Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ucieczka na Cres

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.01.2022 23:11

anielkak napisał(a):Cześć
Zostawiam swój ślad, ale jeszcze mam sporo do przeczytania :papa:

Cześć. :) Fajnie, że zajrzałaś. :smo:

Habanero napisał(a):Oczywiście Cro i koniecznie minimum miesiąc :idea:
Jak na razie stać mnie tylko na Hvar :wink:

Muszę się kiedyś zakręcić wokół Twojej hvarskiej bazy, w której można spędzić niskokosztowo cały miesiąc... :smo: Rozumiem, że Vrboska, jak zwykle? :)
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.01.2022 11:58

Mikromir napisał(a):.Mam nadzieję, że kiedyś komuś przyda się tych paręnaście stron relacji przy planowaniu wakacyjnego wyjazdu ...

Ja mam nadzieję, że mnie się ta relacja kiedyś przyda i wrócę do niej podczas planowania wakacji :)
Cres już dawno jest w naszych planach.
:papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.01.2022 20:10

Piter_M napisał(a):Cres już dawno jest w naszych planach.

Zatem życzę, by plany udało się zrealizować. :)
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 28.01.2022 18:16

Nadrobiłam kilka ostatnich odcinków. Nie miałam pojęcia, że tyle pięknych plaż można znaleźć na tej wyspie, a te małe pyrkawki staramy się wypożyczać co roku. Jak szukałam kwaterki na ten rok, to nawet kilka zapytań wysłałam na Cres, ale niestety dostałam mało odpowiedzi, a jak już jakieś były to ceny za wysokie za apartament średnio w "naszym stylu". Zatem Cres musi jeszcze poczekać na nas :oczko_usmiech: :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.01.2022 11:59

agata26061 napisał(a):Nie miałam pojęcia, że tyle pięknych plaż można znaleźć na tej wyspie, a te małe pyrkawki staramy się wypożyczać co roku.

Mnie też plaże Cresu bardzo pozytywnie zaskoczyły - ale warunkiem jest właśnie jakaś pyrkawka. Są też plaże na obydwu wyspach, do których można dojechać autem (patrz relacja Croberto), ale dotarcie lądem do tych najpiękniejszych wymaga jednak często długiej i mozolnej wędrówki - na Cresie szczególnie w drodze powrotnej z plaży. ;)

agata26061 napisał(a):Jak szukałam kwaterki na ten rok, to nawet kilka zapytań wysłałam na Cres, ale niestety dostałam mało odpowiedzi, a jak już jakieś były to ceny za wysokie za apartament średnio w "naszym stylu".

I to jest dla mnie chyba największy minus tej wyspy.

piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 31.01.2022 23:18

Odrabiam zaległości Croforumowe i właśnie dogoniłem Twoją wyspiarską relację 8)
Cres był w planach i jest nadal - inne kierunki póki co wygrywają ( głównie z powodu ceny i dostępności w interesujących nas terminach ) , tak też stało się w tym roku . . . Cóż , kiedyś wygra i Twoja relacja będzie dla nas przewodnikiem .

Dziękuję za piękną relację

Pozdrawiam
Piotr
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.02.2022 15:29

piotrf napisał(a):Cres był w planach i jest nadal - inne kierunki póki co wygrywają (...)

Dziękuję za piękną relację

Może się kiedyś jednak uda. :)
Dziękuję, że zajrzałeś do mojej relacji. :smo:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Ucieczka na Cres - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022