Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hotel Kimen Cres

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elhakim
Globtroter
Hotel Kimen Cres

Nieprzeczytany postnapisał(a) elhakim » 30.08.2013 08:29

Witam
szukam informacji na temat tego hotelu w okolicach miejscowości Cres , ewentualnie opinie na temat bungalowów na kempingu Kovacine na Cres
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.08.2013 09:42

elhakim napisał(a):Witam
szukam informacji na temat tego hotelu w okolicach miejscowości Cres , ewentualnie opinie na temat bungalowów na kempingu Kovacine na Cres

Hotel Kimen z tego co kojarzę ma tego samego właściciela do Camp Kovacine. I tani nie jest - no chyba, że jedziesz po sezonie mocno.

Bungalowy na Kovacine trzeba rezerwować z niemal rocznym wyprzedzeniem z tego co pamiętam, miały zawsze spore obłożenie "tych samych co zwykle" klientów lubiących wracać w to samo miejsce

Natomiast sam kierunek - jak najbardziej słuszny, miasteczko Cres jest urocze a i linia brzegowa kolo Campu fajna

:papa:
elhakim
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) elhakim » 30.08.2013 16:32

Dziękuje za odpowiedź , właśnie takie potwierdzenie co do wyboru miejsca potrzebowałem , ciekawe że pobyt w hotelu Kimen i w bungalowie na Kovacine to prawie identyczna kwota , jedziemy dwie osoby dorosłe i bliźniaki 2,5 roku , jak myślisz Kolego co będzie lepsze ? , myślimy jeszcze o bungalowach na lagunie Porec z selectcampu , byliśmy tam w zeszłym roku i już znamy te kąty, wiemy gdzie pojechać na Rowerkach itp , a jkbyś miał jakieś przemyślenia kolego to wal bez krępacji ;-)
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.08.2013 17:44

elhakim napisał(a):Dziękuje za odpowiedź , właśnie takie potwierdzenie co do wyboru miejsca potrzebowałem , ciekawe że pobyt w hotelu Kimen i w bungalowie na Kovacine to prawie identyczna kwota , jedziemy dwie osoby dorosłe i bliźniaki 2,5 roku , jak myślisz Kolego co będzie lepsze ? , myślimy jeszcze o bungalowach na lagunie Porec z selectcampu , byliśmy tam w zeszłym roku i już znamy te kąty, wiemy gdzie pojechać na Rowerkach itp , a jkbyś miał jakieś przemyślenia kolego to wal bez krępacji ;-)

Ja wybralbym mimo wszystko bungalow. Z dwoch powodow:bliziutko wody i obcujesz non stop z przyroda

Pozdr :)
alukanko
Odkrywca
Hotel KIMEN na wyspie Cres

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 01.02.2018 09:20

Witam bardzo serdecznie

Dostałem propozycje wakacji w hotelu Kimen na wyspie Cres

Czy ktoś z Was tam był
Jak może ocenić ten hotel , jego położenie .
Czy jest przyjazny dla osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim
Kwestia wyżywienia , itp.
Czy na promie osoba na wózku może zostać w samochodzie ?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje
To jest chyba dziesiąty wyjazd do Chorwacji

Łacze Pozdrowienia :?: :?: :hut: :hut:
alukanko
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 06.02.2018 15:17

Czyżby nikt nie był na Cresie ?
Nikt nie słyszał o hotelu Kimen ?
Ponoć to bardzo urokliwe miejsce .
Mnie nie chodzi o jego reklamę .
Że tam pojedziemy to pewne .
Głównie chodzi czy osoba niepełno sprawna na wózku inwalidzkim może tam się dobrze czuć.
Liczę na forumowiczów z Chorwacji :papa: :oops: :oops: :oops:
alukanko
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 11.02.2018 17:09

A może ktoś powie czy dojazd z miasta Cres do przystani promowej w Merag jest trudny dla kierowcy ?
Podobnie z przystani do której dochodzi prom z Brestowej ?
Już zabukowałem hotel Kimen na czerwiec 2018 .
Teraz tylko interesują mnie dogi na wyspie Cres. :papa: :hut:
alukanko
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 11.02.2018 17:14

Ja wiem że są informacje na temat hotelu Kimen i okolicy ale z 2013 roku .
To 5-ć lat temu .
To szmat czasu .
Chciałbym usłyszeć jak jest tam obecnie .
Jeśli moderator nie chce aby to była reklama to podam swój adres e-mail .
:?: :?:
witia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 19.02.2018 15:40

Znam Hotel Kimen. Jest to jednak znajomość dość przelotna :) . Po prostu zajeżdżamy tam co roku będąc na wakacjach w Hotelu Punta w Veli Losinj. Kimen jest całkiem spoko. Łagodne zejście do morza. Fajna infrastruktura i trochę cienia na plaży. Sympatyczna promenada, którą można dojść do miasteczka. Droga z Merag do Cres też ok :) . Dobry wybór :)
alukanko
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 20.02.2018 10:11

Witam bardzo serdecznie
Dziękuję za informację
Mam nadzieję że wypoczniemy i w hotelu i na wyspie . :?
Będziemy w 3-y osobowym składzie w tym inwalidka .
Sądzę że osoba na wózku inwalidzkim może tam się dobrze czuć ? :?:
Chciałbym również zrobić sobie wycieczkę na wyspę do Veli Losinj
Może trochę informacji na temat przejazdu do tej miejscowości , jak również co zwiedzać
tam i po drodze .
Będziemy się przemieszczać samochodem :papa: :hut: :lol:
witia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 20.02.2018 11:38

Bardzo chętnie powiem coś więcej. Nawet dużo więcej :) . W tym roku będziemy na Losinj już 10 raz. Ponieważ wiadomości jest dużo, a ja jestem bardzo leniwym "pisarzem", chętnie przedzwonię i poopowiadam :). Mój numer 604 80 69 34. Puść sms. Oddzwonię :)
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.02.2018 12:07

alukanko napisał(a):A może ktoś powie czy dojazd z miasta Cres do przystani promowej w Merag jest trudny dla kierowcy ?

Teraz tylko interesują mnie dogi na wyspie Cres. :papa: :hut:

Dojazd jest jak najbardziej normalny. Co do psów się nie wypowiem :mrgreen: :papa:
witia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 20.02.2018 15:32

:D :D :D Faktycznie: dopiero teraz te psy zobaczyłem :D
alukanko
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 22.02.2018 13:38

witia napisał(a):Bardzo chętnie powiem coś więcej. Nawet dużo więcej :) . W tym roku będziemy na Losinj już 10 raz. Ponieważ wiadomości jest dużo, a ja jestem bardzo leniwym "pisarzem", chętnie przedzwonię i poopowiadam :). Mój numer 604 80 69 34. Puść sms. Oddzwonię :)

Dzięki za tak dobrą informację
Na kilka tygodni przed wyjazdem będę prosił o potrzebne informację .
Wtedy podam e-mail
A na razie jestem pod wrażeniem 10 -tego pobytu na wyspie Losinj
My z żoną pojedziemy do Chorwacji 11-ty raz
Ale za każdym razem w inny region
Poza środkową i południową Dalmacją
Gdzie już raczej nie będziemy
Serdecznie Pozdrawiam :papa:
alukanko
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 06.05.2018 18:48

Kontynuując temat mam pytanie do kolegów często korzystających z promów w Chorwacji :

Aby dojechać do hotelu Kiment trzeba korzystać z żeglugi promowej
A jedziemy w 3-y osobowym składzie gdzie jedna z osób jest inwalidką i porusza się na wózku inwalidzkim .
Stąd pytanie czy w momencie zakupu biletu tą osobę trzeba zgłosić ?
czy też w momencie wjazdu na prom trzeba ten fakt zgłosić obsłudze promu ?
Nie chciałbym mieć kłopotu i utrudniać pracę promu .
Bardzo proszę o pełną i pewną informację .
Sądzę że inwalida nie jest promie ewenementem i ten problem jest do rozwiązania .
Serdecznie Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019