Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje woda?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 30.07.2003 13:45

juli napisał(a):No widzisz maciogg jaki mało spostrzegawczy jesteś? Ale wiesz, ja też jestem jakaś malo spostrzegawcza, bo zdarzała mi sie w HR kranówa zimna jak lód. Widać zdawało mi się :wink:
Juli


Uleglismy zbiorowej smako-morganie, bo ja co prawda w tym roku jeszcze przed, ale w zeszlym pilem zimna kranowke (tzn. wydawalo mi sie ze zimna ;-))
romanb
Croentuzjasta
Posty: 479
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanb » 30.07.2003 16:44

Hmm, zaczynam sie zastanawiac, moze ja nie bylem w Chorwacji, tylko mi sie snilo ;) A tak powazniej, to nadal obstaje przy swoim, z kranu nie leci zimna woda, moze jednak znajdzie sie ktos, komu tez sie tak wydaje?
Pzdr. :boss:
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 30.07.2003 17:44

romanb napisał(a):Hmm, zaczynam sie zastanawiac, moze ja nie bylem w Chorwacji, tylko mi sie snilo ;) A tak powazniej, to nadal obstaje przy swoim, z kranu nie leci zimna woda, moze jednak znajdzie sie ktos, komu tez sie tak wydaje?
Pzdr. :boss:


moze odkrecales kurek z ciepla? ;)
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 30.07.2003 18:55

erloy napisał(a):
romanb napisał(a):Hmm, zaczynam sie zastanawiac, moze ja nie bylem w Chorwacji, tylko mi sie snilo ;) A tak powazniej, to nadal obstaje przy swoim, z kranu nie leci zimna woda, moze jednak znajdzie sie ktos, komu tez sie tak wydaje?
Pzdr. :boss:


moze odkrecales kurek z ciepla? ;)


To by wiele wyjaśniało :D
Olo100
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 17.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo100 » 31.07.2003 17:00

juli napisał(a):
maciogg napisał(a):
romanb napisał(a):
maciogg napisał(a):Właśnie wróciłem :(

Jak zimnej by nie kupić po godzinie miała juz koło 25 stopni i trzeba było iść po nową - a tak zimna kranówka + syropik i cały czas zimniutkie picie było.

No maciogg i tutaj przesadziles... w Chorwacji kranowka nie jest zimna tylko letnia i zeby sie nadawala do picia to trzeba ja schlodzic.
Pzdr. :boss:


A to ciekawe. Prawie dwa tygodnie w 7 osób piliśmy kranówkę i nikt z nas nie zauważył, że jest letnia a nie zimna.


No widzisz maciogg jaki mało spostrzegawczy jesteś? Ale wiesz, ja też jestem jakaś malo spostrzegawcza, bo zdarzała mi sie w HR kranówa zimna jak lód. Widać zdawało mi się :wink:
Juli


Nie ma to jak zimna czystak kranóweczka z syropkiem!!!!!!!!!!!!
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 31.07.2003 17:43

Zgadzam się z Maciągiem co do jakości kranówki ale ki licho dlaczego leciała ciepła? pozdr.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 01.08.2003 07:54

My kranóweczke pijamy na kempingach, gdzie często mają własne ujęcia, więc jest zimniusia :D .Może taka z wodociągu, w domu, jest inna? 8O I rzeczywiście letnia? :wink:

Juli
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 01.08.2003 09:00

juli napisał(a):My kranóweczke pijamy na kempingach, gdzie często mają własne ujęcia, więc jest zimniusia :D .Może taka z wodociągu, w domu, jest inna? 8O I rzeczywiście letnia? :wink:

Juli


Całkiem możliwe. Moje doświadczenia są też "kempingowe".
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ile kosztuje woda? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone