Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Valdaliso Rovinj

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012
cena

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 03.07.2012 00:42

mozesz mi powiedzieć jak wygladały opłaty cena za osobę plus liczba osób plus cena za parcelę plus klimatyczna czy tylko parcela ????
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: cena

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.07.2012 07:50

krzkrz napisał(a):mozesz mi powiedzieć jak wygladały opłaty cena za osobę plus liczba osób plus cena za parcelę plus klimatyczna czy tylko parcela ????
Liczysz parcela + ilość osób + taksa klimatyczna za dzień.
W 2009 wrzesień za 12 dni płaciłem 190 Euro.
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 03.07.2012 10:07

mi na moje pytania odpowiadają tym że mam wpłacić rezerwację, pewnie mają od tego prowizję :( Mam pytanko
a czy korzystałeś z pakietu familijnego ?, czy robileś przedplatę? czy superior to to parcele od 1-97 na boriku??
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.07.2012 16:33

krzkrz napisał(a):mi na moje pytania odpowiadają tym że mam wpłacić rezerwację, pewnie mają od tego prowizję :( Mam pytanko
a czy korzystałeś z pakietu familijnego ?, czy robileś przedplatę? czy superior to to parcele od 1-97 na boriku??

Daj spokój z przedpłatą i rezerwacją........
Ja jechałem wrzesień , w ciemno i było pusto na campie .

Pakować się i jechać....na miejscu wybierzesz parcelę która ci pasi.

Rozumiem że w sezonie lipiec /sierpień będzie tam full ludzi , ale nie sądzę żebyś nie znalazł wolnej parceli , bo camp jest duży.
Dzieli się na dwie części :
-lewą zalesioną z dużą ilością cienia / drzewa
-prawa - odkryta - pełna lampa

Tu masz stronę campu http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Ka ... vinj/cenik

Mam dokładną mapkę campu w wersji papierowej to numeracja parcel jest 1-150 Borik (część zalesiona).
Z pakietu familijnego nie korzystałem i nie wiem czy takowe coś jest.
Płacisz parcela +ilość osób+taksa klimatyczna.

Pamiętam że powyżej 10 dni pobytu dostałem 10 % zniżki.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2012 17:19

Do kosztów trzeba doliczyć jednokrotną opłatę meldunkową 1,2 euro od osoby :wink: :idea:

Z opisu na stronie kampu wyczytałem, że pakietu familijnego można skorzystać poza sezonem :idea:

http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Po ... ?newsId=81

Mariuszu, od 1 września możesz skorzystać, pod warunkiem że jedziesz we czwórkę.

Kamp Valdaliso

06.04. - 01.06. & 01.09. - 12.10. / 16,00 euro
02.06. - 22.06. & 25.08. - 31.08. / 26,00 euro

Obvezna rezervacija, min. bivanje 7 dni.

Ponudba vključuje:

bivanje za 4 osobe
parcela (kamp prikolica ali šotor, avto, elektrika)
uporaba ležalnikov na plaži
uporaba Interneta (Internet Café, 1 bon za 24 ur)
10% popusta na konzumacijo hrane in pijače
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.07.2012 17:50

Janusz Bajcer napisał(a):Do kosztów trzeba doliczyć jednokrotną opłatę meldunkową 1,2 euro od osoby :wink: :idea:

Wyjąłem teraz rachunek i paczę ......w 2009 faktycznie jeszcze płaciłem
tą opłatę.

Jeszcze małe sprostowanie w 2009 wrzesień , płaciłem za 11 dni - 190 euro , a nie jak napisałem wcześniej 12.
Niemniej jednak z tego co paczę to od 2009 r. ceny się nie zmieniły.

Janusz Bajcer napisał(a):Z opisu na stronie kampu wyczytałem, że pakietu familijnego można skorzystać poza sezonem :idea:

http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Po ... ?newsId=81

Mariuszu, od 1 września możesz skorzystać, pod warunkiem że jedziesz we czwórkę.

Mnie to raczej nie obejmie , bo jadę jak zawsze tylko z Asią. :)

W każdym razie mi wyszło :

Koszty pobytu camp Valdaliso :
-----------------------------
10 dni - (2 wrzesień - 11 wrzesień) - 168 euro


......zatem taniutko moim zdaniem i dlatego też niestety jak pisałem w "Kalendarzu 2012" w tym roku Dalmacji nie bydzie...... :cry:
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 03.07.2012 19:09

ja to pole znam, bo bylem tam dwa razy, ale wtedy nie bylo parceli. Teraz taki powrót po 11 latach :) pakiet familijny jest od 25. sierpnia za 26 Euro i tego dnia chcę tam jechać :) Nie wiem tylko czy do tego pakietu mogę dodać jedną osobę bo wtedy byłoby 26+6 zamiast 6x5 +9,5
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2012 20:00

Jak nie była tzw, parceli to płaciłeś za wszystko oddzielnie.

O to czy w pakiecie familijnym może być piąta osoba i za ile - pytaj administrację kempingu.
PrzemoVKP
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoVKP » 05.07.2012 16:07

Witajcie,
pls o informację od tych co bywali w Valdaliso. Czy na tym kempingu jest jakiś problem z podpięciem się do prądu tj. naszymi polskimi wtyczkami, czy trzeba się zaopatrzyć w tą "europejską"?? Na 90% Valdaliso będzie naszym miejscem wypoczynku :) Acha, i czy można tam palić grilla węglowego? (słyszałem że w Cro jest zakaz ze względu na pożary), ale chciał bym dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda.
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 08.07.2012 11:54

właśnie wróciłem z Chałup (nie pomyłka :) ) i obok mnie było sympatyczne małżeństwo w kamperze z grilem elektrycznym. Kupili go specjalnie na wyjazdy do Chorwacji, gdyż poza wyznaczonymi miejscami jest bezwzględny zakaz rozpalania ognia. Reasumując jesli checie grilować to grill elektryczny :)
Co do wtyczki to myslę, że obecnie dostępne kable w marketach do kosiarek mają odpowiednie wtyczki, ale proszę mnie poprawić ???
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 08.07.2012 13:41

Witajcie,
pls o informację od tych co bywali w Valdaliso. Czy na tym kempingu jest jakiś problem z podpięciem się do prądu tj. naszymi polskimi wtyczkami, czy trzeba się zaopatrzyć w tą "europejską"?? Na 90% Valdaliso będzie naszym miejscem wypoczynku Acha, i czy można tam palić grilla węglowego? (słyszałem że w Cro jest zakaz ze względu na pożary), ale chciał bym dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda.

W jakim czasie jedziesz i w ile osób? Ciekaw jestem czy jest tam bankomat Zagrebacka Banka, wogóle jestem ciekaw kilku rzeczy :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.07.2012 13:52

krzkrz napisał(a):Witajcie,
pls o informację od tych co bywali w Valdaliso. Czy na tym kempingu jest jakiś problem z podpięciem się do prądu tj. naszymi polskimi wtyczkami, czy trzeba się zaopatrzyć w tą "europejską"?? Na 90% Valdaliso będzie naszym miejscem wypoczynku Acha, i czy można tam palić grilla węglowego? (słyszałem że w Cro jest zakaz ze względu na pożary), ale chciał bym dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda.

Na Valdaliso musisz mieć adapter CEE17 http://allegro.pl/adapter-cee17-standar ... 25788.html , jednak nie ma potrzebu jego kupowania , bo można wypożyczyc na campie , kaucja 200 kun.
Z tym że w sezonie gdzie może być dużo ludzi , to może ich zabraknąć.

Na campie jest zakaz grilowania w części zalesionej , prawej , w części lewej otwartej (pełna lampa) , grilować można.

Bankomaty Zagrebacka są w Rovinj.
PrzemoVKP
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoVKP » 08.07.2012 20:46

Dzięki wielkie za odp... W takim razie zaopatrzymy się w taki adapter - lepiej mieć ze sobą :)

Z tym grillem mnie nie pocieszyłeś - w takim razie przerabiamy go na gazowego - wiem że ma taką możliwość ;)

krzkrz - jedziemy w 4 osoby i startujemy w przyszłą niedziele ok. godziny 17 ;)
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 09.07.2012 16:12

to daj znać jak tam jest, jeśli będziesz miał WiFi lub po powrocie :) :) Ja caly czas myslę, czy jechać 24.08 w piątek czy 25 i zalapać się na pakiet familijny :) choc z tą piątą osobą to nie wie
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 10.07.2012 23:11

wtyczki
Tu mam takie informacje http://www.travel4u.pl/kraje/chorwacja-opis.html
ja takie wtyczki pamiętam i te są takie same jak w kablach do kosiarek. Czy coś się zmieniło ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Valdaliso Rovinj - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone