Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 31.05.2011 22:10

Trochę poszukiwań na stronach polecanych przez Cromaniaków, mnóstwo wysłanych maili i w końcu kilka sensownych odpowiedzi bezpośrednio od właścicieli lokali. Myślę, że ryzyko rezerwacji jedynie na podstawie strony inetrnetowej, jest podobne w przypadku kwatery prywatnej, jak i w przypadku pośredników. Uczciwość nie jest powiązana z formą własności :lol:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 31.05.2011 23:13

annte napisał(a):Czy rezerwujecie apartamenty bezpośrednio u właścicieli czy przez biura???

Zawsze bezpośrednio, najlepiej zabrać się za studiowanie forum w okresie jesienno-zimowym i wtedy zawsze coś się znajdzie ciekawego co polecają inni forumowicze. poz tym bezpośrednio zawsze znaczy taniej :wink:
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 01.06.2011 14:21

henius34 napisał(a):
annte napisał(a):Czy rezerwujecie apartamenty bezpośrednio u właścicieli czy przez biura???

Zawsze bezpośrednio, najlepiej zabrać się za studiowanie forum w okresie jesienno-zimowym i wtedy zawsze coś się znajdzie ciekawego co polecają inni forumowicze. poz tym bezpośrednio zawsze znaczy taniej :wink:

Decyzję o wyjeździe do Chorwacji podjęliśmy właściwie w sekundę. Niby reklamy nie działają, ale pewnego deszczowego dnia po obejrzeniu jednej w tv zachciało nam się nad takie lazurowe morze i już, decyzja podjęta, jedziemy do Cro. Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że można tyle wiadomości uzyskać od innych ludzi, czyli na forum :) Zaczęliśmy szukać kwatery i trafiliśmy na casamundo.pl, wydaje mi się, że za przystępną cenę przyzwoite warunki, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zaliczka już wpłacona. Oby nasz pierwszy wyjazd był udany, w przyszłym roku pewnie będziemy się organizować mniej spontanicznie i na wariata. Tylko kurcze troszkę mam żal, że nie pojedziemy w tym roku w Tatry, oby Chorwacja nam to wynagrodziła :)
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 01.06.2011 20:54

annte napisał(a):
henius34 napisał(a):
annte napisał(a):Czy rezerwujecie apartamenty bezpośrednio u właścicieli czy przez biura???

Zawsze bezpośrednio, najlepiej zabrać się za studiowanie forum w okresie jesienno-zimowym i wtedy zawsze coś się znajdzie ciekawego co polecają inni forumowicze. poz tym bezpośrednio zawsze znaczy taniej :wink:

Decyzję o wyjeździe do Chorwacji podjęliśmy właściwie w sekundę. Niby reklamy nie działają, ale pewnego deszczowego dnia po obejrzeniu jednej w tv zachciało nam się nad takie lazurowe morze i już, decyzja podjęta, jedziemy do Cro. Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że można tyle wiadomości uzyskać od innych ludzi, czyli na forum :) Zaczęliśmy szukać kwatery i trafiliśmy na casamundo.pl, wydaje mi się, że za przystępną cenę przyzwoite warunki, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zaliczka już wpłacona. Oby nasz pierwszy wyjazd był udany, w przyszłym roku pewnie będziemy się organizować mniej spontanicznie i na wariata. Tylko kurcze troszkę mam żal, że nie pojedziemy w tym roku w Tatry, oby Chorwacja nam to wynagrodziła :)

Annte uwierz mi, też kocham Nasze Tatry i nawet (mimo temperatur) Nasz Bałtyk, ale Chorwacja ma to coś w sobie. A jeżeli chcesz mieć troszkę wspinaczki górskiej polecam masyw Biokowo (wjazd niedaleko Makarskiej) - góra Sv. Jure. Można na nóżkach a dla bardziej wygodnych autkiem. Jest też o tym sporo na forum. Ale ogólnie jak to mawiał klasyk " ...będzie Pani zadowolona i Pan będzie zadowolony..." :wink:
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 02.06.2011 19:56

Szukałam informacji o szlakach górskich w Cro, ale za wiele nie znalazłam.
Mieliśmy plan do Cro jechać na tydzień a tydzień spędzić w Bukowinie T., ale tym razem odpuszczamy, już drugi rok z rzędu, ech, gdyby tak można było i tu i tu :) Trzeba zacząć grać w lotto.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 02.06.2011 20:12

Może tutaj coś znajdziesz o sv Jurku
forum/viewtopic.php?t=21262
forum/viewtopic.php?t=27486
forum/viewtopic.php?t=18609
Osobiście też polecam wycieczkę na Sv Nikole ale to już na Hvarze. Widoki cudne.
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 02.06.2011 20:20

henius34 napisał(a):Może tutaj coś znajdziesz o sv Jurku
forum/viewtopic.php?t=21262
forum/viewtopic.php?t=27486
forum/viewtopic.php?t=18609
Osobiście też polecam wycieczkę na Sv Nikole ale to już na Hvarze. Widoki cudne.

Dzięki bardzo!
Właśnie przymierzam się do przekopania forum na ten temat, tzn temat sv. Juve i możliwości wdrapania się na niego, osobiście wolę piesze górskie wędrówki niż wożenie szanownej wszędzie samochodem :) Kurde chyba nie starczy mi na wszystkie plany tych 10 dni :) ale przecież dopiero się z Cro zaczniemy poznawać, nie jedne lato przed nami :)
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 02.06.2011 20:56

Nie wiem czy akurat w tych linkach jest coś odnośnie wędrówek pieszych, ale na pewo gdzies na tym zacnym forum ktoś opisywał takie wycieczki piesze i cos mi się kojarzy, że trwały one w granicach 6-8 godzin. Niby nie tak dużo tylko trzeba pamiętać, że jest tam pewnie utrudnienie w postaci, cienia a w zasadzie jego braku. :wink: a wycieczkę lepiej rozpocząć wcześnie rano :lol:
Pozdrav
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 02.06.2011 21:02

Jeszcze gdzieś ktoś zamieścił fajne fotki z Jurka ale nie pamiętam kto i gdzie.Na pewno ktoś z forum :roll:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 02.06.2011 21:12

Tutaj o wędrówkach pieszych forum/viewtopic.php?t=12471&start=57 :wink:
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 02.06.2011 22:05

HENIUSIU
Jesteś genialnym przewodnikiem po forum Cro.pl !
Dzięki!
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 03.06.2011 12:02

Do usług :wink: Pozdrav
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011
O co chodzi??

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 07.06.2011 22:02

Słuchajcie, o co chodzi???
Biuro podróży przysłało nam adres naszego apartamentu.
Ivasnjak bb
Omis-Lokva Rogoznica
HR-21317 Lokva Rogoznica
Co to jest ten Ivansjak?? Czy to jest jakaś dzielnica w Lokvie, ale nie sądzę, bo Lokva nie jest aż tak rozległa, a na mapie pokazuje nam ten Ivan ... jakoś tak w bok od Lokvy, czy to ulica czy co to takiego??? Jak mamy tam trafić??? :?: :?: :?: 8O
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011
Re: O co chodzi??

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 07.06.2011 22:13

annte napisał(a):Słuchajcie, o co chodzi???
Biuro podróży przysłało nam adres naszego apartamentu.
Ivasnjak bb
Omis-Lokva Rogoznica
HR-21317 Lokva Rogoznica
Co to jest ten Ivansjak?? Czy to jest jakaś dzielnica w Lokvie, ale nie sądzę, bo Lokva nie jest aż tak rozległa, a na mapie pokazuje nam ten Ivan ... jakoś tak w bok od Lokvy, czy to ulica czy co to takiego??? Jak mamy tam trafić??? :?: :?: :?: 8O

Wynalazłam, że to dzielnica, tak też nazywa się plaża. Jesteśmy prawie w domu :)
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 08.06.2011 11:31

Spokojnie, wszystko jest ok. Ja też sprawdzałam, nasza kwatera też ma dziwny adres: Ivašnjak III 18, 21317 Lokva Rogoznica, Hrvatska; i wg współrzędnych pokazało gdzieś z Lokvy w kierunku Mimic.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lokva Rogoznica - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone