Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kowolki na Korsyce 2014

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 10.10.2014 19:31

gusia-s napisał(a):
travel napisał(a):...
Słyszałam ,że w pewnym momencie pasażerowie muszą wysiąść i kierowca zostaje sam,czyli Misiek -noga językowa -jak sobie poradzi :?: :?: :?: :?:


On ma umieć jechać a nie gadać :D :papa: więc chyba sobie poradzi ;)


Tak jest, jak umie jezdzić to da radę :) poza tym najczęściej jest tam stosowany prosty język migowy :lol:

pozdr
chriso
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) chriso » 10.10.2014 20:50

taa, zamknąć oczy i do przodu :)

http://www.youtube.com/watch?v=_x7hEgBflBk
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 10.10.2014 20:54

chriso napisał(a):taa, zamknąć oczy i do przodu :)

http://www.youtube.com/watch?v=_x7hEgBflBk




Hejka witaj Chriso :wink: :papa:


no to Koleźanka Travel s Miśkiym po tym filmiku poleci cheba samolotem :roll: :mrgreen: :mrgreen:


..ale com tam dostzegnoł , po napisach na promie i munduze łoficera, to był cheba Grecki prom ,na Corse ni ma tak źle ... pźinajmniej jak jo byłem to tak nie było :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrówki :wink: :mrgreen: :papa:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 10.10.2014 21:22

chriso napisał(a):taa, zamknąć oczy i do przodu :)

http://www.youtube.com/watch?v=_x7hEgBflBk


Ale się ubawiłam :lol: :lol:

Takie rzeczy mnie nie przerażają.

Prom już zaliczyliśmy, mniejszy i polskich lini .

Jedynym problemem jest bariera językowa- a jak coś pójdzie nie tak i się nie dogadam?
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 10.10.2014 21:23

janusz.w. napisał(a):
gusia-s napisał(a):
travel napisał(a):...
Słyszałam ,że w pewnym momencie pasażerowie muszą wysiąść i kierowca zostaje sam,czyli Misiek -noga językowa -jak sobie poradzi :?: :?: :?: :?:


On ma umieć jechać a nie gadać :D :papa: więc chyba sobie poradzi ;)


Tak jest, jak umie jezdzić to da radę :) poza tym najczęściej jest tam stosowany prosty język migowy :lol:

pozdr




Hejka :wink:


..cześć Travel , Gusia i Janusz :wink:


Travel , głowa do góry nic się nie martw , Misiek napewno da radę :roll: , my płyneliśmy Corsica Ferries i wjeżdżając na prom pasażerowie nie muszą opuszczać samochodu :wink: , nie wiem jak u konkurencji Moby Lines :roll: , dokładnie jest tak jak napisał Janusz , najpierw pokazujesz wydrukowany bilet i reszta na migi :wink:





a tu filmiki oryginalne z kamerki w Leonie 03.10.2014 ( próbki )..especially for You and Misiek :wink: :mrgreen:

wjazd na prom w Bastii :wink:

język migowy :wink:





..docie rade luźno , najwyzej niech se Misiek golnie browara pzed wjazdem na rozluźnieni mienśni , (tam je dozwolone do 0,5 promila , a s Livorno moze dwa bo we Italii je chyba do 0,8 promila ) :mrgreen: :mrgreen:





Pozdrówki :wink: :smo: :mrgreen: :papa:
Ostatnio edytowano 11.10.2014 06:56 przez Kowal38, łącznie edytowano 1 raz
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 10.10.2014 21:35

No i wszystko jasne - damy radę jak zawsze :mrgreen:

Misiek browar , ja aviomarin-chorobę lokomocyjną. mam niestety, ale efekt jest jak po browarze - i do przodu :oczko_usmiech: :D
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 12.10.2014 00:30

... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



https://www.youtube.com/watch?v=APlPjz9Ry84





...Gol ...Gol ..i ..dwa do zera :mrgreen:

...jestem dumny na cały śfiat , bez tysionc lat i dwa :wink:


..Dziadek groł f fusboll , Pradziadek groł f fusboll , Tata groł f fusboll , jo grołem f fusboll , Andżo gro f fusboll.. i f końcu nasi Wygrali :wink: s Niymcami :mrgreen:

..sorki za off ..ale ni moge sie poftzimać :mrgreen:







... ło kurde 8O rano jak to cytom ( tom Wos kapke łocyganił) :wink: , to bym pradziadka i mie wykasowoł s tego wpisu .. ale sroł pies niech tak zostanie ( zafse kciołem zostać Pele ..hm a pradziadek pewnie Winetou ..bo Pelego jesce nie było) :mrgreen:





Pozdrówki :wink: :mrgreen: :papa:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 12.10.2014 09:11

Poza Szczęsnym reszta warszawioków dupy mi nie urwała i wypadła słabo za to w końcu przełomoł się nasz synek z Górnika Milik pora razy zagroł takie akcje że nimce lygali niestety nasi sprawozdawcy widzą yno Grosika i najsłabszego z poloków Rybusa. Za to Glik wczoraj number 1 meczu ,Lewy mimo ze bramy nie strzeloł to groł b.dobrze.
Tak se myśla że stykło ze nasze słoneczko Peru wyjechało a już są sukcesy mono by tak jeszcze cały rzad kajś na zawsze wyjechoł to i ludzom by sie żyło lepij. :lol:
Nie wchodzioł zech już we wieczór na cro i mono dobrze bo jak zech czytoł coch wypisywoł w sms-ach do znajomych kiboli i z jakimi błyndami to aż gańba no ale mecz my z różancem w rynkach nie ogladali ale ostatni liter rakijii pynknął i cza było sie jeszcze naszą gorzołką wspomóc.
Pozdrawiom Czesiek. :D
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 12.10.2014 15:48

..Dopływamy do Livorno
Obrazek



Obrazek

Obrazek


Obrazek








Obrazek







konkurencja ...Moby Lines
Obrazek








Obrazek


w drodze powrotnej z uwagi na bliskość Pisy od Livorno , postanowiliśmy tam kontrolnie wpaść na cafe :wink: i obocyć wieze :roll:

Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek




Obrazek








Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek









.... hm ... Dzieciokom i Pameli podobało sie straśnie :wink: , mi tak jakoś tak takoś tyz niby fajnie :roll: ..... ale najbardzij w Pisa , to mi sie podobały takie pzepiekne Panie ruznych nacji skompo ubrane , co stoły pzi takiej piknej alei piniowej i na mostkach łobok tej aleji 8O ...tak mi kark skrynciło na lewo patz 8O , jak we wojsku , no i dopiyro mie popuściło jak dostołem łod Pameli :evil: cyntralnie f pysk :( i mało brakowało bym wpierdzielił cyntralnie autobusowi w dupe 8O , a teroz zem sie ś niom powadził bo sie okozało co mi syćkie fotki z tego najpiynkniejsego łodcinka trasy f Pisa ..pokasowała :evil: :evil: :cry:






:wink: :papa: :hut:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.10.2014 17:43

Kowal38 napisał(a):a tu filmiki oryginalne z kamerki w Leonie 03.10.2014

Filmiki instruktażowe jak na zamówienie :)

Kowal38 napisał(a):..... ale najbardzij w Pisa , to mi sie podobały takie pzepiekne Panie ruznych nacji skompo ubrane , co stoły pzi takiej piknej alei piniowej i na mostkach łobok tej aleji 8O ...tak mi kark skrynciło na lewo patz 8O , jak we wojsku , no i dopiyro mie popuściło jak dostołem łod Pameli :evil: cyntralnie f pysk :( i mało brakowało bym wpierdzielił cyntralnie autobusowi w dupe 8O , a teroz zem sie ś niom powadził bo sie okozało co mi syćkie fotki z tego najpiynkniejsego łodcinka trasy f Pisa ..pokasowała :evil: :evil: [/i] :cry:

Widać, że Pamela to konkretna babka - lepiej z nią nie zadzierać Obrazek Musisz Kowolku poćwiczyć refleks i na drugi raz mieć oczy dookoła głowy a nie tylko na lewo się wgapiać Obrazek
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 12.10.2014 20:25

gusia-s napisał(a):
Kowal38 napisał(a):
Widać, że Pamela to konkretna babka - lepiej z nią nie zadzierać Obrazek Musisz Kowolku poćwiczyć refleks i na drugi raz mieć oczy dookoła głowy a nie tylko na lewo się wgapiać Obrazek






...he he spoko loko , trzymiym rynke na pulsie :wink: :wink: :mrgreen:


Obrazek


juz miy sie pogodzili :wink: ..iii ..zaprosiła mie na veliko toczeno , nad Terlicko do naszego ulubionego Hostinca :wink: :wink: :mrgreen:



Obrazek



jakisi pepol tam jeszcze pływoł , jak na październik to woda fest ciepło :roll:


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

teraz my pzijechali
Obrazek


to Na schledanou :wink:

bo widze co Kapitan Planeta podciongo zaś sfoi telenowele 8O , to nie obcionzom serwerrra :mrgreen:

podsumowani bedzie jesce f niedalekij pzisłości :smo: , a co za duzo to niezdrowo i stowo sie nudne , tak ze bede pomału końcył , co bym nie stoł sie nudny , ło ile juz zech ni ma :mrgreen: :wink: :wink:

ło ja pierdziu , tak zem sie rozgodoł co napisołem teroz posta nr1000 8O


Pozdrowiajom Kowolki :wink: :smo: :papa:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 14.10.2014 12:20

Świetna relacja ;) Fotki z Pisy też bardzo mi się podobają. Niezłe przygody są z Wami ;) Fajnie się z Wami "podróżowało". Serdecznie pozdrawiam ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.10.2014 08:01

Kowal, czyżby ten tysięczny post tak Cię przeraził, że podsumowania ..brak :?:
Otrząsnij się , weź się w garść i pisz, please ! :mrgreen: :smo:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 15.10.2014 08:33

Kowal przypominam ,że obiecałeś więcej zdjęć z Korsyki :mrgreen:
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 15.10.2014 19:57

Eunike1984 napisał(a):Świetna relacja ;) Fotki z Pisy też bardzo mi się podobają. Niezłe przygody są z Wami ;) Fajnie się z Wami "podróżowało". Serdecznie pozdrawiam ;)



...a Witam Szefową :wink: :mrgreen: , nie będę może oryginalny , ale z Wami podróżowało się jeszcze fajniej i jeszcze weselej :wink: :mrgreen: :mrgreen:

..i również Serdecznie pozdrawiamy Ciebie i Waszą wesołą ferajnę :wink: :mrgreen: :papa:





ipaga napisał(a):Kowal, czyżby ten tysięczny post tak Cię przeraził, że podsumowania ..brak :?:
Otrząsnij się , weź się w garść i pisz, please ! :mrgreen: :smo:


..Witam Katrin :wink: ..he he tysięcznyny mnie nie przeraził :mrgreen: a wręcz przeciwnie ..hm , powiym nieskromnie co nawet zem je kapke dumny s siebie :roll: com tych postow 1000 wypocił i mozem kogo kapke rozweselił na moj sposob w tych moich relacyjach :roll: , a to był , je i bydzie moj cel :wink: , f garści zem je non stop ( pzinajmniej Pamela se tak myśli :wink: :mrgreen: ) a tzepie sie ino casami jak mom kaca , abo jak wlezym do lodowatej wody :mrgreen: jedynie co mie dobijo straśnie .. to nostalgia i monotonia , ale chcioz juz zem je starsawy to pomysłów wesołych mom coroz wiyncyj 8O , cyli ogólnie jak u nos godajom ..stary a gupi :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam Serdecznie :papa:








travel napisał(a):Kowal przypominam ,że obiecałeś więcej zdjęć z Korsyki :mrgreen:





..Witam Korsykankę Travel i podróżnika Miśka cosik tam podoklejom :wink:



Pozdrawiamy Serdecznie :wink: :mrgreen: :papa:



..no to może w ramach podsumowania :wink: ...coś o naszych miejscach zakwaterowania , o kosztach , opłatach , przydatnych linkach itp duperelach , które to ....żałuję że rzadko są prezentowane w relacjach na naszym forum a dla mnie bardzo istotne :wink:





..dzisiaj trochę o pierwszej kwaterce :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Francja - France



cron
Kowolki na Korsyce 2014 - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone