Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 05.01.2010 13:13

Mam pytanie odnośnie KOZARICY. Czy z kempingu można z wózkiem lub małym rowerkiem z dziecmi przespacerować się jakąś ściezką do miasta czy trzeba jechać drogą?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 05.01.2010 13:26

marzka napisał(a):Mam pytanie odnośnie KOZARICY. Czy z kempingu można z wózkiem lub małym rowerkiem z dziecmi przespacerować się jakąś ściezką do miasta czy trzeba jechać drogą?


Nie ma typowego chodnika zaraz od Kozaricy idzie sie ulica ,ale jest w miare bezpiecznie ruch lokalny wolny ludzie chodzą tam jak po deptaku . dalej ok 500m zaczyna sie chodnik , albo wczesnej można skręcić na bulwar nadmorski
mokusinska
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 14.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokusinska » 14.01.2010 18:40

marzka napisał(a):Mam pytanie odnośnie KOZARICY. Czy z kempingu można z wózkiem lub małym rowerkiem z dziecmi przespacerować się jakąś ściezką do miasta czy trzeba jechać drogą?
Tak , można wyjść drugim wyjsciem i idzie sie wybrzezem , ja tak spacerowałam ze swoim dzieckiem , droga spokojna
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2010 01:02

Wyście z kempingu w stronę miasteczka jest przy alejce najbliższej morza
(poniżej toalety zaznaczonej na planie)

http://www.mobile-haus-croatia.com/images/map.jpg
kaska33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 28.01.2010
Karaba

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska33 » 31.01.2010 14:05

filip122 vel Darek

czy jest jakas strona ineretowa tego kampngu co opisujesz Karaba??
jakos nie moge natrafic a twoje zdjęcia wiele oddaja..
szukam wlasnie czegos fajnego niedrogiego gdzie mozna jechac z psem i przyczepą i wertuje forum ...

pozdr
mruczycho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mruczycho » 31.01.2010 19:43

Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 11.02.2010 11:14

Ja polecam kamping Nevio w Orebicu rewelacyjny !!! nie będę się rozpisywał tylko podam stronę sami zobaczcie www.nevio-camping.com
archi_medes
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 05.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) archi_medes » 14.02.2010 20:58

pokazałem żonie fotogalerię campingu Nevio w Orebicu i zadecydowała , że jedziemy po raz drugi do Kozaricy w Pakostane . Ze zdjęć Nevio wynika , że miejsca pod namiot są bardzo ciasne , praktycznie bez cienia , półkowo rozlokowane . Niezaprzeczalnym atutem jest widok na morze ale camp usytuowany na zboczu zupełnie dla nas odpada . Byliśmy już trzykrotnie w CRO na różnych campach oraz kilka razy w ITA i Kozarica wyznaczyła bardzo wysoki poziom - i przypadnie do gustu każdemu kto lubi campy obliczone na tysiące turystów ale gwarantujące bogatą infrastrukturę w tym parcele 80mkw do dowolnej aranżacji . Daje to pewność iz po powrocie ze zwiedzania nadal będzie czekało miejsce koło namiotu do zaparkowania samochodu a nie uciążliwi nowi sąsiedzi , którzy rozbili namiot tuż obok naszego przedsionka . Nevio przypomina trochę na fotografich legendarny Pod Maslinom ale to świetne miejsce dla szukających kameralnego miejsca .
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 18.02.2010 16:00

Jeśli ktoś lubi małe, zaciszne, spokojne, rodzinne kempingi, mogę polecić kemping w miejscowości Banja (tuż za Slano). Kemping na samym końcu miejscowości, zaciszna zatoczka, idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Jeśli nie lubicie dzikich tłumów na plażach i na deptakach, to miejsce jest super! Restauracje/sklep spacerkiem parę minut do Slano promenadą tuż przy wodzie:) Byliśmy tam w sezonie-lipiec 2009 i czuliśmy się jak na prywatnej plaży, nikogo oprócz nas nie było :) Świetna zatoczka, można spokojnie popływać na materacu, skałki, b.dobre miejsce do nurkowania.
Kemping nazywa się Bambo, bardzo sympatyczni gospodarze, zero problemów, dużo miejsca, kameralnie. Łazienki sprzątane kilka razy dziennie(!), jest bardzo czysto i do tego tanio.
Blisko do Dubrovnika.
W tym roku planujemy ponownie przebywać po kilka dni w różnych miejscach Chorwacji i na pewno wrócimy na ten kemping. Polecam

8) 8) 8)
http://camp_bambo.phpnet.us/EN/index.html
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 18.02.2010 16:08

Kochani,
Chciałabym Was podpytać o kempingi na płw. Peljesac. Sporo naczytałam się o tym pięknym miejscu, niestety dane mi było dotrzeć jedynie do Stonu, gdzie kupowaliśmy kaskę w banku :D
Preferujemy nieduże, nawet przydomowe kempingi, kameralne, nie "molochy":)
Czy możecie coś polecić na płw. Peljesac oraz na Korczuli??
PS----słyszeliście może o święcie wina na Korczuli?? Kiedy to jest? W ubiegłym roku coś usłyszeliśmy na ten temat na CB, jak nasi Rodacy zachwycali się tym świętem :P :P
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 04.03.2010 17:45

Ja mimo wszytko polecam camp Nevio jest bardzo ładnie położony a co do miejsca na namiot i samochód było wystarczajace. Fakt jest taki że ja byłem na tym kepingu 3 lata temu i w miejscu gdzie wtedy była moja parcela jest teraz basen. W zeszłym roku byliśmy tylko przejazdem na nim ale jak wspominam ówczesne wakacje to mam zamiar ponownie zawitać na Nevio. Ja ze swej strony mam same pozytywne wrazenia.
Pozdrawiam
DarekDD
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.03.2010
nevio

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekDD » 20.03.2010 21:19

byłem na nevio 3 x ,2007-2009 super wrażenia mili właściciele działki są różne z cieniem i bez, większe i mniejsze,klasa najwyższa, sanitariaty super, nowiutki basen, większość to starsi niemcy w camperach cicho i spokojnie
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 17.04.2010 16:51

monia85 napisał(a):Kochani,
Chciałabym Was podpytać o kempingi na płw. Peljesac.
Preferujemy nieduże, nawet przydomowe kempingi, kameralne, nie "molochy":)
Czy możecie coś polecić na płw. Peljesac oraz na Korczuli??
PS----słyszeliście może o święcie wina na Korczuli?? Kiedy to jest? W ubiegłym roku coś usłyszeliśmy na ten temat na CB, jak nasi Rodacy zachwycali się tym świętem :P :P


Witaj !!! znalazłaś coś na temat campów na płw. Peljesac.

Bo czytając opisy z tego półwyspu, nasze drogi chyba tam się kierują .

Nasze preferencje co do campingów sa takie jak Twoje :D :D :D
Rysiu
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.04.2010
szukam kempingu na pierwszy wyjazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysiu » 20.04.2010 19:50

Witam wszystkich, Jestem początkującym na tym forum. Szukam sprawdzonego kempingu pod namiot w rejonie Dalmacji. Swój pierwszy wyjazd do Chorwacji zaplanowaliśmy na przełom sierpnia i września '10r. Wyjazd samochodem w składzie 2+1 (córcia 2,5 roku). Szukamy małego lub średniej wielkości kempingu z bezpośrednim zejściem na plaże. Nile widziane duże zacienienie obiektu, możliwość postawienia samochodu przy namiocie i dostęp do prądu.

Liczę na waszą pomoc bo od tego szukania coraz trudniej nam się na coś zdecydować. Prosimy o konkretne namiary, linki, opinie, cenniki.

pozdrawiam Rysiu.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 20.04.2010 21:05

monia85 napisał(a):Jeśli ktoś lubi małe, zaciszne, spokojne, rodzinne kempingi, mogę polecić kemping w miejscowości Banja (tuż za Slano). Kemping na samym końcu miejscowości, zaciszna zatoczka, idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Jeśli nie lubicie dzikich tłumów na plażach i na deptakach, to miejsce jest super! Restauracje/sklep spacerkiem parę minut do Slano promenadą tuż przy wodzie:) Byliśmy tam w sezonie-lipiec 2009 i czuliśmy się jak na prywatnej plaży, nikogo oprócz nas nie było :) Świetna zatoczka, można spokojnie popływać na materacu, skałki, b.dobre miejsce do nurkowania.
Kemping nazywa się Bambo, bardzo sympatyczni gospodarze, zero problemów, dużo miejsca, kameralnie. Łazienki sprzątane kilka razy dziennie(!), jest bardzo czysto i do tego tanio.
Blisko do Dubrovnika.
W tym roku planujemy ponownie przebywać po kilka dni w różnych miejscach Chorwacji i na pewno wrócimy na ten kemping. Polecam

8) 8) 8)
http://camp_bambo.phpnet.us/EN/index.html



Zainteresował nas camping który opisujesz , Nie lubimy campingów molochów , ale takie całkiem puste tez są smutne , szczególnie dzieciaki lubią się poznawać z innymi nawet innych narodowości. No i my lubimy kogoś nowego poznać , wypić piwko i pogrilowac. Możesz wrzucić na forum , albo na priv klika fotek z campingu , ile faktycznie było tam ludzi i namiotów ? mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone