napisał(a) LRobert » 22.11.2013 22:18
napisał(a) Franz » 25.11.2013 14:23
LRobert napisał(a):Wojtek bardzo fajne. Ale ptaki są najlepsze.
napisał(a) Franz » 28.11.2013 22:19
napisał(a) ASIULA HK » 28.11.2013 22:26
napisał(a) agary35 » 29.11.2013 10:51
napisał(a) te kiero » 30.11.2013 10:42
agary35 napisał(a):Słoneczna jesień nad zalewem we Włodowicach.
ASIULA HK napisał(a):...ogrzewasz tymi fotkami jesieni
napisał(a) Franz » 03.12.2013 01:04
napisał(a) te kiero » 03.12.2013 09:02
napisał(a) ASIULA HK » 03.12.2013 18:22
te kiero napisał(a):pierwsze artystyczne do malowania olejnymi... najlepiej jeszcze szpachelką
napisał(a) Franz » 03.12.2013 18:51
ASIULA HK napisał(a):W tym wątku łatwiej się odnieść do Twoich zdjęć
napisał(a) ASIULA HK » 03.12.2013 19:03
Franz napisał(a):ASIULA HK napisał(a):W tym wątku łatwiej się odnieść do Twoich zdjęć Tiaaa...
napisał(a) ACandrzej » 03.12.2013 19:47
napisał(a) LRobert » 04.12.2013 23:21
napisał(a) Franz » 05.12.2013 01:07
ACandrzej napisał(a):Dwa ostatnie bajkowe...
LRobert napisał(a):<...>
napisał(a) LRobert » 05.12.2013 11:46
Powrót do FotoCroClub - dyskusja