Właściwie masz tylko kawałek drogi przez HU może 80 km trasą 86 (jest ok., mały ruch , 50-90 km/h tylko kilka miasteczek ) - reszta to autostrada , można jechać pełną autostradą koło Balatonu , ale to wydłuża trasę o 100 km i czas 1 h , jeśli jedziesz nocą przez HU to teoretycznie wybrać autostradę pełną , aczkolwiek ja tam usypiałem
Szczerze - namówił mnie na tą trasę znajomy Chorwat który do mnie przyjeżdżał , ja zawsze byłem tylko CZ-A , raz spróbowałem i już zostałem , uwierz , mniejszy ruch , niższe opłaty , nie uśniesz w HU bo jednak trzeba kręcić czasem w miasteczku. dla mnie bomba

.png)

