Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
florian46
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 09.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) florian46 » 16.01.2012 23:49

rinho napisał(a):Tańsze bungalowy - więcej prywatności mają, balkony brak, ale każdy ma takie mini patio, stolik 4 krzesła więc jest gdzie siąść, nawet imprezkę zrobić zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bungalowy od strony południowej zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Wielkie dzięki za szybką odpowiedź!
podaje namiar na e-maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ciekaw jestem jak tam z wyposażeniem tych domków, czy ten cały rezydent jest potrzebny, czy jest tam coś pod dzieci (plac zabaw itp), czy korzystaliście z wycieczek (fish piknic) - proszę o trochę informacji za które z góry dziękuję
rinho
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rinho » 17.01.2012 08:38

Wyposażenie jest wystarczające. Nawet gotować można bo jest mała kuchenka i komplet naczyń na 4 os. butla z gazem również ale nie sprawdzałem, czy pełna.
Te parterowe bungalowy to mały pokój z łózkiem piętrowym, dużą szafą i stolikiem, duży pokój z dużym małżeńskim łóżkiem, oraz częścią jadalną z aneksem TV i klimą. no i mała łazienka z termą (zbiornik tak na oko z 70l).

Rezydent do szczęścia potrzebny nie jest. Wszystko da się załatwic w recepcji hotelu. Na wycieczki jeździliśmy sami.
LunchPacket - na wyjazdy, dość konkretny. Trzeba zamawiać dzień wcześniej.
Dla dzieci jest plac zabaw - huśtawki i rury, jest też brodzik niedaleko basenu.
Co 2 dzień disco party dla dzieci prowadzone przez trójkę animatorów na patio hotelu, potem zwykle jakiś program dla dorosłych.
mon2
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mon2 » 05.03.2012 08:35

witam
wybieram się po raz pierwszy :) na Chorwację z dwójką dzieci 5 i 12lat. Interesuje mnie hotel Sagitta. Dziękuję rinho za twoje opinie.
Czy jest jakaś różńica, tam na miejscu, w stosunku do urlopowiczów w zalężności od biura podróży? Pytam, ponieważ różnica w cenie między np Adriatykiem czy NetHolidays a Neckermanem jest, za tydzień, rzędu 1000zł! A różnic w opisie oferty nie widziałam. Również dziecko 13 lat(jadą z nami znajomi) w jednym biurze jest liczone jak 6 latek a w innym jak dorosły.
rinho
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rinho » 05.03.2012 09:08

Szczególnych różnic nie było widać.
Animatorzy gadają w wielu językach (nawet po czesku i węgiersku) a po polsku nie.
A jeśli mam być szczery, to zachowanie przey stole młodszych rodzin z dziećmi z Austrii, Włoch i Niemiec - pozostawia wiele do życzenia. Emeryci (jeśli są) pełna kultura.
Nasi rodacy nie wyróżniają się na tym tle w negatywny sposób, toteż nie ma powodu do odmiennego traktowania.

Jest zapewne różnica w traktowaniu zależna od pokoju/apartamentu/bungalowu - ale tak na codzień nie było jej widać. W restauracji, barze i na plaży wszyscy są równi.
kama123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama123 » 14.04.2012 17:27

Ja byłam w tym hotelu w ubiegłym roku w czerwcu i jestem bardzo zadowolona. Żadnej różnicy nie ma w traktowaniu klientów z różnych polskich biur podróży, więc trzeba wykupić wczasy tam gdzie jest taniej :wink:
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015
Lokva Rogoznica - Hotel Holiday Village Sagitta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 28.01.2015 15:42

Witam,
czytałem na forum kilka wątków dotyczących tego hotelu - pozytywne, niestety sprzed kilku już lat, stąd moje pytanie, czy macie "świeższe" doświadczenie z tym hotelem?? jakieś zmiany na plus? na minus?
Opcja All inclusive w tym obiekcie warta swojej ceny?
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014
Holiday Village Sagitta Magistrala Ruskamen 16, 21317 Omiš

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 11.12.2016 21:16

Ponawiam pytanie, był ktoś może ostatnio z Was drodzy Cromaniacy w tym hotelu ?? Jeżeli ktoś był proszę o info jakie warunki, jakie jedzonko czy warto tam się zatrzymać ?? Może jakieś aktualne fotki ktoś posiada ??
kiero80
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.01.2015
Re: Hotel Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiero80 » 14.12.2016 10:28

Hej! miałem przyjemność (bo tak odbieram swój pobyt :) ) przebywania dwukrotnie w w/w hotelu (rok 2015,2016) - pobyt z trójką dzieci +dwie kolejne rodzinki - wszyscy zadowoleni. jeśli chodzi o zakwaterowanie - w 2015 roku mieszkaliśmy w bungalow'ach a rok później w tzw. budynkach bocznych.
Bungalowy usytuowane są najdalej od budynku głównego, w lasku piniowym. Ich standard jest niższy niż budynków bocznych. Te natomiast, są budynkami piętrowymi (parter+piętro),na każdym poziomie jest po cztery mieszkania (pokój z aneksem i balkonem ; sypialnia z balkonem, łazienka).
pokoje codziennie sprzątane - standard w zupełności wystarczający. jeśli chodzi o pokoje w budynku głównym -tu zakwaterowany był kuzyn - jak w hotelu :) dwa pietra - schody, taras, widok na Adriatyk. uciążliwym był dla Kuzyna fakt, że Pani sprzątająca praktycznie od godziny 7:00 biegała po korytarzu z odkurzaczem :)

jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało!
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014
Re: Hotel Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 15.12.2016 18:26

kiero80 napisał(a):jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało!


Próbuje już 2x odpisać Ci na PW ale gdzieś moje wiadomości po wysłaniu znikają... Chyba że doszły, a u mnie brak w "wysłanych" potwierdzenia...
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotel Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoznica - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone