Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 29.12.2011 19:40

Widok z Glavicy jest mniej więcej taki:

Obrazek

Tzn taki był w 2008 kiedy tam byłem :wink:

Coś tam widać... m.in to, że zatoka jest b wąska i spektakularnych widoków na wodę nie będzie, nawet przy wysoko położonym domu :roll: . Całkiem płasko nie są, ale Brela to też nie jest... Poza tym widok trochę będą zasłaniać rosnące nad brzegiem pinie.
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 30.12.2011 00:18

Dziękuję za odpowiedź.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 30.12.2011 15:23

Może poszukaj czegoś w sąsiednich zatoczkach. Na Hvarze odległości nie są duże :wink: Bez problemu w ciągu paru minut dojedziesz do miasta , no i łatwiej o widok na morze oraz plaże z kamykami. Tu np: Basina http://www.visit-hvar.com/search.php?de ... acc_type=0
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.11.2012 15:56

Odkopałam nieco temat, wertuję wszystko co z Hvarem związane. Po 8 latach na Peljesacu pora na pierwszą zdradę, z Hvarem właśnie.
Im więcej czytam, tym mniej wiem..nie szkodzi, i tak tam pojadę. Szukam póki co miejscówki. Koncentruję się na zatunelowej części. Ech, mimo że mętlik w głowie i totalna pustka to serducho już się raduje na wakacje tam :)
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 21.06.2013 22:54

Adam.B napisał(a):Kasiu następne wakację już na 100 % uvala Torac :) wpadnę w odwiedziny :) , mam nadzieję ze ta Perelka Torac to będzie moje miejsce na ziemi ! :d

Ja w tym roku tam bede:-) 8O
cyganteria
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 04.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyganteria » 22.07.2013 19:39

jest na Hvarze internet ? :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 22.07.2013 19:51

cyganteria napisał(a):jest na Hvarze internet ? :)

No a jak Ci się wydaje? :)
cyganteria
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 04.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyganteria » 22.07.2013 20:05

wydaje mi się, że... nie (chodzi mi o miejscowości zatunelowe)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 22.07.2013 21:52

cyganteria napisał(a):wydaje mi się, że... nie (chodzi mi o miejscowości zatunelowe)


To źle Ci się wydaje...
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 22.07.2013 22:04

cyganteria napisał(a):wydaje mi się, że... nie (chodzi mi o miejscowości zatunelowe)

Co ma przysłowiowy piernik do wiatraka. Dlaczego przed tunelem internet ma być, a za tunelem nie? Internetu już się kabelkami nie ciągnie.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 29.07.2013 14:09

Witaj Droga Kasiu :D :D . Mam do ciebie male pytanko . We wrzesniu z mezem zamierzamy spedzic urlop na Hvarze w miescie Hvar jak wyglada zycie w tym okresie czy jest spokojniej niz w sezonie :?: . Czekam na odpowiedz I serdecznie pozdrawiam :papa: :papa: .
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.07.2013 14:23

agnes128 napisał(a):Witaj Droga Kasiu :D :D . Mam do ciebie male pytanko . We wrzesniu z mezem zamierzamy spedzic urlop na Hvarze w miescie Hvar jak wyglada zycie w tym okresie czy jest spokojniej niz w sezonie :?: . Czekam na odpowiedz I serdecznie pozdrawiam :papa: :papa: .

We wrześniu w mieście Hvar to jeszcze ciągle sezon. Na spokój i ciszę nie licz.
Pozdrawiam
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 29.07.2013 16:22

Dziekuje Kasiu . Jeszcze myslalam o Jelsie ale nie wiem jak z pogoda slyszalam o wiatrach , wiec nie wiem co mam robic . Moj malzonek nie zgodzi sie na mala miescinke wiec Zawala, Ivan Dolac itp odpadaja :( :( . Moze cos poradzisz :?: W Tamtym roku bedac na wyspie Brac w Supetarze nie odczulam tlumow na plazy czy tez w miescie ale Hvar to moze byc inny nigdy nie bylam wiec brak porownania. Wiec droga Kasiu poradz cos . Pozdrawiam :papa:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.07.2013 16:26

agnes128 napisał(a):Dziekuje Kasiu . Jeszcze myslalam o Jelsie ale nie wiem jak z pogoda slyszalam o wiatrach , wiec nie wiem co mam robic . Moj malzonek nie zgodzi sie na mala miescinke wiec Zawala, Ivan Dolac itp odpadaja :( :( . Moze cos poradzisz :?: W Tamtym roku bedac na wyspie Brac w Supetarze nie odczulam tlumow na plazy czy tez w miescie ale Hvar to moze byc inny nigdy nie bylam wiec brak porownania. Wiec droga Kasiu poradz cos . Pozdrawiam :papa:

Moja rada: we wrześniu spokojnie w ciemno. Zjeżdżacie z promu i "zaglądacie" po kolei: St.Grad, Vrboska, Jelsa. Jeśli żadne nie przypadnie do gustu, to kierunek Hvar i już. Pojęcia typu spokój i cisza są względne, pamiętaj o tym. Najlepiej ocenić samemu, a we wrześniu naprawdę można sobie pozwolić na luz jazdy w ciemno i wyboru na miejscu.
Pozdrawiam
Szymon1277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 10.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon1277 » 29.07.2013 17:19

agnes128 napisał(a):Dziekuje Kasiu . Jeszcze myslalam o Jelsie ale nie wiem jak z pogoda slyszalam o wiatrach , wiec nie wiem co mam robic . Moj malzonek nie zgodzi sie na mala miescinke wiec Zawala, Ivan Dolac itp odpadaja :( :( . Moze cos poradzisz :?: W Tamtym roku bedac na wyspie Brac w Supetarze nie odczulam tlumow na plazy czy tez w miescie ale Hvar to moze byc inny nigdy nie bylam wiec brak porownania. Wiec droga Kasiu poradz cos . Pozdrawiam :papa:



Witam,

Zdecydowanie Jelsa, byłem 7-19 lipca, miasteczko ma swój klimat jest gdzie pójść wieczorem, a tłumów (w porównaniu z Podgorą 2012) nie było. Miasto Hvar właśnie z powodu tłumów do gustu mi nie przypadło (jako miejsce na stały pobyt).

Jak potrzebujesz namiaru na app to daj znać.

Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone