Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kalendarze ścienne Cro.pl 2016

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.12.2015 20:12

Roxi napisał(a):Ja to się nawet cofnęłam o jedną stronę żeby zobaczyć jak kalendarz wygląda na żywo, a tutaj już zdjęcia brak ;)

Póki co skasowałem post , ożywię go .......jak dostaną wszyscy kalendarze , zgodnie z życzeniem Pitera. :wink:
Roxi napisał(a):Z niecierpliwością będę oczekiwała listonosza :)

Zapewniam was że warto czekać , Piter odwalił super robotę i kalendarz na żywo wygląda tak samo zajebiście jak w zeszłym roku.

Piter_M napisał(a):Jak chcesz to w przyszłym roku Wy możecie zrobić kalendarze dla Cromaniaków ...
... ja tu wyłączności na kalendarze nie mam :wink:
a wiem ile z tym jest pracy ... więc jakbyście byli chętni to ja bym robienie kalendarzy w przyszłym roku Wam oddał.

Nie chcę ......po co ruszać coś co jest dobre i się ludziom podoba. :wink:
Lepiej zostawmy jak jest , potem będą fochy te lepsze , tamte lepsze itd.....
Nie chcę tego ......
Ponadto twoja cena jest rewelacyjna , małżonka mi zaśpiewała więcej. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.12.2015 21:27

Moim zdaniem to jest bardzo, bardzo, nie w porządku :evil:

Piter zaprojektował kalendarz, forumowicze przysłali zdjęcia, napracował się DLA CAŁEGO FORUM,
to jest autorska praca Pitera i autorów zdjęć, wszystkich, co brali udział w konkursie :!: :!: :!:

Takich rzeczy
jak drukowanie tego kalendarza bez jego zgody i zgody innych autorów zdjęć oprócz Ciebie się nie robi :?

Nie chodzi o pieniądze :roll:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 01.12.2015 21:42

sneer napisał(a):Piter, następnym razem umieść projekt ze znakami wodnymi i w niskiej rozdzielczości 8)

Pomyślę o tym w przyszłym roku :wink:

Roxi napisał(a):Piterowi to pewnie nie przeszkadza, więc nie ma się co stresować ;)

Tak, nie ma się co stresować ... mnie bardziej chodziło o to że Maniust już pokazuje swój kalendarz a inni będą musieli jeszcze czekać ze 2 tygodnie.
Ostatnio edytowano 01.12.2015 21:50 przez Piter_M, łącznie edytowano 1 raz
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 01.12.2015 21:48

maniust napisał(a):Póki co skasowałem post , ożywię go .......jak dostaną wszyscy kalendarze , zgodnie z życzeniem Pitera. :wink:

Dobry pomysł 8)

maniust napisał(a):Zapewniam was że warto czekać , Piter odwalił super robotę i kalendarz na żywo wygląda tak samo zajebiście jak w zeszłym roku.

Mam nadzieję, że innym też się spodoba.

maniust napisał(a):Nie chcę ......po co ruszać coś co jest dobre i się ludziom podoba. :wink:
Lepiej zostawmy jak jest , potem będą fochy te lepsze , tamte lepsze itd.....

No to chyba w przyszłym roku znowu będę musiał kombinować jakiś nowy projekt :evil:

maniust napisał(a):Ponadto twoja cena jest rewelacyjna , małżonka mi zaśpiewała więcej. :wink:

Hmm ... :roll: to może to jest ważniejszym powodem, że nie chcesz :wink:
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.12.2015 21:52

Piter_M napisał(a):Powiedzmy, że zgoda była ... ale tylko z mojej strony.

Wg mnie najważniejsze zostało zachowane.
Maniek miał zgodę autora projekt, więc na croplowy pal bym go już nie wbijał... :roll:
Nie przesadzajmy z ta zgodą autorów zdjęć, bo kolejna paranoja tuż tuż...
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 02.12.2015 07:46

anakin napisał(a):
Piter_M napisał(a):Powiedzmy, że zgoda była ... ale tylko z mojej strony.

Wg mnie najważniejsze zostało zachowane.
Maniek miał zgodę autora projekt, więc na croplowy pal bym go już nie wbijał... :roll:
Nie przesadzajmy z ta zgodą autorów zdjęć, bo kolejna paranoja tuż tuż...

5 minut ta informacja była ale jednak zdążyłeś ją zacytować zanim ją edytowałem :evil:

Napisałem powiedzmy bo jeżeli dobrze pamiętam to zapytanie było ale o wydrukowanie kalendarza z tamtego roku ale tego nie ... niestety nie mogę tego sprawdzić bo tych maili już nie mam ... ale właściwie to i bez pytania miał prawo bo jego zdjęcie było dość wysoko w konkursie i jest na kalendarzu w czerwcu.

Tu masz rację, zgoda autorów zdjęć to byłaby przesada :wink:
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.12.2015 09:44

Piter_M napisał(a):5 minut ta informacja była ale jednak zdążyłeś ją zacytować zanim ją edytowałem :evil:

5 minut?
Toż to wieczność... :mrgreen:

Piter_M napisał(a):Napisałem powiedzmy bo jeżeli dobrze pamiętam to zapytanie było ale o wydrukowanie kalendarza z tamtego roku ale tego nie ... niestety nie mogę tego sprawdzić bo tych maili już nie mam ... ale właściwie to i bez pytania miał prawo bo jego zdjęcie było dość wysoko w konkursie i jest na kalendarzu w czerwcu.

No i wszystko w temacie. :D
Maniek jest na diecie, to i impulsywnie czasem działa. :mrgreen:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 09:52

Oooo,to trzeba było tak od razu ,moje dwa zdjęcia są w kalendarzu ,to "druknę" sobie dwa razy :wink:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 02.12.2015 10:09

andeo napisał(a):Oooo,to trzeba było tak od razu ,moje dwa zdjęcia są w kalendarzu ,to "druknę" sobie dwa razy :wink:

Spokojnie, możesz ... ale tylko dwa razy 8) :wink:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 10:17

Teraz to już się obłowiłam ,chyba obejdzie się bez dodruku :oczko_usmiech:
Czekam na wysyłkę .
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 02.12.2015 14:06

andeo napisał(a):Teraz to już się obłowiłam ,chyba obejdzie się bez dodruku :oczko_usmiech:
Czekam na wysyłkę .

Dodruk na pewno będzie bo za chwilę zostanie przekroczone 100 sztuk.

No chyba, że taką ilość kalendarzy nadrukowałaś, że teraz Ty będziesz je sprzedawać :mrgreen: :roll: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.12.2015 14:17

Sprzedawać nie problem - wysyłka pewnie tak.
Ale nie dla Pitera :idea: :lol:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 02.12.2015 14:21

Janusz Bajcer napisał(a):Sprzedawać nie problem - wysyłka pewnie tak.
Ale nie dla Pitera :idea: :lol:

2 razy już się dobrze z tym uporałem to i tym razem dam radę 8)
slawas
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawas » 02.12.2015 15:27

Piter czy jest możliwość wysłania kalendarza za granicę? A konkretnie na adres do UK? Pozdr!
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 02.12.2015 15:54

slawas napisał(a):Piter czy jest możliwość wysłania kalendarza za granicę? A konkretnie na adres do UK? Pozdr!

Tak, mogę wysłać ... ale taka wysyłka będzie bardzo droga.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko