Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.02.2018 00:04

To w takim razie lepiej będzie końcem maja
Pokazać Jej,że jest tam jeszcze śnieg :wink:
https://www.bolinfo.hr/vijesti/2018/vid ... latni-rat/
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.02.2018 09:20

tomekkulach napisał(a):Podejrzewam,że "wykończyłaś" Toma ową penetracją :oczko_usmiech: ...
To nie ja byłam Ewą, to nie ja skradłam niebo, to nie jaaaaa :mrgreen:
tomekkulach napisał(a):... Coś czuję,że Moja jak zobaczy te kamienne rzeźby,
to chyba będziemy musieli zmienić przyczepę na towarową :mrgreen:
Uczyła się rzeźby w "Kenarze" :roll: ...
Ależ ta Kinia to jest zdolniacha. Myślę, że jak będzie chętna spróbować sił to panowie kamieniarze nie odmówią takiej długonogiej piękności i użyczą jej swoich narzędzi :mrgreen:
A tam ryją wszędzie, nawet na deptaku w Supetarze jeden pan stukał i pukał i wiercił :)

W Niewiadce rozłożysz kanapę i rzeźby się zmieszczą, tylko czy budce się koła na boki nie rozejdą :?: :mrgreen:

Katerina napisał(a):Małż też mi uświadomił,że naszą skodziną nie przywieziemy kamiennej umywalki i zlewu do kuchni od tego pana... :lol:
Solidarnośc jajników swoją drogą ale tym razem chyba muszę przyznać rację pci przeciwnej :roll:
Wszystko jest możliwe, to tylko kwestia pieniędzy ;) jakiś DHL czy cuś ... :mrgreen:

tomekkulach napisał(a):To w takim razie lepiej będzie końcem maja
Pokazać Jej,że jest tam jeszcze śnieg :wink:
https://www.bolinfo.hr/vijesti/2018/vid ... latni-rat/
Nie z Nią takie numery Bruner ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12181
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.02.2018 09:22

Niektóre te rzeźby całkiem całkiem :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 28.02.2018 12:01

gusia-s napisał(a):[
Także może i z Twojego dysku da się jeszcze wycisnąć treść, choć jak piszesz że komp padł to wcale nie musi oznaczać zgonu dysku.

Niestety u mnie właśnie dysk padł. Informatyk skanuje teraz cały dysk, ale może to nawet potrwać 2 miesiące 8O 8O więc cierpliwie czekam, czy coś uda się odzyskać.



A rzeźby faktycznie niektóre całkiem fajne. Z pewnością coś dla siebie bym wybrała na tych straganach :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.02.2018 12:35

agata26061 napisał(a):Niestety u mnie właśnie dysk padł. Informatyk skanuje teraz cały dysk, ale może to nawet potrwać 2 miesiące 8O 8O więc cierpliwie czekam, czy coś uda się odzyskać.
Pozostaje życzyć powodzenia :)

beatabm napisał(a):Niektóre te rzeźby całkiem całkiem :wink:
agata26061 napisał(a):A rzeźby faktycznie niektóre całkiem fajne. Z pewnością coś dla siebie bym wybrała na tych straganach :D
Nabraliśmy kamiennych różności hurtem u jednej miłej pani na straganie w Supetar z dobrym rabatem za wszystko :)
Zdjęcia zapomniałam w tym roku zrobić z brackimi suwenirami :( część oczywiście rozdana została :)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 28.02.2018 17:18

Tia. I się okazuje, że człowiek na Braču był, a jakby go nie było. W dwóch odcinkach tyle niezobaczonego. Nove selo, Gornji Humac, Pražnica. O matko! Będzie co robić latoś tego roku :mrgreen:
Przy okazji maski w decathlonie po 99.99 ale nie wiedzą ile by trzeba było dać za wymianę "oczu" na takie z korektą wady i do tego jeszcze te, no, progresy... Wiem, wiem... Ale nie dam sobie nic do oka wkładać nie ma mocnych!
Wracając jeszcze do wschodniej strony wyspy. To dla lepszego poznania jej chyba rzeczywiście dwa wyjazdy, ale raz po zachodniej stronie i wycisnąć wszystko jak cytrynę a drugi raz po wschodnie. To się tak mówi, ale 100 km dziennie to też czasu zabiera...
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 28.02.2018 18:05

gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):Płytko jest chyba tylko przy samym cypelku i zaraz robi się głęboko, tak przynajmniej zrozumiałam z wpisów innych osób m.in. Mikromir :) Tego baseniku od cypelka do brzegu zatoki chyba nie da się przejść.

dokładnie tak od cypla do brzegu nie przejdziesz bo robi się głębiej... tak na oko 8O ok. 3-3,5m głębokości
co do widoków zależy od pogody i pory dnia wiadomo, my byliśmy od rana i nawet nam się podobało, spokojnie i ludzi nie za dużo.

Obrazek
Obrazek

Gusia czy byliście na plaży w miejscowości Pučišća ? jest tam całkiem fajna plaża która akurat nam przypadła do gustu.
pozdrawiam :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.02.2018 18:23

banditoss napisał(a): Pučišća ? jest tam całkiem fajna plaża która akurat nam przypadła do gustu.

A w którym miejscu Pučišći jest ta fajna plaża?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7955
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.02.2018 18:40

Mikromir napisał(a):
banditoss napisał(a): Pučišća ? jest tam całkiem fajna plaża która akurat nam przypadła do gustu.

A w którym miejscu Pučišći jest ta fajna plaża?

Nie wiem czy fajna, ale my kilka razy plażowaliśmy tutaj https://goo.gl/maps/UswMfrNQkp52
Już za miejscowością w stronę kamieniołomu
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.02.2018 21:12

Abakus68 napisał(a):Tia. I się okazuje, że człowiek na Braču był, a jakby go nie było. W dwóch odcinkach tyle niezobaczonego...
Nie rób sobie wyrzutów bo chyba każdy kto lubi coś więcej niż plażowanie takowe posiada, po prostu urlop jest za krótki aby za jednym pobytem być wszędzie lub prawie wszędzie :wink:
Ulokowanie się raz na zachodzie i drugi raz na wschodzie jest dobrym rozwiązaniem :)

Szkoda, że nie możesz skorzystać z maseczki :( rozumiem, że problem zmieszczenia w niej okularów a soczewki nie wchodzą w grę.

banditoss napisał(a): ... od cypla do brzegu nie przejdziesz bo robi się głębiej... tak na oko 8O ok. 3-3,5m głębokości ...
To nieźle 8O a przecież to malutka odległość. ale faktycznie widać to po kolorze wody, tam gdzie płytko woda jest jaśniutka i zaraz robi się ciemna. Tak samo wzdłuż brzegu na tym odcinku plaży który ciągnie się od wejścia zatoki do cypla.

banditoss napisał(a): ...Gusia czy byliście na plaży w miejscowości Pučišća ? jest tam całkiem fajna plaża która akurat nam przypadła do gustu.
Nie plażowaliśmy w Pučišćy. Byliśmy w niej dopiero wieczorem :(

dids76 napisał(a):
Mikromir napisał(a): A w którym miejscu Pučišći jest ta fajna plaża?
Nie wiem czy fajna, ale my kilka razy plażowaliśmy tutaj https://goo.gl/maps/UswMfrNQkp52
Tu widziana z drugiego brzegu https://goo.gl/maps/9fDR2AwDZ5A2 ... też taki sznur autek tam stał ?
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 28.02.2018 21:33

Mikromir napisał(a):
banditoss napisał(a): Pučišća ? jest tam całkiem fajna plaża która akurat nam przypadła do gustu.

A w którym miejscu Pučišći jest ta fajna plaża?



dokładnie tam gdzie wskazał dids76, nam się tam podobało :lol: czysty jadran, spokojny, ciepły i nie dużo ludzisk dopiero po południu zjeżdzało się więcej ale w większości tubylców po pracy... jest tam też mały bar z lodami i zimnym piwem :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.02.2018 21:38

banditoss napisał(a):dokładnie tam gdzie wskazał dids76, nam się tam podobało :lol: czysty jadran, spokojny, ciepły i nie dużo ludzisk dopiero po południu zjeżdzało się więcej ale w większości tubylców po pracy... jest tam też mały bar z lodami i zimnym piwem :mrgreen:
A ci tubylcy to tak prosto z pracy z tego kamieniołomu :mrgreen: Fajnie :)
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 28.02.2018 21:46

gusia-s napisał(a):
banditoss napisał(a):dokładnie tam gdzie wskazał dids76, nam się tam podobało :lol: czysty jadran, spokojny, ciepły i nie dużo ludzisk dopiero po południu zjeżdzało się więcej ale w większości tubylców po pracy... jest tam też mały bar z lodami i zimnym piwem :mrgreen:
A ci tubylcy to tak prosto z pracy z tego kamieniołomu :mrgreen: Fajnie :)


hehe niee :roll: po prostu z dzieciakami po pracy z okolicy i babcie z wnukami co na waka przyjechali z miasta na wyspę :P


foty :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ten daszek co jest na foto nr1 to jest ten mały bar 8)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.02.2018 22:46

Super plażyczka :) tam nie dotarliśmy :( ale też chyba blisko brzegu zaczyna się głębina? tak wnioskuję po nagłym odcięciu lazurów od granatów :) Mi to nie przeszkadza zupełnie :)
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 28.02.2018 23:19

gusia-s napisał(a):Super plażyczka :) tam nie dotarliśmy :( ale też chyba blisko brzegu zaczyna się głębina? tak wnioskuję po nagłym odcięciu lazurów od granatów :) Mi to nie przeszkadza zupełnie :)


tak przy odcięciu już po szyję i dalej coraz głębiej spad... pomineliście też jedną super plażę w Sutivan jedna z naszych ulubionych na wyspie Brač , a wiem z relacji jaki macie gust cytuję ( Nasz jest ten kawałek podłogiiiii ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 3...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone