Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Planowana fotorelacja 2013 - 2023

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Nieplanowana fotorelacja 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 24.12.2019 13:22

ajdadi napisał(a):życzę ZDROWYCH ,SPOKOJNYCH oraz RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Dziękując, odwzajemniam.
Wojtek
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 31.12.2019 15:13

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA
ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ORAZ ZDRÓWKA
W NOWYM 2020 ROKU ORAZ SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA. :)

Pozdrawiam Adrian
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 03.01.2020 12:41

Thx Man, najlepszego w 2020 :)
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 06.01.2020 21:26

Dzięki wielkie :)
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 11.04.2020 09:44

Z okazji nadchodzących ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

życzę wszystkim MANIAKOM PODRÓŻY

ZDROWYCH ,WESOŁYCH ,RODZINNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT

Pozdrawiam Adrian
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 11.04.2020 09:59

ajdadi napisał(a):ZDROWYCH ,WESOŁYCH ,RODZINNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT


... wielkie dzięki - dla Was również, głównie zdrówka ... :D ...
Pozdrawiam.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18275
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.04.2020 10:34

Wesołych , pełnych nadziei i samych dobrych myśli Świąt
Zdrówka nam wszystkim

:papa: :D
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 11.04.2020 14:12

Dzięki Panowie :) :papa:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 02.08.2020 19:29

Plany były i się zmyły.... Już w wątku o Grecji pisałem, że Grecji i Albanii w tym roku nie zobaczę
(Piekara myślała, że do Albanii się wybieramy)... ale w tym roku mieliśmy do Grecji jechać "trasą tam" oczywiście przez CZ, SK, H, HR, BIH,MNE, AL.
Nazad jak zawsze przez MK,SRB,H............Niestety pandemia... potem informacje zmieniające się z dnia na dzień odnośnie granic...
W pewnym momencie myślałem już, że urlop wykorzystam na remont w domu....Ewentualnie myślałem o Bałtyku... ale pogoda jak i ceny mnie zniechęcały... Planów w pewnym momencie nie było żadnych... Aż tu sześć dni przed urlopem przez b..... g zarezerwowałem pobyt... w DALMACJI :) ( w tej chwili u nas Istria remisuje z Dalmacją 2:2 :oczko_usmiech: )
Po Puli, M Dradze i Trogirze przyszedł czas na Riwierę Makarską. Wyjazd inny niż ostatnich "naście".
Po ogarnięciu kart EKUZ oraz wypełnieniu EnterCroatia pozostawało czekać na niedzielę. Zaraz po głosowaniu czyli około 8-ej rano wyjazd w kierunku Wrocławia... potem pojechaliśmy na Boboszów.... droga przez radary oraz bardzo duży ruch wlekła się niemiłosiernie ( na samej stacji Orlenu w Międzylesiu straciliśmy około 40 minut... taka kolba była).
Gdy już udało się dojechać do Mohelnic, na pierwszym CPN-ie kupiłem winietę... teraz już droga miała mijać szybko...
Po dosłownie paru kilometrach "na ogonie" zauważyłem białą Skodę z napisem "Celni Odprava" czy coś w tym stylu...
Gdy mnie minęła zobaczyłem na tylnej szybie "Follow me"
Na parkingu chcieli mój paszport oraz dokumenty od auta...
ogólnie bardzo mili panowie... do momentu gdy kazali mi otworzyć bagażnik, a następnie wyszarpać walizkę i ją otworzyć... oczywiście niczego zakazanego nie znaleźli... ale ja miałem dodatkowe trzydzieści minut roboty z ponownym poukładaniem bagaży w samochodzie.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 02.08.2020 19:38

Dalej droga do Brna przeleciała szybko. Natomiast między Mikulovem, a Drasenhofen remontują most i jest objazd bokiem po bardzo słabych drogach ( dziury oraz koleiny). Austria oczywiście bezproblemowo z wyłączeniem obwodnicy Wiednia ( zwężenia, remonty). Na granicy A-SLO pięć minut, a potem Justa tak ustawiła nawigację, że dojechaliśmy do Rogatec/Hum na Sutli i wjechaliśmy do Chorwacji.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 02.08.2020 19:43

Droga autostradami przebiegała bezproblemowo..
z tym, że przed tunelem Sv Rok komputer pokazywał temperaturę między +4 , a +5......
Za tunelem zrobiło się o wiele cieplej dokładnie temperatura podskoczyła do +19.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 02.08.2020 20:05

Dojazd na miejsce rano.
Wakacje jakże inne niż wszystkie poprzednie.
Jak zaparkowałem auto na parkingu tak dopiero je odpaliłem w dniu wyjazdu. Wiem że blisko Dubrownik, Split... ale daliśmy sobie na wstrzymanie... Wszystkie wycieczki z buta czy to na północ czy to na południe. Tak się nam tak podobało, że z właścicielką się dogadaliśmy i już indywidualnie przedłużyliśmy pobyt o jeszcze jeden dzień. Byliśmy tam 11 nocy.
Mieliśmy dwa osobne studia z całym wyposażeniem. Łączył je jedynie ogromny wspólny taras. Do plaży +/- 150 m. Gdy na niej robiło się tłoczno szliśmy na inną.
A przed wyjazdem do swojego ASS dokupiłem jeszcze dodatkowe. Jechałem innym samochodem i trochę stracha miałem.
Najlepsze jest to, że Justa stwierdziła, że tak szybko na wakacjach dawno już nie była... i możemy co roku do Hrvatskiej jeździć....
Wyjazd udany...
Tyle w skrócie...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.08.2020 20:29

Jak już mnie przywołałeś to oświadczam, że taka relacja mi nie wystarcza. Więcej szczegółów i choć trochę zdjęć. I gdzie to dokładnie byleś w HR?? Bo się po opisie pogubiłam...

ajdadi napisał(a):a potem Justa tak ustawiła nawigację, że dojechaliśmy do Rogatec/Hum na Sutli i wjechaliśmy do Chorwacji.


ajdadi napisał(a): Wiem że blisko Dubrownik, Split... ale daliśmy sobie na wstrzymanie... Wszystkie wycieczki z buta czy to na północ czy to na południe.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 02.08.2020 20:39

Rogatec - Hum na Sutli przejście graniczne SLO - HR.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Planowana fotorelacja 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.08.2020 21:15

ajdadi napisał(a):z tym, że przed tunelem Sv Rok komputer pokazywał temperaturę między +4 , a +5......

O której godzinie tam byliście? 8O

Też bym się chętnie dowiedziała, gdzie stacjonowaliście w Cro. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Planowana fotorelacja 2013 - 2023 - strona 267
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone