Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Kimen Cres

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elhakim
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 18.07.2012
Hotel Kimen Cres

Nieprzeczytany postnapisał(a) elhakim » 30.08.2013 09:29

Witam
szukam informacji na temat tego hotelu w okolicach miejscowości Cres , ewentualnie opinie na temat bungalowów na kempingu Kovacine na Cres
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.08.2013 10:42

elhakim napisał(a):Witam
szukam informacji na temat tego hotelu w okolicach miejscowości Cres , ewentualnie opinie na temat bungalowów na kempingu Kovacine na Cres


Hotel Kimen z tego co kojarzę ma tego samego właściciela do Camp Kovacine. I tani nie jest - no chyba, że jedziesz po sezonie mocno.

Bungalowy na Kovacine trzeba rezerwować z niemal rocznym wyprzedzeniem z tego co pamiętam, miały zawsze spore obłożenie "tych samych co zwykle" klientów lubiących wracać w to samo miejsce

Natomiast sam kierunek - jak najbardziej słuszny, miasteczko Cres jest urocze a i linia brzegowa kolo Campu fajna

:papa:
elhakim
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) elhakim » 30.08.2013 17:32

Dziękuje za odpowiedź , właśnie takie potwierdzenie co do wyboru miejsca potrzebowałem , ciekawe że pobyt w hotelu Kimen i w bungalowie na Kovacine to prawie identyczna kwota , jedziemy dwie osoby dorosłe i bliźniaki 2,5 roku , jak myślisz Kolego co będzie lepsze ? , myślimy jeszcze o bungalowach na lagunie Porec z selectcampu , byliśmy tam w zeszłym roku i już znamy te kąty, wiemy gdzie pojechać na Rowerkach itp , a jkbyś miał jakieś przemyślenia kolego to wal bez krępacji ;-)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.08.2013 18:44

elhakim napisał(a):Dziękuje za odpowiedź , właśnie takie potwierdzenie co do wyboru miejsca potrzebowałem , ciekawe że pobyt w hotelu Kimen i w bungalowie na Kovacine to prawie identyczna kwota , jedziemy dwie osoby dorosłe i bliźniaki 2,5 roku , jak myślisz Kolego co będzie lepsze ? , myślimy jeszcze o bungalowach na lagunie Porec z selectcampu , byliśmy tam w zeszłym roku i już znamy te kąty, wiemy gdzie pojechać na Rowerkach itp , a jkbyś miał jakieś przemyślenia kolego to wal bez krępacji ;-)



Ja wybralbym mimo wszystko bungalow. Z dwoch powodow:bliziutko wody i obcujesz non stop z przyroda

Pozdr :)
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010
Hotel KIMEN na wyspie Cres

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 01.02.2018 10:20

Witam bardzo serdecznie

Dostałem propozycje wakacji w hotelu Kimen na wyspie Cres

Czy ktoś z Was tam był
Jak może ocenić ten hotel , jego położenie .
Czy jest przyjazny dla osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim
Kwestia wyżywienia , itp.
Czy na promie osoba na wózku może zostać w samochodzie ?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje
To jest chyba dziesiąty wyjazd do Chorwacji

Łacze Pozdrowienia :?: :?: :hut: :hut:
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 06.02.2018 16:17

Czyżby nikt nie był na Cresie ?
Nikt nie słyszał o hotelu Kimen ?
Ponoć to bardzo urokliwe miejsce .
Mnie nie chodzi o jego reklamę .
Że tam pojedziemy to pewne .
Głównie chodzi czy osoba niepełno sprawna na wózku inwalidzkim może tam się dobrze czuć.
Liczę na forumowiczów z Chorwacji :papa: :oops: :oops: :oops:
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 11.02.2018 18:09

A może ktoś powie czy dojazd z miasta Cres do przystani promowej w Merag jest trudny dla kierowcy ?
Podobnie z przystani do której dochodzi prom z Brestowej ?
Już zabukowałem hotel Kimen na czerwiec 2018 .
Teraz tylko interesują mnie dogi na wyspie Cres. :papa: :hut:
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 11.02.2018 18:14

Ja wiem że są informacje na temat hotelu Kimen i okolicy ale z 2013 roku .
To 5-ć lat temu .
To szmat czasu .
Chciałbym usłyszeć jak jest tam obecnie .
Jeśli moderator nie chce aby to była reklama to podam swój adres e-mail .
:?: :?:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 19.02.2018 16:40

Znam Hotel Kimen. Jest to jednak znajomość dość przelotna :) . Po prostu zajeżdżamy tam co roku będąc na wakacjach w Hotelu Punta w Veli Losinj. Kimen jest całkiem spoko. Łagodne zejście do morza. Fajna infrastruktura i trochę cienia na plaży. Sympatyczna promenada, którą można dojść do miasteczka. Droga z Merag do Cres też ok :) . Dobry wybór :)
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 20.02.2018 11:11

Witam bardzo serdecznie
Dziękuję za informację
Mam nadzieję że wypoczniemy i w hotelu i na wyspie . :?
Będziemy w 3-y osobowym składzie w tym inwalidka .
Sądzę że osoba na wózku inwalidzkim może tam się dobrze czuć ? :?:
Chciałbym również zrobić sobie wycieczkę na wyspę do Veli Losinj
Może trochę informacji na temat przejazdu do tej miejscowości , jak również co zwiedzać
tam i po drodze .
Będziemy się przemieszczać samochodem :papa: :hut: :lol:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 20.02.2018 12:38

Bardzo chętnie powiem coś więcej. Nawet dużo więcej :) . W tym roku będziemy na Losinj już 10 raz. Ponieważ wiadomości jest dużo, a ja jestem bardzo leniwym "pisarzem", chętnie przedzwonię i poopowiadam :). Mój numer 604 80 69 34. Puść sms. Oddzwonię :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.02.2018 13:07

alukanko napisał(a):A może ktoś powie czy dojazd z miasta Cres do przystani promowej w Merag jest trudny dla kierowcy ?

Teraz tylko interesują mnie dogi na wyspie Cres. :papa: :hut:


Dojazd jest jak najbardziej normalny. Co do psów się nie wypowiem :mrgreen: :papa:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 20.02.2018 16:32

:D :D :D Faktycznie: dopiero teraz te psy zobaczyłem :D
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 22.02.2018 14:38

witia napisał(a):Bardzo chętnie powiem coś więcej. Nawet dużo więcej :) . W tym roku będziemy na Losinj już 10 raz. Ponieważ wiadomości jest dużo, a ja jestem bardzo leniwym "pisarzem", chętnie przedzwonię i poopowiadam :). Mój numer 604 80 69 34. Puść sms. Oddzwonię :)


Dzięki za tak dobrą informację
Na kilka tygodni przed wyjazdem będę prosił o potrzebne informację .
Wtedy podam e-mail
A na razie jestem pod wrażeniem 10 -tego pobytu na wyspie Losinj
My z żoną pojedziemy do Chorwacji 11-ty raz
Ale za każdym razem w inny region
Poza środkową i południową Dalmacją
Gdzie już raczej nie będziemy
Serdecznie Pozdrawiam :papa:
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 06.05.2018 19:48

Kontynuując temat mam pytanie do kolegów często korzystających z promów w Chorwacji :

Aby dojechać do hotelu Kiment trzeba korzystać z żeglugi promowej
A jedziemy w 3-y osobowym składzie gdzie jedna z osób jest inwalidką i porusza się na wózku inwalidzkim .
Stąd pytanie czy w momencie zakupu biletu tą osobę trzeba zgłosić ?
czy też w momencie wjazdu na prom trzeba ten fakt zgłosić obsłudze promu ?
Nie chciałbym mieć kłopotu i utrudniać pracę promu .
Bardzo proszę o pełną i pewną informację .
Sądzę że inwalida nie jest promie ewenementem i ten problem jest do rozwiązania .
Serdecznie Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone