Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile trwa podróż promem?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ANIULKA
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.04.2003
Ile trwa podróż promem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANIULKA » 07.04.2003 22:31

Witam!
Czy ktoś może napisać, ile trwają poszczególne przejazdy promem: z wyspy Brać lub ze Splitu do Dubrownika? Zadaru? na Istrię? itp.
Pozdrawiam
A. 8)
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 09.04.2003 19:20

Na pewno szybciej i taniej będzie lądowym środkiem lokomocji.Ponieważ prom do Dubrownika płynie przez wyspe Hwar, Vis, Korculę,Snobra :arrow: Dubrownik czas ok 8 godz
Grazka
Izabella Vugrin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izabella Vugrin » 24.04.2003 22:01

Aniulka, my jechalismy ze Splitu do Dubrovnika wieczorem , 5 godzin, magistrala napoludniu wyglada strasznie, ja juz tam nigdy nie pojade autem.Cala droge mialam serce w gardle, 2 metry ode mnie szeroko rozposcierala ramiona przepasc.Radze Ci, odbyj te droge promem, no bo odwiedzic Dubrovnik to obowiazek.Aha, na drodze do D. sa roboty i liczne korki(stan taki byl w polowie marca)-poszerzaja droge.
Zycze udanej wyprawy!
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 22.05.2003 20:56

Przejechałem się kiedyś z Vrsaru do Dubrownika (cały czas drogą przy wybrzeżu). Widoki fajne, ale moja żona prawie dostała zawału od tych przepaści i wyprzedzania gości z jachtami :)

droga powrotna autem nie wchodziła w grę (chyba by mnie zabiła, jak bym powiedział, że wracamy tą samą drogą).

Tak więc kupiliśmy bileciki na prom z Dubrovnika do Rijeki. Trochę to kosztowało (4 osoby, auto, kabina z oknem), ale było warto. Stateczek wypływał chyba o 10 rano i był w Rijece na drugi dzień rano. Cały dzień to opalanie się na pokładzie i oglądanie wybrzeża od strony wody (super), no a potem kilka głebszych w barze i spanko w kabince.

Serdecznie polecam taki rejs.
No i Dubrovnik trzeba zobaczyć !
Wojtek_K

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtek_K » 22.05.2003 23:33

Ile taki rejs kosztuje???
Dzieki
Pozdr.
michal_k
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 16.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal_k » 23.05.2003 07:33

Z Korculi do Rijeki trzy osoby dorosłe na pokładzie + samochód ok. 600 zł.
Dokładnych cen można się dowiedziec u przedstawiciela Jadrolinji w Rybniku http://www.croatia.com.pl . Można tam też kupić bilety. Ceny są takie same jak w Chorwacji. Sprawdzałem, na promie był cennik i kosztowało tyle ile zapłaciłem w Polsce.
Podróż promem jest bardzo przyjemna, a jak policzyć koszty paliwa i noclegu po drodze + zmęczenie, to pomimo dość wysokiej ceny, napewno warta jest rozważenia.

Pozdrowienia
Michał
Korala
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korala » 30.05.2003 12:50

wszystkie informacje są na stronie Jadrolini: www.jadrolinia.hr

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Ile trwa podróż promem?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone