Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalendarze ścienne Cro.pl 2016

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 30.11.2015 21:42

Zamówienie już poszło. :lol: :lol: :lol:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 30.11.2015 22:49

maniust napisał(a):P.S. Dziękuję Piotrek za śliczny projekt. :)


Hmm ... widzę, że pozwoliłeś sobie wydrukować już nowy kalendarz z mojego projektu :evil: :wink:

Fajnie się prezentuje 8)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 30.11.2015 22:56

Czyli dobrze rozumiem,wysyłka będzie 10 grudnia?
No właśnie,bo trochę mnie zaskoczyło ,że Maniust już ma 8O
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 30.11.2015 23:01

andeo napisał(a):Czyli dobrze rozumiem,wysyłka będzie 10 grudnia?


Tak.

andeo napisał(a):No właśnie,bo trochę mnie zaskoczyło ,że Maniust już ma 8O


Ma bo sam sobie wydrukował.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 30.11.2015 23:04

yyyyyy,no właśnie zdążyłam się zorientować ....
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 01.12.2015 08:23

maniust napisał(a):Nic mnie dziś tak nie cieszy jak nowiutki kalendarz Cro.pl na ścianie :oczko_usmiech:


Tylko tak sobie myślę ... mogłeś się wstrzymać z tym pokazywaniem nowego kalendarza wydrukowanego za darmo ... Ty już szpanujesz nowym kalendarzem a inni będą musieli czekać jeszcze ze 2 tygodnie.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.12.2015 09:48

Piter_M napisał(a):Tylko tak sobie myślę ... mogłeś się wstrzymać z tym pokazywaniem nowego kalendarza wydrukowanego za darmo ... Ty już szpanujesz nowym kalendarzem a inni będą musieli czekać jeszcze ze 2 tygodnie.

No cóż .......mam taką możliwość wydrukowania kalendarza samemu , bo moja kochana małżonka pracuje w studiu graficznym , zresztą pytałem kiedyś ją czy by nie zrobiła innym Cromaniaków , ale stwierdziłem jednak że nie będą ci wchodził w paradę , bo twoje kalendarze są śliczne.
Jeśli kogoś uraziłem tym szpanem że kalendarz już u mnie wisi na ścianie to przepraszam , nie miałem nawet najmniejszego zamiaru nikogo tym urazić.
Jeśli to złe że człowiek się z czegoś cieszy , to przepraszam jeszcze raz...........

Post wyżej wykasowałem.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 01.12.2015 10:07

maniust napisał(a):Jeśli kogoś uraziłem tym szpanem że kalendarz już u mnie wisi na ścianie to przepraszam , nie miałem nawet najmniejszego zamiaru nikogo tym urazić.
Jeśli to złe że człowiek się z czegoś cieszy , to przepraszam jeszcze raz...........


Nie jest to złe, że się cieszysz, bo kalendarz fajnie się prezentuje, a w środku pewnie jeszcze lepiej.

Nie wiem czy kogoś uraziłeś ... chyba nie ... mnie chodziło tylko o to, że Ty już swój pokazujesz a inni będą musieli jeszcze czekać ze 2 tygodnie aż dostaną swoje kalendarze.

:papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 01.12.2015 11:37

A ja powiem szczerze ,że mnie się to wydaje nie fair .Ciesz się Maniust,ciesz ,ale nie jest fajne ,że ktoś stworzył projekt ,inni zamawiają i płacą ,a Ty ... sobie drukujesz za free 8O
Nie tylko Twoja żona ma możliwość drukowania takiego kalendarza,pewnie wielu innych użytkowników też taką ma ,a jednak tego nie robi .No mnie się nie podoba to co zrobiłeś ,sorry .
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.12.2015 12:12

Piter_M napisał(a):Nie wiem czy kogoś uraziłeś ... chyba nie

Chyba tak.......
andeo napisał(a):Nie tylko Twoja żona ma możliwość drukowania takiego kalendarza,pewnie wielu innych użytkowników też taką ma ,a jednak tego nie robi .No mnie się nie podoba to co zrobiłeś ,sorry .

A skąd wiesz że tego nie robią?!
Jeśli nie podoba ci się to że byłem uczciwy w stosunku do Pitera , dziękując mu za piękny projekt.... to trudno.

Czasem chyba lepiej siedzieć cicho.....
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 01.12.2015 17:05

Piter, następnym razem umieść projekt ze znakami wodnymi i w niskiej rozdzielczości 8)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 01.12.2015 17:35

Przelew poszedł :hut:
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 01.12.2015 18:19

Zamówiłem dwa.
:papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.12.2015 18:48

maniust napisał(a):Czasem chyba lepiej siedzieć cicho.....


Przecież to było wiadome, że będziesz miał ten kalendarz pierwszy... jak zawsze :lol: Piterowi to pewnie nie przeszkadza, więc nie ma się co stresować ;)
Ja to się nawet cofnęłam o jedną stronę żeby zobaczyć jak kalendarz wygląda na żywo, a tutaj już zdjęcia brak ;)

Z niecierpliwością będę oczekiwała listonosza :)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 01.12.2015 19:18

maniust napisał(a):... mam taką możliwość wydrukowania kalendarza samemu , bo moja kochana małżonka pracuje w studiu graficznym , zresztą pytałem kiedyś ją czy by nie zrobiła innym Cromaniaków , ale stwierdziłem jednak że nie będą ci wchodził w paradę , bo twoje kalendarze są śliczne.


... aha, bo wcześniej zapomniałem o tym napisać:

Jak chcesz to w przyszłym roku Wy możecie zrobić kalendarze dla Cromaniaków ...
... ja tu wyłączności na kalendarze nie mam :wink:
a wiem ile z tym jest pracy ... więc jakbyście byli chętni to ja bym robienie kalendarzy w przyszłym roku Wam oddał.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Kalendarze ścienne Cro.pl 2016 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone