napisał(a) ASIULA HK » 12.11.2013 22:22
Franz napisał(a):ASIULA HK napisał(a):Wojtku....te kamienie, woda..... są po prostu super

To taka namiastka dla tych, którzy nie zaglądają do moich relacji.

Tak szczerze, to nawet jak zaglądają, niekoniecznie pamiętają wszystkie fotki
Masz ich tyle......., że trudno wszystkie spamiętać
Już nie mówiąc o tym, że nie wiadomo, na których bardziej się skupić
