Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK, PAG lub... co wybrać z disco i spokojem ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dave.ns
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.08.2013
KRK, PAG lub... co wybrać z disco i spokojem ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dave.ns » 07.08.2013 18:39

Witam, przeglądam forum od paru dni i proszę o radę gdzie się udać na wypoczynek na początku chorwacji. W poprzednich latach byłem w Baśkiej vodzie, Omis, lecz tym razem chciałbym znacznie bliżej. Moje wymagania :

- urokliwe miasto/wyspa /coś nie dużego

- duży wybór dyskotek, bogate życie nocne ;)

- dużo zatoczek/ dzikich plaż

Z wpisów poprzedników wywnioskowałem, że najlepiej udać się na KRK lub PAG, w których miejscowościach znajdę wyżej wymienione wymagania ? Szukam coś a'la Makarska jeśli chodzi o imprezy na krk lub pag, co polecacie ?

Z góry dzięki i Pozdrawiam !!
ADAMO_16
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMO_16 » 07.08.2013 21:14

Wbijaj na Pag do Novalji, miasto fajne, plaże spoko ale w nocy to za 15kun autobusem na plaże Zrce. Trzy duże kluby, głośna muza. Poczytaj o "chorwackiej ibizie" W Novalji ustronne plaże sa, ale musisz iść w prawo wzdłuż plazy. Na końcu jest rondo, a za rondem cicha plaża.
Dave.ns
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dave.ns » 09.08.2013 12:49

Co oprócz Novalji ?

Czy w Makarskiej są "dzikie" plaże ?
Dave.ns
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.08.2013
cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dave.ns » 09.08.2013 16:06

Witam, szukam miejscowości gdzie za dnia nie będzie tłumów na plaży, ale nie totalnego zadoopia, żeby był wybór z atrakcjami na plaży, restauracjami etc, lecz w nocy tętniło życie nocne.

Reasumując chciałbym mieć zakwaterowanie w jednej miejscowości ( mniejszej) a wieczorami spacerować nie daleko do większej, gdzie będzie wybór disco etc.

Z góry dzięki !!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 16:17

Dave.ns
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.08.2013
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dave.ns » 09.08.2013 16:56

zrce to mordownia ;p wole "normalną" dyskotekę, nie żaden spocony zwierzyniec basenowy ;p
ADAMO_16
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMO_16 » 09.08.2013 20:34

A byłeś w tej "mordowni" ?
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.08.2013 20:37

Tribunj - Vodice
Dave.ns
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.08.2013
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dave.ns » 09.08.2013 20:54

żyjemy w XXI i istnieje takie coś na youtube, więc bez potrzeby bycia w tej mordowni, mogę stwierdzić, że to zoo :D nie dla mnie.
Użytkownik usunięty
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 20:56

Dave.ns napisał(a):żyjemy w XXI i istnieje takie coś na youtube, więc bez potrzeby bycia w tej mordowni, mogę stwierdzić, że to zoo :D nie dla mnie.

Władysławowo - mordownia
Chłapowo - nie mordownia

pasi?
Dave.ns
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.08.2013
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dave.ns » 09.08.2013 21:05

Co mnie polskie miejscowości obchodzą ? skoro mowa o chorwackich ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2013 21:11

Dave.ns napisał(a):Witam, szukam miejscowości gdzie za dnia nie będzie tłumów na plaży, ale nie totalnego zadoopia, żeby był wybór z atrakcjami na plaży, restauracjami etc, lecz w nocy tętniło życie nocne.

Reasumując chciałbym mieć zakwaterowanie w jednej miejscowości ( mniejszej) a wieczorami spacerować nie daleko do większej, gdzie będzie wybór disco etc.

Z góry dzięki !!

Na przyszłość nie zakładaj dwóch podobny tematów :!: posty połączyłem :?:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: cisza spokój, a obok disco - co polecacie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.08.2013 21:13

Janusz Bajcer napisał(a):
Dave.ns napisał(a):Witam, szukam miejscowości gdzie za dnia nie będzie tłumów na plaży, ale nie totalnego zadoopia, żeby był wybór z atrakcjami na plaży, restauracjami etc, lecz w nocy tętniło życie nocne.

Reasumując chciałbym mieć zakwaterowanie w jednej miejscowości ( mniejszej) a wieczorami spacerować nie daleko do większej, gdzie będzie wybór disco etc.

Z góry dzięki !!

Na przyszłość nie zakładaj dwóch podobny tematów :!: posty połączyłem :?:

Się chłop pogubi :lol:
ADAMO_16
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMO_16 » 09.08.2013 23:35

Jeśli dla kogoś wykładnią jest YT, a nie wiedza z forum, to ja przepraszam. Zobaczyłeś film i juz taka opinia, to jak uwierzysz na słowo forumowiczom?
Dave.ns
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dave.ns » 10.08.2013 10:34

To chyba logiczne, że prędzej bede mieć jakiś obraz danego miejsca oglądając video, niż czytając o tym :) pfff
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KRK, PAG lub... co wybrać z disco i spokojem ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone