Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009
Kempingi które warto polecić ....

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 22.10.2009 01:42

Tutaj wrzucamy info o campingach ktore warto plecic.

-Miejscowosc
- nazwa campu
- ceny jakie płaciliście
- okres pobytu
- oczywiście opis campu
- przydały by się fotki


wiec zaczynamy....
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 22.10.2009 01:50

Moje doswiadczenie w Chorwacji jest bardzo małe , ponieważ pierwszy raz byłem HR w tym roku.
Miałem to szczęście ze trafiłem na super camping

w Pakostane , camping KARABA poniżej opis.

Oczywiście w przyszłym roku ponownie wybieramy się do Chorwacji.
Jest tyle do odwiedzenia w tym pięknym kraju, że wybieramy się w inne miejsce.
Mamy na oku okolice Dubrownika. Obawiam się jednak ze nie będę miał tyle szczęścia i nie trafie na tak idealna miejscowość jaka jest dla mnie Pakostane, oraz tak przyjazny i nie drogi camping jak Karaba.

Mam nadzieje ze przy Waszej pomocy znajdę coś podobnego jak w tym roku.

Pisałem już wielokrotnie na tym forum ze Pakostane jak dla mnie jest idealne , nie za duże a przez to w miarę spokojne i nie za male bo jest gdzie się przejść , mam tu na myśli bulwar nadmorski.

A camping Karaba znajduje się na tyle daleko od centrum ze jest tu bardzo spokojnie , a za razem na tyle blisko ze 10 min spacerkiem i jesteśmy w centrum miasteczka...

sami widzicie ze nie mam wielkich wymagań ..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

.
Parę kroków od campu Kozarica znajduje sie

Camping "KARABA" na ulicy Brune Busica 116 Państwa Kurtov . Bardzo fajny camping rodzinny , ładnie zacieniony na kilkadziesiąt namiotów, Camping posiada bardzo czyste i nowe sanitariaty, sprzątane bardzo często , cena za samochód , namiot, prąd oplata klimatyczna, 2 osoby dorosłe i dwójka dzieci ok 150 kun , oczywiście można negocjować ceny . My swoje wynegocjowaliśmy na 130 kun , czyli ok 90 zl za wszystko
:lol: :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Polecam ten Camping do plaży z małymi kamieniami jest ok 5 min spacerkiem ale warto. Na łuku zatoczki jest piaszczyste zejście do wody i długi odcinek piaszczystego płytkiego dna , idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kilkadziesiąt metrów dalej jest również kawałek plaży naturystycznej,
więc dla amatorów opalania bez tekstyliów miejsce idealne.

Obrazek
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 10.11.2009 21:39

Apel do bywalców kampingów, wpisujcie cos w tym temacie,
tym bardziej że teraz pogoda sprzyja gorącym wspomnieniom z wakacji.

ps. a czy był już temat "dziwne (groźne i smieszne) historie na kampingach ?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.11.2009 00:52

stary_jac napisał(a):Apel do bywalców kampingów, wpisujcie cos w tym temacie,
tym bardziej że teraz pogoda sprzyja gorącym wspomnieniom z wakacji.

ps. a czy był już temat "dziwne (groźne i smieszne) historie na kampingach ?


No właśnie ???? jakos nikt nie dołącza się do tego wątku , w sumie jest podobny " Najtańsze prywatne kampingi? ".... być może ten temat wyczerpuje sprawe , aczkolwiek watek " Kempingi które warto polecić ...." jest jako przyklejony , wiec niech ten watek nieco ożyje dzięki Wam Cromaniacy


:wink: :wink: :wink:
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 20.11.2009 21:30

Witajcie, opiszę camping na którym zatrzymałem się 3 (słownie) :lol: trzy razy.
Sv Petar n/m ok.15km od Zadaru w stronę Szybenika.
4 osoby 20 eur (normalnie 28 eur)
okres pobytu-lipiec
Camping mały przydomowy, maksymalnie 5-6 namiotów, dodatkowo gospodarz wynajmuje apartamenty.Jest miły ,ale stanowczy nie lubi hałasu. A teraz parę fotek :wink: .
Widok ogólny,
Obrazek
Widok z namiotu.
Obrazek
plaża,
Obrazek
Cicha, spokojna miejscowość, brak życia nocnego, dwa sklepy, 2 pizzerie w jednej z nich jest muza na żywo,jest jeszcze mały kościółek.
Minus capingu to, że jest przy drodze ale jak ktoś ma szczęście i rozbije się za domem to stopery nie są już potrzebne. :wink: :lol:

Pozdrawiam.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 20.11.2009 23:57

Jacek 206 napisał(a):Witajcie, opiszę camping na którym zatrzymałem się 3 (słownie) :lol: trzy razy.
Sv Petar n/m ok.15km od Zadaru w stronę Szybenika.


A mozesz podac nazwe campingu ?
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 21.11.2009 11:59

filip122 vel Darek napisał(a):
Jacek 206 napisał(a):Witajcie, opiszę camping na którym zatrzymałem się 3 (słownie) :lol: trzy razy.
Sv Petar n/m ok.15km od Zadaru w stronę Szybenika.


A mozesz podac nazwe campingu ?


Mówisz i masz :wink: :lol:.
Camping nazywa się "Ante", trzeba uważać, aby "go" nie minąć zjazd jest bezpośrednio z drogi w dół a dokładniej zaraz za barem o nazwie "FER".
Pozdrawiam.
slawek401
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek401 » 24.11.2009 10:34

[quote="filip122 vel Darek"]Moje doswiadczenie w Chorwacji jest bardzo małe , ponieważ pierwszy raz byłem HR w tym roku.
Miałem to szczęście ze trafiłem na super camping
w Pakostane , camping KARABA poniżej opis.
Oczywiście w przyszłym roku ponownie wybieramy się do Chorwacji.
Jest tyle do odwiedzenia w tym pięknym kraju, że wybieramy się w inne miejsce........................

Byłem na Kampie Karaba przez tydzień w sierpniu tego roku. Pojechałem tam za namową mojego przedmówcy. Wszystko z jego opisu sie zgadza, ale ja wraz z moją rodzinką dostrzegłem jedną OGROMNĄ WADĘ tego kampu. W ciągu dnia kiedy mocno świeciło słońce pojawiało się mnóstwo MUCH, które bardzo uprzykszały nam pobyt. Przyczyną tej plagi było gdzieś niedaleko położone śmieciowisko, którego smród czuć było( ale nie zawsze) przy odpowiednim kierunku wiatru. Póżnym wieczorem oraz w nocy much nie było. Wytrzymaliśmy tam tak długo ponieważ większość dnia spędzaliśmy na plaży oraz wycieczkach do Zadaru, Ninu, Biogradu, oraz na Kornati. Kamping ok ale te MUCHY...............
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 24.11.2009 14:06

slawek401 napisał(a):Byłem na Kampie Karaba przez tydzień w sierpniu tego roku. Pojechałem tam za namową mojego przedmówcy. Wszystko z jego opisu sie zgadza, ale ja wraz z moją rodzinką dostrzegłem jedną OGROMNĄ WADĘ tego kampu. W ciągu dnia kiedy mocno świeciło słońce pojawiało się mnóstwo MUCH, które bardzo uprzykszały nam pobyt. Przyczyną tej plagi było gdzieś niedaleko położone śmieciowisko, którego smród czuć było( ale nie zawsze) przy odpowiednim kierunku wiatru. Póżnym wieczorem oraz w nocy much nie było. Wytrzymaliśmy tam tak długo ponieważ większość dnia spędzaliśmy na plaży oraz wycieczkach do Zadaru, Ninu, Biogradu, oraz na Kornati. Kamping ok ale te MUCHY...............


Przykro mi bardzo ze spotkało Cie coś takiego .

My bylismy w pierwszej połowie lipca upały były po 35 stopni, ale much ani zapaszku nie czuliśmy .

Wiec nasze odczucia były ogólnie na 110% ... pozytywne ..


:lol: :lol: :lol:
ewaq
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaq » 08.12.2009 00:07

Witam a ja polecam wyspe KRK miejscowosc Baska i kemping Zablace -bylismy pierwszy raz pod namiotami [2 doroslych i dwoje dzieci w wieku szkolnym] ,kemping czysty sanitariaty nowe ,150 metrow od morza ,plaza kamienista i czesc piaszczysta -za piec dni z pradem i lodowka zaplacilam za nas wszystkich 230 euro-w tym mielismy jeszcze tiket na caly pobyt na wejscie do hotelowego kompleksu basenowego i mozna bylo korzystac jeszcze z silowni hotelowej za darmo ,jestesmy zadowoleni bylo wspaniale
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 08.12.2009 01:00

ewaq napisał(a):Witam a ja polecam wyspę KRK miejscowość Baska i kemping Zablace -bylismy pierwszy raz pod namiotami [2 dorosłych i dwoje dzieci w wieku szkolnym] ,kemping czysty sanitariaty nowe ,150 metrów od morza ,plaza kamienista i czesc piaszczysta -za piec dni z pradem i lodówka zaplacilam za nas wszystkich 230 euro-w tym mieliśmy jeszcze tiket na caly pobyt na wejscie do hotelowego kompleksu basenowego i można było korzystać jeszcze z silowni hotelowej za darmo ,jesteśmy zadowoleni bylo wspaniale


Hm... 46 Euro za dobe .... to wydaje mi się ze dosyć drogo ...

Na Kozarica w Pakostane na wypasionym campingu były takie podobne ceny ..

My płaciliśmy 130 kun wychodziło to ok 90zl czyli ok 21 Euro za camp KARABA tez w Pakostane ( 2 osoby dorosłe, 2 dzieci, namiot, prąd, i samochód, lodówka do dyspozycji)


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



.
ewaq
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaq » 09.12.2009 11:59

nie wiem co powiedziec czy drogo czy nie ,nam wydawalo sie tanio i to jeszcze pierwszy tydzien sierpnia ,praktycznie jak przyjechalismy o 10 rano liczono nam od nastepnego dnia pierwsza dobe ,co dla nas bylo milym zaskoczeniem bo we wloszech jak bylismy na kempingu w rzymie ,przyjechalismy o 11 wieczorem to powiedziano nam ze doba juz sie zaczela o 13 w dzien ,ale nawet juz nie klocilismy sie bo dzieci byly zmeczone,
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 09.12.2009 14:09

ewaq napisał(a):nie wiem co powiedziec czy drogo czy nie ,nam wydawalo sie tanio i to jeszcze pierwszy tydzien sierpnia ,praktycznie jak przyjechalismy o 10 rano liczono nam od nastepnego dnia pierwsza dobe ,co dla nas bylo milym zaskoczeniem bo we wloszech jak bylismy na kempingu w rzymie ,przyjechalismy o 11 wieczorem to powiedziano nam ze doba juz sie zaczela o 13 w dzien ,ale nawet juz nie klocilismy sie bo dzieci byly zmeczone,


Nie wiem jak jest na kempingach - molochach ale na tych mniejszych chyba zawsze liczy sie ilość przespanych nocy. Nie ma znaczenia, czy pojawisz sie o 10 rano, czy o 10 wieczorem. Taki miły, ale bardzo powszechny gest :D
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002
Polecam CAMP BOBAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 03.01.2010 15:37

Witam. Ja z rodziną czyli 2+2 byłem na przełomie lipca i sierpnia 2009r. po raz 3 i pewnie nie ostatni na Camp Boban w Żivogosce Dole jakieś 30 km za Makarską w stronę Dubrownika. Kamp ba budowę tarasową niesamowicie kameralny. Dla rodzin z dziećmi jak znalaz. Obok jest duży kamp DOLE ze sklepem, lodziarniami straganami itp. Za pobyt powyżej 10 dni dają od całości rachunku 10% rabatu. http://www.autocamp-boban.com/
Cena za 2 os dorosłe 1 dziecko 10 lat sam. namiot i prąd - 166 Kuna.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009
Re: Polecam CAMP BOBAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 03.01.2010 23:01

Marcin W. napisał(a):Witam. Ja z rodziną czyli 2+2 byłem na przełomie lipca i sierpnia 2009r. po raz 3 i pewnie nie ostatni na Camp Boban w Żivogosce Dole jakieś 30 km za Makarską w stronę Dubrownika. Kamp ba budowę tarasową niesamowicie kameralny. Dla rodzin z dziećmi jak znalaz. Obok jest duży kamp DOLE ze sklepem, lodziarniami straganami itp. Za pobyt powyżej 10 dni dają od całości rachunku 10% rabatu. http://www.autocamp-boban.com/
Cena za 2 os dorosłe 1 dziecko 10 lat sam. namiot i prąd - 166 Kuna.


Wrzuć może parę fotek , ta na stronie jest zachęcająca . Czy można parkować samochód kolo namiotu ?
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić ....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone