Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2302
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 08.07.2011 22:20

annte napisał(a):Oglądając wiele galerii i zdjęć doszłam do wniosku, że plaża w Lokvie (Ivasnjak) jest raczej piaszczysta, chyba , że mnie wzrok myli (co jest możliwe). Mam rację? Brać karimaty? Tak czy siak czyba powinniśmy wziąć.
Napiszcie coś o plaży!!!

Plaża w Lokvie jest żwirowata (drobne kamyczki)

:D :D
papuga007
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 687
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) papuga007 » 08.07.2011 23:19

100 % żwirek i kamiorki- niektóre wielgaśne- można poskakać, położyć się swobodnie (jak jest wolne :wink: )

kilka fot
Obrazek

za tymi ruinami też jest plaża ,jakby co :D
Obrazek


z tego kamienia niezłe skoki wychodzą :twisted: , a taki niepozorny ...
Obrazek

tak to wyglądało w 2008 roku , może teraz coś się zmieniło 8)
pozdrówcie Lokvę :papa: od nas
Ostatnio edytowano 21.02.2012 21:36 przez papuga007, łącznie edytowano 1 raz
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 08.07.2011 23:39

papuga007pozdrowimy Lokvę na pewno! Dzięki za fotki i info! Karimata przyda się, żeby te kamyki nie gniotły pewnych części ciała :) A cóż to za ruiny na tej plaży???
I jeszcze jedno pytanie. jak jest z głębokością wody w Lokvie???
P.S. Stwierdzam, że fora internetowe są po prostu genialnym wynalazkiem a ludzie, którzy je tworzą niezastąpieni. Kopalnia wiedzy!!!!
Iglaki
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2011
:):):):):)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iglaki » 09.07.2011 14:59

Witamy wszystkich serdecznie! Aż dziwne , że dopiero teraz do Was dotarłam. Widzę, że w tym czasie w Lokvie będzie wielu rodaków;) My mamy się stawić w Lokvie 31.07...zostajemy tam tydzień. A potem...Plitvice i Balaton i takie tam rózne....nie wiadomo gdzie nas jeszcze poniesie:) Pozdrawiam w imieniu swoim i ...ekipy z Torunia:)
papuga007
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 687
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) papuga007 » 12.07.2011 09:08

annte napisał(a):I jeszcze jedno pytanie. jak jest z głębokością wody w Lokvie???


standard ,czyli przy kamiorkach płytko, a potem to już tylko nogami machać trzeba , ogólnie nie ma tragedii ,są miejsca gdzie można się położyć w wodzie na płytkim , za tym wielkim kamieniem (do skoków) graliśmy nawet w piłkę wodną

miłego pobytu
pozdrawiam papuga007
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 13.07.2011 09:42

Polecam Lokvę z czystym sumieniem, byłam 2 razy i mam nadzieję, że jeśli w tym roku się wybierzemy, to z pewnością będzie to Lokva:) My jeździmy pod namiot:)
Jeśli chodzi o fish picnic to na prawdę polecam taką wyprawę z Lokvy!! Byliśmy na niej 2 razy i zawsze jest super! Płaci się ok. 20 euro za osobę i masz całodniowy rejsik na Brac w dwa miejsca z winkiem, rakiją oraz napojami do oporu oraz pysznym obiadem na miejscu w zatoce - grilowane rybki, ile dusza zapragnie:)
Statek jest kilkunastoosobowy, więc jest kameralne towarzystwo:)
Na ten piknik można się zapisać bezpośrednio u właściciela - mieszka on zaraz za sklepem spożywczym, pierwsza willa tuż przy Jadrance idąc w stronę Makarskiej:)
Polecam! :D
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 13.07.2011 10:15

Myślę, że skorzystamy z Twojej propozycji moniu, szczególnie, że ja jestem amatorką ryb, a mąż jest amatorem rakiji, przynajmniej tak zapowiada,m chociaż jeszcze nie miał okazji jej skosztować :). Ech, już odliczam dni :)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 13.07.2011 11:47

Aaa, przypomniało mi się, że stateczek nazywa się Żana :D

Powodzenia!

P.S. Nie wiem, czy wiesz, ale plaża w Lokvie należy do pierwszej 10 najpiękniejszych plaż uznanych przez Chorwatów :wink:
Widoki na Riw. Makarską - góry i morze są po prostu wspaniałe :D
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 13.07.2011 12:04

monia85 napisał(a):P.S. Nie wiem, czy wiesz, ale plaża w Lokvie należy do pierwszej 10 najpiękniejszych plaż uznanych przez Chorwatów :wink:
Widoki na Riw. Makarską - góry i morze są po prostu wspaniałe :D


Tym bardziej nie mogę się już doczekać! Oby czas spędzony w Cro wlekł się tak samo jak teraz, kiedy czekamy na wyjazd :)
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 13.07.2011 13:45

monia85 napisał(a):Polecam Lokvę z czystym sumieniem, byłam 2 razy i mam nadzieję, że jeśli w tym roku się wybierzemy, to z pewnością będzie to Lokva:) My jeździmy pod namiot:)
Jeśli chodzi o fish picnic to na prawdę polecam taką wyprawę z Lokvy!! Byliśmy na niej 2 razy i zawsze jest super! Płaci się ok. 20 euro za osobę i masz całodniowy rejsik na Brac w dwa miejsca z winkiem, rakiją oraz napojami do oporu oraz pysznym obiadem na miejscu w zatoce - grilowane rybki, ile dusza zapragnie:)
Statek jest kilkunastoosobowy, więc jest kameralne towarzystwo:)
Na ten piknik można się zapisać bezpośrednio u właściciela - mieszka on zaraz za sklepem spożywczym, pierwsza willa tuż przy Jadrance idąc w stronę Makarskiej:)
Polecam! :D


Monia czy podczas rejsu są jakieś atrakcje? Skoki do wody, gry i zabawy itp? Napisz mi proszę mniej więcej jak wyglada dokładnie rejs tym właśnie steczkiem, bo zastanawiam się czy płynąć z Omisza JUNIOREM, czy tym o którym wspomniałaś.
Z góry dzięki
Pozdrawiam
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 13.07.2011 13:50

annte napisał(a):Myślę, że skorzystamy z Twojej propozycji moniu, szczególnie, że ja jestem amatorką ryb, a mąż jest amatorem rakiji, przynajmniej tak zapowiada,m chociaż jeszcze nie miał okazji jej skosztować :). Ech, już odliczam dni :)


Anetka może razem zaplanujemy wspólny termin rejsu? Jak jest na kilkanaście osób to ja przywiozę 5 osób, zawsze to z rodakiem raźniej :wink: Będziemy prawie w tym samym terminie, więc jak coś napisz mi sms z numerem odezwę się jakoś jak będziemy w CRO 793008283
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 13.07.2011 14:13

henius34 napisał(a):
annte napisał(a):Myślę, że skorzystamy z Twojej propozycji moniu, szczególnie, że ja jestem amatorką ryb, a mąż jest amatorem rakiji, przynajmniej tak zapowiada,m chociaż jeszcze nie miał okazji jej skosztować :). Ech, już odliczam dni :)


Anetka może razem zaplanujemy wspólny termin rejsu? Jak jest na kilkanaście osób to ja przywiozę 5 osób, zawsze to z rodakiem raźniej :wink: Będziemy prawie w tym samym terminie, więc jak coś napisz mi sms z numerem odezwę się jakoś jak będziemy w CRO 793008283


Dobry pomysł! Jak już się nas zbierze z 10 osób to prawie jak zorganizowana wycieczka :) Zapisuje numer!
A tak a propos to jestem Ania :)
Pozdrowienia z upalnego zachodniopomorskiego!
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 13.07.2011 14:27

oki czekam na info. :wink:
jakubklecel
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubklecel » 13.07.2011 17:33

witam, ja też chętnie piszę się na taki rejsik z rodakami, jestem w Lokvie od 1 sierpnia, dla zainteresowanych mój nr 668 138765, pozdrawiam wszystkich
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 13.07.2011 21:04

Proponuję Anię zrobić kierownikiem wycieczki. Jeżeli rzeczywiście moglibyśmy mieć stateczek dla siebie było by fajnie :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lokva Rogoznica - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone