Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kwatera prywatna, nocleg najlepiej Istria po polsku

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czarnakotka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2010
kwatera prywatna, nocleg najlepiej Istria po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarnakotka » 01.06.2010 14:50

Witam
Mam takie pytanie szukam zakwaterowania jakieś pokoje, kwatera prywatna, pensjonat itd w którym można porozumieć się w języku polski:)
Będę bardzo wdzięczna za info:) Region najlepiej Istria, ale jak ktoś ma namiary na coś innego chętnie się zapoznam:)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.06.2010 15:14

Pensjonat. Wyspa KRK.
Biegle po polsku nie będzie ale dogadasz się.

ps.
Vis a vis wyspy KRK w Dramalij (chyba) mieszka Polka która też wynajmuje, chyba apartament.
czarnakotka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarnakotka » 01.06.2010 20:34

woka napisał(a):Pensjonat. Wyspa KRK.
Biegle po polsku nie będzie ale dogadasz się.

ps.
Vis a vis wyspy KRK w Dramalij (chyba) mieszka Polka która też wynajmuje, chyba apartament.


a jakieś namiary mogę prosić?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2010 20:40

czarnakotka napisał(a):a jakieś namiary mogę prosić?

nie musisz prosić bo te namiary są już od dłuższego czasu na forum - wystarczy chcieć..... :wink:

:arrow: FAQ :arrow: Noclegi w Chorwacji: apartamenty i pokoje :arrow: post nr 2 od góry :arrow: punkt "d" i masz tam zaznaczone na niebiesko, które lokale są obsługiwane po polsku (w tym ten, o który pytasz) :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.06.2010 21:02

czarnakotka napisał(a):
woka napisał(a):Pensjonat. Wyspa KRK.
Biegle po polsku nie będzie ale dogadasz się.

ps.
Vis a vis wyspy KRK w Dramalij (chyba) mieszka Polka która też wynajmuje, chyba apartament.


a jakieś namiary mogę prosić?


Piotrek ... podał już stronę.

Jednak jakbyś chciała do pensjonatu ( nie znajdziesz go na wskazanych stronach) to napisz jeszcze raz, podając nr email lub GG.
Wówczas podam na wskazany adres.
czarnakotka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarnakotka » 01.06.2010 22:38

Znalazłam jeden fajny adres na wyspie Prvić Luka Pani jest polką adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl czy to o nią chodziło?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.06.2010 12:59

czarnakotka napisał(a):Znalazłam jeden fajny adres na wyspie Prvić Luka Pani jest polką adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl czy to o nią chodziło?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jakby co ... wysłałem ale odzewu brak.
(piszę aby nie było że jestem niesłowny).
alusw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alusw » 03.06.2010 22:16

czarnakotka napisał(a):Znalazłam jeden fajny adres na wyspie Prvić Luka Pani jest polką adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl czy to o nią chodziło?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mam namiary na krk bardzo łatwo sie z nimi dogadać potrzebujesz jeszcze
czarnakotka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarnakotka » 04.06.2010 09:47

Dostałam już pewne namiary od woka,ale możesz dać będę mogła coś porównać, to może na maila. Dzięki
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2010 09:53

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Na pewno tutaj można się porozumieć z gospodarzami po polsku a wiem, że zaprzyjaźniony z nimi Polak wystawia te kwaterki na allegro również.
Pzdr
czarnakotka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarnakotka » 04.06.2010 20:20

alessandro1977 dzięki za link niestety nie ma tam wolnych miejsc. nadal szukam :(
czarnakotka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarnakotka » 13.06.2010 00:02

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w szukaniu,miejsce już znalazłam dla siebie wysepka Ciovo:) Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy tam fajnych ludzi(choć już nie jedziemy sami;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2015 08:24

ktoś da namiar na kwaterę polskojęzyczną ?? Północna część cro ???
aicha80
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 13.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aicha80 » 27.07.2015 12:19

Witam 8) , szukam apartamentu dla 4 osób lub 2 pokojów 2-osobowych (nawet lepiej) w Istrii w terminie 8.08-16.08. Nie mam jeszcze dokładnie sprecyzowanego miejsca pobytu, dlatego proszę o różne propozycje. Najlepiej nie w jakimś dużym mieście, ale w mniejszej miejscowości turystycznej nieopodal miasta. Warunek konieczny: blisko do pięknych plaż. Z góry dziękuję :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 27.07.2015 13:58

Wpisz w google sv.Marina apartament i wyskoczy Ci. Babka Polka.co nie znaczy , że ceny rewelka, hehe. :twisted:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
kwatera prywatna, nocleg najlepiej Istria po polsku
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone