps/FNQnRDAmto52
czy będąc ok 23.30 uda się tam zatankować ?

według mylpg stacja jest czynna non-stop ale lepiej mieć potwierdzenie u kogoś kto sprawdził ?

ewentualne jakiś pewny namiar na stację z LPG w okolicy
do tej pory jechałem przez Mikulov ale teraz z racji że się korkuje to zastanawiam sie drogą przez Brzecław

Pozdrawiam


Wg Mapy.cz, stacja czynna jest do 20.00:

ac_breclav.JPG


Jak jest w rzeczywistości, nie wiadomo... Tu jest całodobowo otwarty MOL.
sajmonoo7
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.07.2017
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmonoo7 » 06.07.2017 13:17

W Austrii przed Słoweńska granica, sorry zapomniałem dodac :)
Ostatnio edytowano 06.07.2017 13:25 przez sajmonoo7, łącznie edytowano 1 raz
sajmonoo7
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.07.2017
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmonoo7 » 06.07.2017 13:21

sajmonoo7 napisał(a):
Witam.Przepraszam jesli nie w temacie lpg,ale mysle ze temat podobny.Podpowiedzcie gdzie w nocy zatankuje zjezdzajac kawalek z autostrady(TANIEJ) ON w Austrii perzed Słoweńska granica( gdzies za Graz) wiem ze stacje w nocy sa zamkniete, ale moze spotkaliscie sie z automatami na banknoty o takie mi chodzi najbardziej.Z Góry dziekuje ;)
t-o-m-o
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 22.03.2014
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) t-o-m-o » 06.07.2017 13:46

sajmonoo7 napisał(a):Witam.Przepraszam jesli nie w temacie lpg,ale mysle ze temat podobny.Podpowiedzcie gdzie w nocy zatankuje zjezdzajac kawalek z autostrady(TANIEJ) ON wiem ze stacje sa zamkniete, ale moze spotkaliscie sie z automatami na banknoty o takie mi chodzi najbardziej.Z Góry dziekuje ;)


tu moim zdaniem nie jest drogo i minute od autostrady https://www.google.pl/maps/place/PRORas ... 15.9573975
Ostatnio edytowano 06.07.2017 13:51 przez t-o-m-o, łącznie edytowano 1 raz
sajmonoo7
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.07.2017
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmonoo7 » 06.07.2017 13:50

t-o-m-o napisał(a):
sajmonoo7 napisał(a):Witam.Przepraszam jesli nie w temacie lpg,ale mysle ze temat podobny.Podpowiedzcie gdzie w nocy zatankuje zjezdzajac kawalek z autostrady(TANIEJ) ON wiem ze stacje sa zamkniete, ale moze spotkaliscie sie z automatami na banknoty o takie mi chodzi najbardziej.Z Góry dziekuje ;)


O jakiś konkretny kraj pytasz?

Austrie i najlepiej za Graz przed Słoweńska granica
t-o-m-o
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 22.03.2014
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) t-o-m-o » 06.07.2017 13:53

co prawda tą co wyżej wpisałem jest przed Grazem ale chyba jakieś 40 km tylko
sajmonoo7
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.07.2017
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmonoo7 » 06.07.2017 13:56

t-o-m-o napisał(a):co prawda tą co wyżej wpisałem jest przed Grazem ale chyba jakieś 40 km tylko

Jeśli mozna tam płacić gotówka o 2 w nocy to luz
t-o-m-o
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 22.03.2014
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) t-o-m-o » 06.07.2017 13:59

sajmonoo7 napisał(a):
t-o-m-o napisał(a):co prawda tą co wyżej wpisałem jest przed Grazem ale chyba jakieś 40 km tylko

Jeśli mozna tam płacić gotówka o 2 w nocy to luz

Spoko. To jest pełnoprawna stacja benzynowa także kartą czy ojro można płacić.
przemocts
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.07.2017
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemocts » 06.07.2017 15:09

gusia-s napisał(a):
przemocts napisał(a):Witam mam pytanie gdzie bardziej opłaci się zatankować lpg w Czechach czy Austrii jakieś duże rozbieżności cenowe? Czy końcówki te same co w pl :)?
W Czechach taniej i więcej stacji z LPG w cenach od 13 do 15 koron z haczykiem a w Austrii najtaniej to 0,668 eu i trzeba zjechać trochę z autostrady, przy samej autostradzie 0,899 8O w okolicach Loipersdorf i to jedyna stacja bezpośrednio przy autostradzie w drodze do Cro. Różnice są więc po 0,50zł i więcej na litrze.

Na zbiorniku robię ok 300 km bo mam zbiornik do którego wchodzi max 30l wg polskich norm . Tankowanie stacja brzecław teraz pytanie czy przyjadę Austrię? Autko pali 8l gazu na trasie teraz pytanie lepiej przeczekać Austrię i zatankować na Słowenii czy przejechać jeszcze Słowenie i zatankować dopiero na cro? Proszę o porady
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.07.2017 16:34

t-o-m-o napisał(a):
sajmonoo7 napisał(a):Witam.Przepraszam jesli nie w temacie lpg,ale mysle ze temat podobny.Podpowiedzcie gdzie w nocy zatankuje zjezdzajac kawalek z autostrady(TANIEJ) ON wiem ze stacje sa zamkniete, ale moze spotkaliscie sie z automatami na banknoty o takie mi chodzi najbardziej.Z Góry dziekuje ;)


tu moim zdaniem nie jest drogo i minute od autostrady https://www.google.pl/maps/place/PRORas ... 15.9573975

Dystrybutor znajduje się z tyłu za budynkiem stacji na takim zadupiu, dokładnie tak jak zaznaczono na mapie. Sprawdź też wcześniej dobrze dojazd abyś przez pomyłkę nie zjechał chwile wcześniej na sąsiedniego Shella.
Tankowaliśmy tam w tym roku, płatność kartą. Wracając z majówki z Włoch już się nie udało zatankować bo dystrybutor był popsuty wrrrr :evil:
docent1414
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.05.2017
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) docent1414 » 07.07.2017 14:50

rop69 napisał(a):Czy tankował ktoś gaz na tej stacji
https://goo.gl/maps/FNQnRDAmto52
czy będąc ok 23.30 uda się tam zatankować ?

według mylpg stacja jest czynna non-stop ale lepiej mieć potwierdzenie u kogoś kto sprawdził ?

ewentualne jakiś pewny namiar na stację z LPG w okolicy
do tej pory jechałem przez Mikulov ale teraz z racji że się korkuje to zastanawiam sie drogą przez Brzecław

Pozdrawiam



Tam gaz jest obok stacji i takich budek jest pełno ale pracują góra do 20 czasem i 18.
Zobacz w google street
CROmac
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.06.2017
Re: LPG na trasie Czechy,Austria,Słowenia, Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROmac » 10.07.2017 08:05

Ja też pierwszy raz autem na LPG. Może i pisano już o tym ale muszę się upewnić czy w Chorwacji od 22.00 do 6.00 będą czynne stacje LPG na autostradzie od Macejln do Makarskiej ? Ewentualnie które ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
LPG na trasach do Chorwacji - strona 119
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone