Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie jechac z dziecmi

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sadka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.03.2006
gdzie jechac z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) sadka » 07.03.2006 09:37

chce jechac z dwojka dzieci 8 i7 lat niewiem gdzie
WASP
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) WASP » 07.03.2006 10:16

Moim skromnym zdaniem z tak dużymi dziećmi to naprawdę wszędzie nie widzę żadnego problemu. Dwukrotnie byłem z o wiele młodszymi
( 2-6 lat ) i radziły sobie dobrze w tym roku również zabieram moje najmłodsze które w dniu wyjazdu będzie kończyło rok :D :D .
Już nie mogę się doczekać pozdrawiam i życzę udanych wakacji w cro.
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 07.03.2006 10:18

Oczywiście ,że wszędzie!
I nie upieraj się przy plażach piaskowych. Dzieciaki świetnie sobie radza na żwirku.
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 07.03.2006 10:42

sadka napisał(a):chce jechac z dwojka dzieci 8 i7 lat niewiem gdzie


Myśle jak koledzy , ale jezeli szukasz piasku , to Hotel Funimation Zadar**** ( all inclusive) z mini parkiem wodnym. niestety bardzo drogi.
Malenna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malenna » 07.03.2006 11:38

Ja również byłabym wdzięczna za podpowiedź w tym zakresie. Niestety z własnej autopsji mogę tylko powiedzieć, że jest zasadnicza różnica dla niektórych dzieci jesli chodzi o rodzaj plaży. Myślałam, że moje 2-letnie dziecko DOSYĆ fajnie bawiło się kamyczkami, ale gdy później wyjechałam z nim nad piaszczysty brzeg polskiego jeziora - różnica była zaskakująca. Dziecka jakby nie było... tak wspaniale organizował sobie czas z innymi dziećmi w piasku. Tak więc proszę nie pisać, że nie ma różnicy.
Dodam również, że takiego samego zdania byli moi znajomi, którzy z tego samego powodu codziennie dojeżdżali ze swoją 2-letnią córeczką z Krku na plaże Baśki, bo mimo odległości była choć trochę piaszczysta i dziecko potrafiło się tam czymś zająć.

pozdrawiam
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 07.03.2006 12:48

ja wiem z doświadczenia że w zasadzie nie było różnicy w zabawie pomiędzy piaszczystymi fragmentami plaży w Basce i żwirowymi (90%). Pojechałem 2 lata temu małą miała 1,5 roku do Duce na piaszczystą - byliśmy 15 minut i mała miała wtarty w oczy piach i był ryk. Od tego czasu jeździmy na żwirowe i jest oki. A kwestia zabawy - być może - ale inne warunki też mogły mieć wpływ - np możliwość dogadania się Twoich dzieciaków z innymi po polsku
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 07.03.2006 13:55

Sadka - a jakie masz oczekiwania od miejsca w CRO do którego chciałabyś jechać.

jeśli kryterium wyboru są plaże to:
Z miejsc w których byłem piasek jest w Kamporze na wyspie Rab
Duża piasczysta i płytka plaża.

W ubiegłym roku dzieci niewiele starsze od Twoich wyśmienicie bawiły się na Rabie w m. Suha Punta (plaża żwirkowo-kamienno-skałkowa) - mieszkaliśmy w Kamporze.
Na Rabie masz duże piaszczyste plaże również w m. Lopar - "kombinat" turystyczny.
Znajomi podczas naszego wspólnego pobytu na Krku jeździli z dziećmi do Punatu - podobno też fajne plaże dla dzieciaków.

Fajna plaża dla dzieci była również w Simuni na Pagu.

Kurde za chwilę okaże się, że w jednym temacie opiszemy całą CRO.

Trochę opisów i zdjęć masz na mojej stronce
www.mojachorwacja.boo.pl
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 07.03.2006 23:45

toudee napisał(a):
Trochę opisów i zdjęć masz na mojej stronce
www.mojachorwacja.boo.pl

- że nieśmiało spytam -czym robiłeś fotki? To a propos tematu:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=121103
endriu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 11.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu » 08.03.2006 08:25

A ja Wam powiem że w zeszłym roku byliśmy pierwszy raz w Chorwacji z 3,5 letnią córką. Nabrało dziecko wiaderek ... foremek ... łopatkę ... z nadzieją że będzie robićzamki z piasku (znała to znad naszego polskiego morza) My mieliśmy dylemat - powiedzieć małej co tam będzie na plaży czy nie? W końcu nie powiedzieliśmy - miała frajdę jak pakowała te wszystkie klamoty. A na miejscu co prawda nie robiła babek z piasku - ale rewelacyjnie bawiła się kamykami - z większych robiła zamki - a mniejsze przesypywała z miejsca na miejsce. Ani razu nie wspomiała o piasku - i bawiła sią super.
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 08.03.2006 08:57

To trochę nie na temat ale skoro pytasz autor wątku chyba nam wybaczy
Who napisał (-a):
- że nieśmiało spytam -czym robiłeś fotki? To a propos tematu:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=121103


Olympus Camedia C-5000, zdjęcia podwodne z wykorzystaniem obudowy Olympus PT 019.

Chociaż teraz marzy mi się Olek 7070 + obudowa PT 027. Pewnie teraz są lepsze aparaty ale na obudowę Ikielite mnie nie stać, a pewnie taką obudowę musiałbym kupić do innego aparatu.
sadka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sadka » 08.03.2006 19:12

bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi zdecydowałem się na Pulę ośrodek HORIZONT z basenem a jak będzie zobaczymy pozdrawiam

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
gdzie jechac z dziecmi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone