Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lodówka turystyczna

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowy100
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy100 » 23.04.2017 14:22

Polecam lodówkę z Lidla Crivit. Moja ma 29litrów. 18 godzin jazdy do Cro i zamrożone mięsko po przyjeździe dalej takie było. Trzyma faktycznie temperaturę 18 st. niższą od tej na zewnątrz. Dodatkowo chodziła cały pobyt w app jak druga lodówka. A cena naprawdę dobra.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 23.04.2017 15:09

Jestem trochę zły , bo cały sprzęt kempingowy kompletowałem zimą licząc ,że będzie taniej. Kupiłem jakąś firmową lodówkę dwukrotnie droższą od tej z lidla. Przy czym widzę ,że obie lodówki są identyczne zarówno parametrami,wymiarami i wyglądem.
Widzę ,że ta z lidla ma 3 lata gwarancji.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2017 15:21

Po wieloletnich doświadczeniach kempingowych w Chorwacji przesiedliśmy się z rodziną na normalną małą lodówkę MPM (52l ). Stawiana jest w podróży w bagażniku lub na tylnym siedzeniu samochodu podłączona przez przetwornicą do gniazdka 12v auta. I nareszcie ta lodówka wytrzymuje z normalnym zamrażaniem i chłodzeniem upały kempingowe.
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 23.04.2017 17:30

Ale jaką masz przetwornice ? Sprawdzałeś ile taki zestaw prądu potrzebuje?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2017 18:53

Takie pytanie, co ma wspólnego lodówka z dojazdem do CRO ????
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 23.04.2017 21:05

Chodzi bowiem zapewne o lodówkę samochodową.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2017 09:39

Ale temat o lodówkach jest gdzie indziej, i nadal nie wiem co ma wspólnego lodówka z dojazdem, noclegami itp.
tolek1
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek1 » 24.04.2017 10:04

szaki17 napisał(a):Ale temat o lodówkach jest gdzie indziej, i nadal nie wiem co ma wspólnego lodówka z dojazdem, noclegami itp.

Tyle samo co chociażby samochód, który jest też nam niezbędny aby czasami dojechać do Chorwacji. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2017 10:35

1 temat o lodówkach
2 temat o lodówkach
3 temat o lodówkach
4 temat o lodówkach
5 temat o lodówkach
I 6 temat o tym, jak dojechać na lodówce do CRO :roll:
Oczywiście większość tematów umarła, bo po co kontynuować temat, jak można zostać "bohaterem" i założyć nowy, o tym samym.
Może by tak adminie zrobić z tymi tematami wiosenne porządki :?:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.04.2017 11:00

tolek1 napisał(a):
szaki17 napisał(a):Ale temat o lodówkach jest gdzie indziej, i nadal nie wiem co ma wspólnego lodówka z dojazdem, noclegami itp.

Tyle samo co chociażby samochód, który jest też nam niezbędny aby czasami dojechać do Chorwacji. :D


Zgadzam się :) bo co chwilę wyskakuja tu miszczowie 1 kroku nie czytając nic z tego wątku ! albo piszą newsy o jakichś gniazdkach w aucie o czym kazdy własiciel doskonale wie 8O
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.04.2017 11:02

coglin napisał(a):Przeprowadziłem małe testy lodówki z Lidla i powiem, że jestem pozytywnie zaskoczony.

Pomiar robiłem termometrem bezdotykowym, bo tylko taki mam - VisioFocus 06400 i dokładność jest jaka jest.
Do pustej lodówki wstawiłem tylko kubek z wodą.

Lodówka podłączona pod 230V i pokrętło ustawione na max.
- temp. wewn. ścianek lodówki - 4,5°C
Tak, że jest nieźle.


8O coś tu nie gra
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 24.04.2017 11:32

Temat istnieje od 2008 roku i jeśli byłby w złym dziale, to już dawno zostałby przeniesiony.

Ja go odkopałem, bo pytanie było o lodówkę samochodową, potrzebną mi na dojazd do Chorwacji.

@bluesman: Dlaczego "coś tu nie gra"?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.04.2017 11:57

coglin napisał(a):Temat istnieje od 2008 roku i jeśli byłby w złym dziale, to już dawno zostałby przeniesiony.

Ja go odkopałem, bo pytanie było o lodówkę samochodową, potrzebną mi na dojazd do Chorwacji.

@bluesman: Dlaczego "coś tu nie gra"?

pytanie z gatunku upierdliwych :mrgreen: jak mierzyłeś termometrem bezdotykowym temperaturę ścianek :) :papa:
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 24.04.2017 12:04

Mniej więcej tak:

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2017 13:32

szaki17 napisał(a):1 temat o lodówkach
2 temat o lodówkach
3 temat o lodówkach
4 temat o lodówkach
5 temat o lodówkach
I 6 temat o tym, jak dojechać na lodówce do CRO :roll:
Oczywiście większość tematów umarła, bo po co kontynuować temat, jak można zostać "bohaterem" i założyć nowy, o tym samym.
Może by tak adminie zrobić z tymi tematami wiosenne porządki :?:

OK - temat 2, 3, 4 na śmietniku, bo były martwe od trzech lat.
Pozostałe zostają. :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lodówka turystyczna - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone