Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kolory i smaki Maroka

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012
Kolory i smaki Maroka

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 31.01.2024 23:28

Kolory i smaki Maroka
czyli tajinowy zawrót głowy.

Czerwone miasta, złote piaski, brązowe i pomarańczowe skały, zieleń oaz i bujnych palm oraz odcienie brązu skalistych gór Atlas, błękit oceanu i unoszące się zewsząd orientalne zapachy. To Maroko! Czaruje, przyciąga, szokuje.
Zapraszam w egzotyczną podróż.


1.JPG

2.jpg

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.JPG

12.jpg

13.JPG

14.jpg

15.JPG

:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 31.01.2024 23:43

Czekałam i się doczekałam :hearts:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 01.02.2024 12:27

Oczywiście jestem :D
Maroko odwiedziłam wprawdzie :roll: z wycieczką (ale świadomie nie wykupiliśmy obiadokolacji, aby popołudniami odkrywać kolory i smaku samodzielnie :) ), więc to nie to samo... Zobaczyliśmy sporo, ale niestety w wioskach Atlasu nie byliśmy, więc Twoja relacja będzie świetnym uzupełnieniem do moich wspomnień sprzed wielu już lat.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.02.2024 12:55

Jestem obowiązkowo!

Sztormowe morze - petarda :listmilosny:
Krokodyle troszkę straszne :rotfl:
Węże - intrygujące :tak:
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1613
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 01.02.2024 13:45

Jestem i ja :-) .

Te krokodyle to dziko żyjące czy jakaś farma?
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 01.02.2024 18:21

Cześć dziewczęta, bardzo się cieszę, że jesteście :cmok:

piekara114 napisał(a):Czekałam i się doczekałam :hearts:

Zmotywowałaś mnie :D

dangol napisał(a):
Maroko odwiedziłam wprawdzie :roll: z wycieczką (ale świadomie nie wykupiliśmy obiadokolacji, aby popołudniami odkrywać kolory i smaku samodzielnie :) ), więc to nie to samo... Zobaczyliśmy sporo, ale niestety w wioskach Atlasu nie byliśmy, więc Twoja relacja będzie świetnym uzupełnieniem do moich wspomnień sprzed wielu już lat.

Danusiu, przeczytałam od deski do deski Twoją relację, ale rzeczywiście trochę inną mieliście trasę niż nasza, na pewno zrobiliście dużo więcej kilometrów. My pogodę chyba mieliśmy lepszą :hut: .

Kapitańska Baba napisał(a):Jestem obowiązkowo!

Sztormowe morze - petarda :listmilosny:
Krokodyle troszkę straszne :rotfl:
Węże - intrygujące :tak:


Jakby Cię nie było moja droga, to dostałabyś uwagę ;) . Trochę morskich zdjęć będzie i nawet jakiś ptaszek się trafi :D .

Aglaia napisał(a):Jestem i ja :-) .

Te krokodyle to dziko żyjące czy jakaś farma?


Krokodyle oglądaliśmy w Agadirze w Crocoparku. Różne opinie krążąna temat tego miejsca, ale mi się baaardzo podobało :hearts: .
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.02.2024 23:10

Piękna zachęta :verryhappy: , bardzo chętnie posmakuję Maroka i zobaczę jakimi kolorami czaruje :D
Bardzo się cieszę że piszesz relację :spoko:


Pozdrawiam
Piotr
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4702
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 01.02.2024 23:17

Zajawka świetna a więc mocno zachęcająca do poznawania Twoich szlaków przez Maroko.
Tematycznie te trasy chyba były bardzo różnorodne, bo widać i morze, i góry, i miasta, i jeszcze zwierzyniec.
Oczywiście będę tutaj stałym bywalcem.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 02.02.2024 00:19

Witaj :) ...

I ja chętnie zobaczę Maroko waszymi oczami :) :) ...

Na maginesie, u nas Maroko się powoli kończy, u Ciebie zaczyna, więc będzie marokańska sztafeta ;) ;) :) :) ...

PAP
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 02.02.2024 08:27

piotrf napisał(a):Piękna zachęta :verryhappy: , bardzo chętnie posmakuję Maroka i zobaczę jakimi kolorami czaruje :D
Bardzo się cieszę że piszesz relację :spoko:

Pozdrawiam
Piotr

Witaj Piotrze :) !
Cieszę się, że dołączasz do marokańskich podróżników :tak: . Odbieranie kolorów to temat bardzo wrażliwy w rozmowach damsko - męskich. Bo czy mówiąc koralowy, purpurowy, rubinowy, wiśniowy, ceglany ... zawsze zostaniemy zrozumiane :oczko_usmiech: ?
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 02.02.2024 08:33

megidh napisał(a):Zajawka świetna a więc mocno zachęcająca do poznawania Twoich szlaków przez Maroko.
Tematycznie te trasy chyba były bardzo różnorodne, bo widać i morze, i góry, i miasta, i jeszcze zwierzyniec.
Oczywiście będę tutaj stałym bywalcem.

Witaj Gosiu :)! Bardzo się cieszę z Twojej obecności. Właśnie to chciałam przekazać w zajawce, tę różnorodność. Kuzyn z rodziną był kilka lat temu na all inclusive w Maroko. Wykupili co prawda jakąś wycieczkę fakultatywną, ale większość zdjęć, które oglądałam była z kurortu i ich miejscowości. Miałam przez długi czas błędne wyobrażenie o tym kraju :tak: .
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 02.02.2024 08:39

PAP napisał(a):Witaj :) ...
I ja chętnie zobaczę Maroko waszymi oczami :) :) ...
Na maginesie, u nas Maroko się powoli kończy, u Ciebie zaczyna, ...
PAP

Witaj :) ! Podróżowaliście w sposób, który ja najbardziej lubię czyli własnym autem :tak: . Mogliście kupić i zapakować wszystko co Wam wpadło w oko. A może i dobrze, że ja nie mogłam :mg: .

PAP napisał(a):...więc będzie marokańska sztafeta ;) ;) :) :)

Może i tak, bo Beata (Piekara) się wybiera to przejmie pałeczkę :D .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.02.2024 09:33

wiola2012 napisał(a):
PAP napisał(a):...więc będzie marokańska sztafeta ;) ;) :) :)
Może i tak, bo Beata (Piekara) się wybiera to przejmie pałeczkę :D .
:lol: Chciałabym, aby to była prawda... :cmok: na razie w planach, bo lotów brak*... Czekam na te szczegóły o samochodzie, komunikacji i noclegach....


*coraz bardziej prawdopodobne są ponownie Kanary, ale z bp ze wzgl. na koszt lotu
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 02.02.2024 09:54

Oczywiście, że jestem i z chęcią poczytam :)

pozdrawiam, Michał
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.02.2024 11:58

Widziałem Maroko na wielu zdjęciach , ale.....
....nie takich :hearts:
Wpraszam się... :)
Następna strona

Powrót do Afryka

cron
Kolory i smaki Maroka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone